Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobě fakt ten Veskoslav chybí, protože jinak by jsi ho ani nezmínila. Takto jsi jenom ukázala, že jsi fakt blbka na entou *7*
  • Díky za digi verzi. Sice by se mi líbila verze vysázená přímo pro tablet (tj. menší formát než A4), aby člověk nemusel pořád skrolovat/číst blechy, ale chápu, že by to byla spousta práce navíc, která se zatím nevyplatí. Tak snad časem... :)
  • Jack1947
    Tebe ztratily, a spoustu jinych zustane a nebo jine naberou. *3*
  • Jednou naserou me, podruhe jineho, neboj, ono se to nascita. A nejlepsi zpusob, jak dat najevo takhle ne, je prave hlasovat penezenkou. Me jako ctenare definitivne ztratili a klidne mohou takto pokracovat dal.
  • PravyMonty
    Párkrát se tu objevil někdo s nickem "překladatel" a překládal jeho příspěvky do češtiny, ale typuji, že už spáchal sebevraždu.
  • bobsh
    No, tak to hodně štěstí při hledání článků podobným těm z Levelu na internetu. Recenze možná, u témat nemáš moc šancí, v češtině rozhodně ne.
  • myslim ze LEVEL je cielený na inú intelektuálnu a vekovú skupinu ako si ty, ale neboj sa raz z toho možno vyrastieš a zmúdrieš ;-)
  • Pilgrim66
    Nemohl by jsi poprosit někoho, aby ti dělal rádce češtiny?
  • Casopis onicom, meli by jste se podivat na Score aby jste vedeli, jak se to ma delat.
    Myslim, ze Level uz tu dlouho nebude, je to brak.
  • Díky za Gemini Rue, i když časopis kvůli hrám nekupuji. Zrovna nedávno jsem měl chuť si jako nehráč adventur, nějakou zkusit. Tak snad nebudu někde často tápat. A díky za skvělou práci s časopisem jako takovým. Tentokrát je hodně vtipná celá Pavlač, která mě do teď moc nebrala. Takže super a jen tak dal.
  • Možná je to tím, že jsi ještě novou formu levelu neměl nikdy v ruce, nebo jsi jen prostě jednodušší, ale články, kterých je na internetu spousta, z valné většiny případů vůbec nedosahují kvalit těch tištěných v levelu. Pokud tě témata jejich článků nezajímají, pak si level prostě nekupuj a čti si články tady na games :) Já na papírovou formu nedám dopustit, lépe se mi čte a sedět na záchodu s mobilem mi nepříjde jako optimální řešení :)
  • Ronox
    Prosím tě ještě jedna taková věcná. Kluci jsou zakempený v čechách a brát jeho profi fotku jinýmu magazínu nebo internetovýmu médiu na print nebude za prvé moc jednoduchý a za druhé je to fakt povedená práce. Obálka se mi líbí složením barev, střepama a Ellen v popředí. Naopak šéfa v práci (nehráče) zaujala a půjčil si Level a zaujal ho designem (pracuju v redakci kde se půlí emag/papír). Je to čistě na vkusu. Jen si uvědom, že Level není Forbes nebo Times s reputací, známostma a hlavně možnostma za ním dojet, nafotit luxus fotky ready na print. Každopádně nějakou (ne všechny) obálku ve stylu Forbes bych si přál do budoucna, ale myslím si, že Level tu nebude s náma krátce takže času dost. Jinak pokud se podíváš na obsah z press kitu k Beyondu, tak Memory vážně odvedl řemeslně dobrou práci.
  • Dan Vávra tam má dvě stránky. Jen tak dál.
  • GlaDOS
    Ještě něco? Opravdu nás tu všechny zajímá, co tebe nezajímá. Ach ty internety.
  • Jack1947
    Nebud hloupy, z internetu nikdy nepocitis tu pravou vuni vytisteneho papiru ta je nadherna. *3*
  • ucho
    jako s tvým přístupem? a proč, když zjevně nejsi jeho cílovka?
  • GlaDOS
    Zajímavé. Většině lidem pomohlo hru hrát v okně s nastavení 16 bitů (dohromady). Jde ti hra spustit v Direct3D? Přepíná se to v nastavovacím okně, které je ve složce se hrou. Po přepnutí by to už mělo fungovat.
  • No s takovým přístupem ten Level velmi brzy zkrachuje... Ne, že by mi to nějak vadilo - já si budu dál číst zadarmo na internetu a tyhlety pseudointelektuální kanály nechám vyvoleným.
  • ucho
    no tak ten časopis není zřejmě nic pro tebe. tak proč ho řešíš? v něčem tě omezuje? *5*
  • Proč bych si měl kupovat herní časopis, když si můžu všechno podstatné přečíst zdarma na internetu? Rozhovor s nějakým retardem, co udělal (podle samotných autorů časopisu) retardovanou hru, mě skutečně nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit