Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Super, vim ze to neni nici chyba, kdyz se ale ( krome steamu samozrejmne a je ho spatneho sjednoceni serveru RO2/RS) kdyz se konecne rozhodnu hrat zjistim, ze si vlastne nezahraji a dukaz ze na tom nejsem sam je vice mene zrejmy, Pos*ali to luxusne achjo, takze mam asi s RO2 smulu a to sem si rikal, ze bych si i zaparil konecne neco online *9*
    http://steamcommunity.com/app/35450/discussions/0/846960481971460272/
    http://steamcommunity.com/app/35450/discussions/0/846957366739813325/

    Pokud nekdo vyresil, a vi jak nato tak bych mu byl vice nez vdecny, ja ztratil na tom reseni asi 2hodiny a nic z toho jsem nevykoumal.

    http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=91772

    Reinstall Win7 se mi ale rozhodne nechce, jen kvuli jedne hre.
  • Ja si myslim ze by mali cely LEVEL zrusit. Vsetky recenzie, dojmy, novinky z herneho sveta a pod. si jednoducho precitam na internete a v predstihu. Za tych par clankov navyse (ktore by sa tiez jednoducho dali zverejnit na internete) to nestoji. Ostavaju tu este plne hry koli ktorym som pravdupovediac par casakov kupil aj ja. Aj to uz vsak v dnesnej dobe super zliav na steame straca na zmysle. Svet sa meni, a aj toto je jedna z veci ktore uz patria do historie. Velke usilie a snaha tlacit tieto casaky (uz len z nostalgie) uz nema zmysel.
    • Ja bych zrusil tebe, protoze me take nezajimas.
      • Super reakcia, normalna diskusia a vymena nazorov je na tejto stranke ocividne uz mrtva.
        • Ty jsi prisel s tim, ze by se melo rusit neco, protoze te to nezajima. Asi jsi nepochopil, ze v ramci diskuse na tuto hloupost narazim.
          • Hej a odkial mas to "protoze te to nezajima" ? Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie. Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi ze ?
            • bolsevik: v prispevku na ktery jsem reagoval jsi nic takoveho nepsal. Obavam se, ze ten kdo nerozumi jsi prave ty.
            • Jack1947
              Tvuj nick vlastne vystihuje cseko aneb ¸¸be censored forever´´. *3*
            • Jejdasek: napisal som "Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie " Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi, uz som si isty. A kedze nevies citat s porozumenim, vytvoris si mylny dojem. Napisem jeden komentar a zhrkne sa tu halda ludi, z ktorych jedna cast ma tu uraza a druha vytahuje z mojich komentarov nieco, co tam ani nieje a snazi sa to pouzit proti mne.
            • My tady s tebou zatocime po bolševicku!!! *16*
            • Takze ty chces rusit neco co te zajima? Cim dal lepsi. Ale abych odpovedel, ze te nezajima papirovy casopis o hrach a povazujes ho za zbytecny jsem si odvodil z toho, co jsi o nem napsal.
    • Ja bych vsechny ty internety zakazal aby lidi vic cetli papirove casopisy.
      • Ja mam precitanych papierovych knih na regale, a nerobi mi problem prejst na PDF citacky. To tvoje zakazovanie internetu je smiesne a uplne nelogicke.
        • Tilwaen
          To Tvoje zakazování LEVELu je také směšné a nelogické.
          • Ake zakazovanie. Odkial mas to slovo zakazovanie ? Napisal som zrusenie a to su odlisne slova. Ked uz ma chces zhodit, tak si daj dohromady pojmy. Ze je to nelogicke ? Zopakujte to Vasim redaktorom LEVELu ked budu o rok, max dva rusit casopis. Co Vam na tie dve slova smiesne a nelogicke povedia.
            • x_ander
              Asi takhle. I kdyby o Level opravdu ten zájem opadl a za rok nebo dva byl definitivně zrušen, tak bych současné redakci poděkoval, že nám ten rok nebo dva přinášela svěží čtení, které mě baví, a že Level (kterým jsem před 8 - 12 lety žil) resuscitovali na novou, moderní a vysokou úrověň.

              Samozřejmě Levelu přeju, aby tady vydržel dlouhé roky (a věřím, že vydrží), ale i kdyby měl skončit třeba za rok, byl bych za ta vydaná čísla jako čtenář vděčný.
            • Jack1947
              Zruseni ? Waw, to uz radsi zakaz ale zruseni to je velmi na hlavu postavene, ( pokud si spadl v mladi na hlavu z velke vysky, zanechalo to v tvem mentalnim vystupovani dusledky tak sorry to jsem nevedel a uprimnou soustrast).
    • Tak si je precitaj na nete a drz tlamu.
      • Ja som vyjadril svoj nazor, ty si nevyjadril nic. Nebudem drzat tlamu, budem si robit co chcem.
    • Erien
      A pak jsou tu lidi, kteří prostě rádi čtou časopisy. Každopádně lidi jako ty, by v první řadě neměli myslet vůbec.
      • Člověče ty tu kritizuješ, ale nejprve se prosím nauč i/y. Předem děkuji
        • Erien
          Chyba už je opravena, jsem to nějak přehlédl, když jsem to po sobě četl.
      • "Každopádně lidi jako ty, by v první řadě neměli myslet vůbec." Ludia ako ja ? To su aky ludia ? Nemali by mysliet vobec ? To my vysvetli, co si touto vetou vobec myslel.
        • Erien
          Lidi co by něco rušili bez ohledu na ostatní. Podle tvé rovnice by se mohly zrušit papírové komixy, když jsou i na internetu, stejně tak knihy když je můžeme stáhnout v PDF. Časopisy, knihy, komixy i další věci se kupují papírové, protože lidé z toho mají hodnoty, které z textového souboru v pc mít nikdy nebudou. Ani jedno z toho ještě není historie, a dokud to bude mít úroveň ani nebude.
          • A postupne sa aj rusia. Kde zijes ze si to neuvedomujes (uz len u nas v meste sa zrusili 3 kniznice z 5 a preslo sa kompletne na elektronicku formu) ? Vo vlakoch, kde sa za mojej mladosti citali knihy a skripta sa teraz citaju PDF citacky a notebooky. Ano su ludia co to este stale potrebuju mat papier v ruke (To este nehovorim o efekte na ekosystem. Na papier treba drevo, ze ?). Drzia sa toho vsak uz len starci, nostalgici, a ludia co sa nechcu alebo nemozu prisposobit dobe. LEVEL padne do niekolkych rokov (ak nie skor) a tvoje urazky a opovrhnutie na tom nic nezmenia.
            • TheGGG
              Já kupuji papírové knihy, že jsem za ně dal tolik, že bych si mohl koupit 5 e-booků? No a co, jsem na klasický papír a lesy mě nezajímají.
            • No to máš pravdu... Aspoň že je ropa obnoviteľný zdroj. Také stromy, to už znova nenaraste...
            • Jack : Na jednej citacke precitas nespocet knih. Nie si obmedzovany nicim, len zivotnostou danej citacky. Naklady a zataz na zivotne prozstredie je niekolkonasobne vyssia ked musis vytlacit niekolko desiatok knih, nez pri vyrobe jednej citacky.
              Luke : Stacilo mi precitat prvu vetu a dalej som nepokracoval. Urazky a narodnostna neznasanlivost su domenov primitivov.
            • předem se omlouvám za aroganci ale nesnáším slováky a zvlášť když jsou ještě naprosto tupí. Knihy zatěžují ekosystém no to mě podrž.... a jaký to má dopad oproti čtěčkám a tabletům a jiným elektro blbostem, které jsou vyrobeny například z plastů, slitin atd... A ještě jedna věc - ačkoliv si to asi ani neuvědomuješ, bez papíru se ani tvůj mrzký život neobejde... proč? protože ten svůj zadek musíš do něčeho utřít!
            • Ekosystém? *1* *1* Príde mi to vtipné pretože všetka tá elektronika sa vyrába z ropy *1* Alebo máš snáď tablet z recyklovaného materiálu? *1*
            • Erien
              Na cestách dnes každý preferuje elektronickou podobu knihy i já, ale to nic neznamená. Znám dost lidí, co hodně čtou a doma mají knihovnu a neustále kupují papírové knihy, přitom na cestách mají čtečku. Dnes už to není mainstream , to je jasná věc. Stala se z toho okrajová záležitost, ale tyhle věci tady budou ještě řadu let.
  • Grifus
    Prvni cislo u nas v Albertu hned v den vydani - koupe. Druhe a treti tu nemaji, ani v trafice ani v jednom z mensich obchodu. Ted jsem byl navic v nakupnim centru, kde je asi deset tabaku (ptal jsem se tedy pouze ve trech) a hypermarket. Nikdo treti dil opet nemel. Takze druhy mesic za sebou nelze SNADNE ve meste BRNE Level sehnat. Druhy mesic za sebou tedy nekoupim. Predplatit jsem chtel tak po pul roce "zkoumani" jestli pro me ma papirovy casopis stale smysl. Opravdu nehodlam hledat nejakeho obchodnika, ktery ma naskladneno a pri tom prolizat pul mesta. Bohuzel, definitivne jste prisli o zakaznika...
    • dafuq? kúpil som ho včera bez próblemov v tabáku na českej
      • Grifus
        Na Ceske jsem nebyl, ikdyby nebudu ho tahat po meste. Takze jich tam muzou mit klidne tuny. *1*
    • blixa
      No, vzhledem k tomu, že píšeš, že jsme o tebe přišli "definitivně", tak se asi bohužel nedá nic dělat - ale každopádně to prověříme. Level v ČR distribuuje firma Media Print Kappa a měl by být k dostání na cca 3500 prodejních míst po celý republice. Distribuce je ale dost složitá věc, je zřejmý, že občas nemusí zafungovat tak, jak by měla. Jak říkám, prověříme to, v Brně by měl být Level k dostání na každém kroku.
      • Grifus
        Na kazdem kroku, jen me se vyhyba. Proste smula. *1*
        Mozna si vas casopis poridim, kdyz jej uvidim na dalsich nakupech kde budu autem. Pripadne zkusim dalsi cislo, kdyz bude v blizkosti meho bydliste. Pravda je, ze kazdym dnem od vydani muj zajem o koupi upada.
        Ono je taky problem v tom, ze ikdyz ho treba uvidim v centru (zajiste v kazde trafice a tabaku) nekoupim si jej. Jelikoz s sebou nenosim zadny batoh nebo tasku do ktere by se vesel. A v ruce po meste, do hospody / kavarny / kina / atp. jej tahat vazne nebudu. Holt jsem jenom pohodlny zakaznik... *2*
      • Tak to si asi myslíte, že Brno má jen jeden roh, co? Ve Špalku v JRC nebylo tohle, ani minulé číslo v pátek k sehnání. A to jsem se ptal až odpoledne. Prý "možná" v pondělí.
    • Veskoslav
      Ostrava: Trafika od Tesca měli, Interspar mají také, Albert vedle u baráku ho má taky. Asi chodíš na špatná místa.

      Edit: V hypermarketu Ivančice v Brně je na 100% Level:) Měli tam asi 10 čisel cca 3 hodiny zpátky:)
      • Grifus
        Chodim na mista ktere mam blizko bydliste, nebo kde jsem zrovna zajel nakoupit. Mozna mam jen smulu a v kazdem druhem ho meli. Jenze jak jsem psal - nehodlam obchazet jine obchdoy kvuli casopisu. Taky nehodlam jezdit extra kvuli nemu do centra, nebo ho s sebou vlacet kdyz uz v centru jsem. Proste kdyby byl hned "po ruce", koupil bych. Takhle smolik...
      • jindra.veliky
        Hale, ty chodis na právnickou fakultu? :-D
        • Veskoslav
          Ne;) Na to nemám:)
    • davidBray
      Přerov, "malej" Albert, koupeno asi před hodinou. Je mi tě fakt líto :)
    • jindra.veliky
      nez dojede auto do Brna tak to trva takovy 2-3 tydny
      • No, pokud to auto vezme po tom úžasně proslulým tříset kilometrovým tankodromu, tak to zabere minimálně takovou dobu...
    • Třeba ti za tu dojemnost i jede pošlou, co ty víš.
      • Grifus
        Co to blabolis? Ja pouze informuju nekoho z majitelu Levelu, ze v tak "malem" meste, jako je Brno, nelze Level SNADNO sehnat. Ano, je sice den vydani, ale ocekavam ze minimalne ve tretim / ctrvtem obchode ho naleznu...
        • Však pohoda. Jen mě to trochu překvapuje, že expedice zrovna do Brna alespoň někam nedoráží. Počítám s tím, že nemáte pár tabáků někde na předměstí v nákupním centru, takže třeba by to chtělo pochodit ve spolehlivějších částech. Každopádně třeba se po cestě ke slovenským přátelům příští týden zastaví i na Moravě. Ono těžko vědět, kam v Praze šahá povědomí o "České republice".
  • Tak já si ho už potřetí nekoupím *1* A podle informací ze zákulisí co mám, tak prodeje mají zatím sestupnou tendenci... první číslo ze zvědavosti prodeje trošku lepší, další číslo bylo cca o třetinu dole. Tohle bude podle mě tak na 1/3 až 1/2 prodejů čísla 231.
    • Nutno podotknout, že tady je to pochopitelně samý LEVELomil.. Takže počítám s tak -15 hlasy.

      Naprosto souhlasím, že prodeje mají sestupnou tendenci. I já si po XX letech koupil LEVEL (i kvůli Giana Sis), ze zvědavosti a i proto, že mu teklo do bot a já právě kdysi s LEVELem začínal.. Ovšem kvalita některých článků (a že jich bylo), není příliš valná. Dočíst se, že XCOM, jedna z nejlepších loňských her, je vlastně odpad... oukej, byl to názor nějaké slečny, ale v těch dalších.. hodně překlepů, nezáživně čtivé, chyběl tomu šmrnc..

      99,- Kč za dobré čtivo se Steam klíčem a kvalitní hrou, která není součástí různých výrazných slev a bundlů, to je klíč k prodejům. Nikoli průměrný zážitek se hrou, kterou snad každý pařan, co sleduje dění okolo her na netu, má, protože investoval dvacku.
    • tak nevim kde beres svoje informace ale nerek bych ze je to tak drsny. i když je logicky ze to bude mit sestupnou tendenci. to asi nikdo necekal nic jiného. I když chápu ze to nemůžou napsat.

      btw nevim kde redakce vzala ze nejdulezitejsi sou první tri cisla. Uspesnost tistenyho media muzes hodnotit tak po pul roce - roce nebo klidne i dvou takze tri cisla nic moc neznamenaj.
  • jindra.veliky
    se divim, ze lidi bavi hrat za ty komunisticky prasata. Skoda, ze je pak americani nezahnali zpatky do Moskvy...

    radsi bych Rising Storm, ale ta je asi moc cerstva

    ja si to tenhle mesic nekoupim, protoze (pro me) nejsou zajimavy temata. Serie SR jde obloukem kolem a Shadowrun taky. *4*
    • Erien
      Ten klíč obsahuje i Rising Storm. (tak ne přehlédl jsem se) :)

      Edit: A je jasný, že Shadowrun jde mimo tebe, když ses narodil 20 let po jeho vzniku. *1*
      • Rising storm mužeš hrát multák i s red orchestou 2 zakladní..akorát se ti neexpí char a zbraně ...na to musíš rising storm datáč cálnout
  • Vogon
    Level dobrý je,
    nikdy mne nepoblije,
    a když stránky otáčím,
    tak se rychleji vymočím.
    • zdeeneek
      Co timhle chtel "basnik" asi rict?
      • MickeyMutant
        Nic, to je vogonská poezie. Jediným smyslem je mučení na dálku.
  • Čistě neprudící otázka, uvažovali jste to vydávat bez hry? A eventuelně za kolik?
    • bobsh
      Přidávam se k hlasům, že kilo je za časopis jako je Level uplně v pohodě i bez hry
    • GlaDOS
      Třeba taky za kilo? Různé (nejen) hudební časáky se taky prodávají za kilo a dokonce bez přílohy.
      • Ronox
        Asi tak. Jednou měsíčně když už beru 2x do měsíce marvel komiksy mi to kilíčko přijde naprosto normální. Ono já bych bral Level klidně i za tu původní cenu s touhle sestavou v redakci. Vím, že za ty peníze dostanu pořádnou dávku kvalitního čtiva.
    • Thorar
      Tu stovku bych dal i bez hry, ta je jen příjemný bonus. Časopis za to stojí sám o sobě.
  • Osviceny
    LEVEL si fakt nekoupím, mrtvá platforma, nejsem lopata, abych četl časopis, když je vše na webu.... důvod proč ale píšu je otázka na redakci. Sami jste v podcastu, po té co jste přešli na GAMES pořád tvrdili, že časopis je mrtvá platforma, že LEVEL se SCORE za chvíli skončí atd, měli jste na to stejný názor jako já.... ale jakmile skončil LEVEl u Burdy, tak jste z čista jasna obrátili o 120% a chmátli po LEVLU (dle mě ukradli, ale to je na dlouhé povídání). Osvítil vás bůh, praštil vás někdo po hlavě, podplatil vás někdo, a nebo jste prach obyčejní pokrytci, kteří zničil dlouholetou práci svých kolegů ??? Děkuji za odpověď
    • Ronox
      Věci se prostě kolikrát vyvinou tak, jak jsme dříve neočekávali. Nevím, co ti na tom přijde divného. Prostě na kluky dýchla vlna nostalgie a řekli si, že do toho půjdou (YOLO! :D). Ondra konečně pořádně využil Naked Doga a jelo se. Takhle to podle mě je, ale samozřejmě se můžu mýlit. Já už taky několikrát změnil na něco názor. Ty snad ne? Já jsem naopak za to rád, protože pro mě je dělat "časák" v dnešní době prestiž a tak se jeho obsah dělá pro radost. Já jsem si LEVEL začal opět kupovat díky té radosti a zároveň nostalgii. Navíc v dnešní době, kdy se ve světě zavádí placený obsah, tak mě tohle potěšilo. Až přijde doba, kdy se tohle pořádně rozjede u nás, tak ještě budem vzpomínat na tuhle kombinaci web+papír.
      • Nevěřim, že v tom nebyl určitej kalkul od začátku. Carpe diem.
    • blixa
      Už jsme to vysvětlovali několikrát v podcastu, pokud tě to zajímá, poslechni si ho. Zaujala mě ale jiná věc, a to tvoje obvinění z "ukradení Levelu". Možná bys nás mohl taky osvítit, abychom zjistili, ve kterém vesmíru se koupě časopisu, který už někdo nechce dělat, považuje za krádež..
      • A napsat třeba konkrétně v kterym? Protože co si matně vzpomínám onehdá sem nějakej podcast slyšel a tam jeden z redakce "hanil" tištěný magazíny. Pojem ukradení Lvlu naprosto chápu, nejdřív je tvrzeno, že papírům už odzvonilo (negativní reklama v té době na stávající "toaleťáky") a ejhle, najednou se v tom jede. Styďte se.
    • davidBray
      "nejsem lopata, abych četl časopis" ty budeš asi hustě krutopřísnej úleťáckej superborec co :D
    • Veskoslav
      Bla, bla. Zase jsi unban a zase strašíš:)
      • Osviceny
        reaguj na úrovni, nebo nereaguj vůbec.... ale že se divím, klasický Veskoslávek
        • Veskoslav
          Neustále tady redeakci nadáváš, neustále píšeš naprosto zcestně a jako silně sjetá opice a neutále tvrdíš, jak je to tady hrozné, jak úroveň článků a recenzí mizerná atd. A stále tu otravuješ a stále tu jsi. Nějak si protiřečíš, ne? Nikdo ti nebrání odsud odejít, z tohoho hrozného místa, z pekelního místa zatracenců, kteří stále čtou i mimo net. Ale chápu. Pro někoho, pro kterého byl vrchol přečíst Asterixe je poněkud zvláštní se podivovat nad tím, že někteří lidé stále preferují tištěnou formu informací a rádi čtou:)
          • Tushan
            ty vo.e na asterixe mě nešahej *1*
            • Veskoslav
              To bylo první, co mě napadlo no:( Ale taky ho mám rád:)
          • Osviceny
            Redakci nenadávám (uveď příklad), více méně odvádí dobrou práci až na pár lidí. O tom kdo píše jako sjetá opice bych mohl polemizovat, příspěvky jako trololo, blablabla o čtyřech slovech jsou od tebe také na úrovni ;). Kdy jsem řekl, že je zde úroveň článků a recenzí mizerná? Občas se vykytne slabý článek, tak ho okomentuji a doufám ve zlepšení, ale nikdy jsem neřekl, že je zde obecně špatná úroveň, tak nějak si namlouváš spoustu a spoustu věcí co není pravda a co jsem nikdy nenapsal. A jsem zde hlavně pro osvětu hráču, aby se probrali ze svých kukečl a stali se z nich motýli... To tvé urážení o tom kdo co čte nemá už ani smysl komentavat, jen mi přijde že jsi docela narcis ... tímto končím, vyjádřil jsem se k tobě a nebudu tě už řešit
            • Veskoslav
              Pakliže si nepamatuješ, co píšeš. Doporučuji zajít za doktorem;)
  • Jack1947
    Clanek s Konradem Tomaskiewiczem se mi libil, (sic treba ne tolik jako minule) a zvedl ma ocekavani na 3tiho Geralta, hlavne proto ze to bude, jejich posledni hra ze serie.
  • Lynch
    Plná hra sice asi není nejlepší co kdy u LEVELu byla ale rozhodně je největší. 44 GB je celkem slušné. Obálka se mi líbí, obsah také. Do minulého čísla jsem se vůbec nezačetl, tohle je pro mě zajímavější.
    • Inquisitor
      Ta levelácká verze je nějaká velká ne :). Já i s Rising Storm polovinu.
      • Lynch
        Tak pokud počítáš jen MP část tak by to asi souhlasilo. Mě se stahoval MP, SP a k tomu ještě nějaká beta. Pak jsem se koukal kolik to má a dost se divil. Teď už tam mám jen MP a ten má 19, 3 GB.
        • Jack1947
          40gb cca , to je vic nez vubec sem mnel volneho mista *15* . Ja i SP trening se vyplati.
          Zacetl, skoro ho i docetl, souhlas ten obsah je nadmiru dobry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit