Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sry, to neměl být samotný post, ale reakce na diskuzi. *7*
  • Level jsem také nečetl, ale souhlasím s tebou, že to může být zajímavé téma i pro „obyčejného“ člověka.
    Otázkou ale zůstává, jestli by si normální člověk, který se o hry moc nezajímá, koupil Level kvůli jednomu tématu, ale hlavně jestli by se stal pravidelným odběratelem.
  • Jack1947
    Ujel si z reakce, njn stane se a on vi . *4*
  • Level jsem také nečetl, ale souhlasím s tebou, že to může být zajímavé téma i pro „obyčejného“ člověka. Otázkou ale zůstává, jestli by si normální člověk, který se o hry moc nezajímá, koupil Level kvůli jednomu tématu, ale hlavně jestli by se stal pravidelným odběratelem.
  • Jack1947
    To by mohlo byt v jednom pripadu, jinak pravda kdybys znal zminovany obsah nedokazal by jsi to vypustit do "eteru" takovehle tvrzeni to uz je trochu prehnane. Kam by jsi chtel Level cilit kristepane az pro Lidojedy v Africe nebo deti v Indii ze. At o nem vi vsichni je jedno ze kupovat nebudou dulezite je aby vedeli ze vubec neco takove existuje. *15*
  • Robotron3
    Tak zrovna Beyond a rozhovor s Davidem Cagem je právě téma, který by mohlo zajímat i lidi, co jinak o hrách nic moc neví, protože ostatně i ta hra je cílená právě na ně. Ta hra má přesně ten přesah od hry k filmu, který se dá využít. Filmy opravdu sleduje každý a ta souvislost hry s filmy je zajímavá i pro nehráče, kteří by se o tom něco chtěli dozvědět, protože většinu lidí zajímají nějaké technické novinky a vymoženosti, nevšední věci a o tom to hlavně je. Nevim jak moc je to zpracované uvnitř časpoisu obsah, ještě jsem nečetl, ale z obálky nic takového vidět neni.
  • Že o hrách dnes ví každý? Je to možné. Ale otázka je koupí si člověk, který hraje solitaire na počítači, FarmVille na FB nebo Angry birds na mobilu taky Level? Já si myslím, že asi těžko. Jaký obsah bys takovým lidem, kterým si jen stačí pohrát pár minut na mobilu cestou v MHD asi chtěl přinést. Takový lidi prostě nebude zajímat rozhovor s D. Cagem.
  • Jack1947
    Nemusi to bejt nutne masova zalezitost. To neni dobre pro tento Casopis, herni a urcite ne mala vetsi jen trochu semklejsi komunita a to neni na skodu. To ze mas rad radsi veci, to je tvoje vec ale cpat by si to nikomu nemel. Nazory se ruzni to jo jen ne. A ne nesouhlasim s tim aby se jelo podle zajetych koleji uplne nutne a u herniho casaku plati dvojnasobne. Navic by to nestalo "lidovych 99,." a bylo by to trochu vice. A to myslim neni uplne tak cilem . Na to jsou jine magaziny a proc by zde melo byt vsechno cilene to je na hry, ja jsem rad ze spoustu clanku ktere bych si jinak neprecetl treba vyvoj her v komunistickem ceskoslovesnku atp... o mobilni se tam taky otrou konzole taky a da se rict ze i film a kniha dostava malou ale vyznamnou roli , za mne naprosta spokojenost. *3*
  • Robotron3
    Dneska ví o hrách každý. Každý si minimálně zahrál nějakou hru v mobilu, nebo karty na počítači. Nebyla ani řeč o tom, že by měl být obsah o něčem jiným než o hrách a vším co s tím souvisí. Přesto tyhle hráče co a ani nevědí že hráči jsou herní časopisy nedokáží oslovit. Ne že to nejde, prostě jsou zvyklí jak to dělali vždycky a neví, neumí.
  • Čím známější Level bude, tím má větší šanci oslovit více lidí ale pořád jen ve svém segmentu. Pokud by chtěl cílit na širší segment, tak by se musel rozkročit do více oblastí a přinášet i recenze filmů a pak může cílit i na filmového fanouška ale to už by nebyl herní časopis. Level se profiluje jako herní časopis a na takový segment zákazníků taky cílí. Já taky vím, že jsou barvy na vlasy, ale prostě si je nekoupím, protože si vlasy zkrátka nebarvím.
  • JezboX
    Nějaký tipy jakou možnost digitální distribuce zvolit? Jde mi hlavně o to abych si levl mohl přečíst i offline. A pokud se půjde vyvarovat papíru tak to bude jedině dobře. Do dnes mám v živý paměti jak jsem nesl 6 ročníků ke kontejneru *1* a to v tom nebylo zahrnulo plno minilevelů .
  • Robotron3
    To by byla stagnace, kdyby se časopis nesnažil zaujmout nový lidi, a jel jen na věrný fanoušky. Taková stagnace už tu byla a proto Level měl skončit. Čím víc se o časopise ví, čím víc lidí ho zná, někomu se zmíní, i kdyby koupil jen jednou, tim líp.
  • Jack1947
    Ne, nepotrebuji slyset/videt vic, videl jsem az az a vim ze ty nejsi takovy za ktereho se vydavas. Vidis a to jen ten problem Level se nesnazi cilit na pomyslni Mainstream, od toho tu je SCORE. Ma svoji vlastni , kdyz tak herni a co komunitu a taho ma rada takovy jaky je je fajn ze pribudou dalsi, ne ale ti nezasveceni to uz by bylo spatne kdyby level se cetl pro nejakou povrchni zabavu (minule predminule byla taky herni obalka a zadne blbaoly cooz?) Mozna se nad sebou zamyslet, ne jim za peknou praci kydat hnuj na hlavu. Skoda ze si posledni rreakci napsal, ted vim ze si jen nespokojeny stoural a o takove myslim nikdo zde ani jinde nestoji. *3*
  • Já si tedy myslím, že to cílení je správný a to na hráče/člověka, který se o hry nebo herní průmysl zajímá. Pokud by tam byla obálka, která by zaujala tebou zmiňovaného filmového fanouška, tak si to koupí jen jednou a nebude z něho stálý čtenář, protože je to herní časopis. A podle mě jde hlavně o to, aby si lidi kupovali Level pravidelně a ne jen jednou aby se už k němu nevrátili.
  • Robotron3
    Jenže obálka nemá zaujmout lidi, kteří o tom vědí a koupili by si to tak jako tak, ta má přitáhnout lidi, kteří o tom nevědí vůbec nic. Právě na tomhle tématu je vidět absolutní neschopnost pojmout téma zajímavě. Cesta k příběhu a rozbité zrcadlo s herní postavou lidem co o tom nic neví neřekne asbolutně vůbec nic, a tak je to ani zajímat nebude. A přitom tady se tak moc nabízí. Hry, filmy, filmová hra, jak moc se už staly hry filmy? Jak se ovlivňují? Hned se může zacílit i na filmové fanoušky, kteří jsou mnohokrát větší skupina než těch herní a hned může časopis zajmout další lidi. Ať ta obálka s titulky promlouvá ať je trochu bulvární, to obálky mají být. Prostě neschopnost. Doufám, že se autoři Levelu zamyslí, i když jsem to řikal myslim ne jednou...
  • OK, to je tvůj názor. Mně se tedy obálka líbí a určitě mě tedy upoutá mnohem víc, než kdyby tam byl tebou zmiňovaný D. Cage, který ani nevím, jak vypadá a tudíž bych ani netušil, že má nějakou spojitost se hrami.
  • Erien
    Díky Lukášovi za překlad a ostatním za celý Level! :)
  • Robotron3
    Nebavím se o grafice ale o obsahu, co obsahuje, co tam je a jak moc je to uplně nezajímavé pro lidi, kteří tu obálku uvidí na stáncích. Udělat to graficky je jen rutina.
  • *my
  • Tak já to tedy nechápu. Nejdřív kritizuješ, že je na obálce špatná hra a teď ještě, že se ti nelíbí, jak to je zpracovaný. Tak co ti vadí? A když jsi tedy takový odborník na grafiku, tak se s námi poděl o své portfolio prací, ať mi obyčejní laici poznáme co je to kvalitní grafický design.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší