Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Nejlepší je jak byl ještě před krachem levelu kazdej proti papirovejm časopisům a jakmile to koupila zdejší redakce, tak tvrdí opak
    • zdeeneek
      Proti casopisu za 3 kila jsem byl taky - a taky jsem Level posledni 2-3 roky uz vubec nekupoval. Herni casak za stovku naopak beru vsema deseti.
    • Erien
      Spousta lidí zde na časopisech vyrůstala, což ty ale nemůžeš znát. Hodně lidí pamatuje skvělé roky Levelu (i jiných časopisů), což pak s příchodem internetu opadlo. Redakce se měnila, cena stoupla a časopis místo omlazování jen stárl. Teď je cena ideální, místo kolečka mám steam klíč a díky "nové" redakci, která ví co má dělat, se to i skvěle čte. Proto možná ještě před půl rokem lidi říkali, ať Level raději skončí, než funguje v tom stylu v jakém fungoval.
  • už gámím
  • promitac
    blbsiu hru na obalku ste si uz nemohli vybrat...
    • conflig
      tak jako hru SR nemám rád, ale ta obálka se mi líbí *1*
    • Jack1947
      Proc? Mne se obalka i celkem libi.
  • Musím říct, že z posledních tří čísel jsem si vždy nejvíc užil tu jednu stránku od Lukáše Macury. Mohl by dostat aspoň jednorázově trochu víc prostoru, podobně jako Dan Vávra psal o tom Stalkeru...
  • Hned dneska si jdu level koupit *14* *14* *14*
    • Tak už si jdu pro něj. Už se těším. *5* *5* *5*
      • Byl jsem ve třech trafikách a level nikde nemaj *13* *13* *13* Tak to zkusím zítra.
        • Tak je doma *14* *14* *14*
  • ty plne hry co davaji jsou trapas. to score dava peckove hry a takove ze si vzdy vybere kazdy
    • Tobě je určitě 10 a hraješ Call of Duty co?
    • a pořád k tomu dávají časopis který se nedá číst, nebo už se zlepšili?
  • Kdyby tam LEVEL přibalil místo hry pytlík psích exkrementů, tak si hráči užijí více zábavy.
    • Vidím, že rád mlsáš. *4*
    • Amylee.Anderson
      Proti gustu...
  • Trisska
    Plná hra opět nula procent, ale co se dá dělat už si zvykám, tak snad se blejsknete alespoň se zajímavým obsahem časopisu. Jsem celkem zvědavá. *4*
    • InfidelBro
      Souhlasím. Měli by tam radši dávat hry, které už všichni mají nebo hráli ....
    • ďouuče, chlapcíí jaá myslíím že SUPERR docela jsem vyvalil bulvy když čtu Red Orchestra 2 plná hra, je to vcelku nová smažba a chtěl jsem si to vždycky zahráát s bráchou a kámošem ale oni néé a néé si ji koupit,,,,,,,, a tak za 99,- plus počteníícko ve starym dobrym LEVELu (jsem zvědav co ze starýho dobrýho tam zbylo) takže vážně S-U-P-R!!!!!!! co chcééšš *1*
    • Ja si new level kupuju kvuli cteni, ale ty hry jsou podly myho fakt otresny. Proste tragedie. ALe nekomu se muzou libit...
    • Veskoslav
      Kdo si kupuje Level kvůli hry, tak je blázen.
      • Jack1947
        Mne naopak potesila, treba zas zacnu s MP hrami kdovi *15* .
      • mě zrovna ta Red Orchestra přesvědčila, časopis zkouknu jako příjemný bonus :)
  • slabší čislo ale prvni se splinter cell
    • Tilwaen
      Tys to rozlousk'.
  • Veskoslav
    Děkuji za nové číslo. Sice obálka strašná, ale obsahově mi to přijde pořád lepší a lepší. Tudíž máte můj dík:)

    Jinak z Bleskovek:
    Čtu teď level a fakt dobré:) Sice články o Wagamingu a Wowp jsem přeskočil, protože mě to naprosto nezajímá, ale věřím, že někoho ano. Zatím mě nejvíce pobavil Aleš a jeho hraní Doty 2:-D Jinak poznámka ke hraní. Ona "zrzka" nějak není příliš přívětivá k nováčkovi, přijde mi, že skutečně za ni umí hrát lidé, co tomu fakt věnují čas. Navíc hra Tě Aleši podle mě nudila, protože jsi jezdil pořád toho samého hrdinu a to je na palici. Já se přiznám, že prvních 30 her jsem jezdil hrdiny, co se mi tzv. líbili či jsem si je pamatoval z Doty. Kdybych já doporučoval hrdiny pro nováčky, tak bych postupně vyzkoušel všechny typy hrdinů (carry, tank, support), protože jsi mohl zjistit, že Tě mnohem více baví třeba jet nukera než support, což je Wind. Osobně bych si vyzkoušel jako nováček: Luna, Lina, Shadow Fiend, Juggernaut, Kunkka, Sniper, Razor a Lifestealer:) Člověk si vyzkouší různé typy hrdinů a pak zjišťuje, co mu vyhovuje. Ale hrát za jednoho pořád dokola X zápasů jako nováček, to je cesta, aby to člověk nikdy pak už nepouštěl. Navíc pak jsou různé typy výběrů zápasu (já používám Výběr ze tří a všichni náhodný), kdy nemusíš mít svého hrdinu vždy k dispozici. Je lepší si vyzkoušet postupně více hrdinů než jednoho "pořádně".


    P.S: Jsem snad jediný, kdo Dotu 2 hraje česky? Přijde mi, že všichni recenzenti u nás to mají anglicky:) Navíc mi přijde, že pro nováčka jako byl Aleš by se česká lokace více hodila, protože popisky všech předmětů i kouzel jsou v češtině.
    • Také jsem to měl anglicky ... alw už mám česky, stačí přepnout celý steam do češtiny :D, někdy je to opravdu pro nováčkalepší, některé skilly mají dost dlouhý popisky a člověk to pak v bojovém shonu stihne snáz přelouskat v rodném jazyce,
      .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit