Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu, nemají na to koule. Jako asi nemají koule na to třískat hodinu hlavou do zdi, shazovat policajtům čepice na potkání a jezdit po dálnici pozpátku.

    Ale chápu, že věříš tomu, jak jsi přišel s geniálním nápadem a jen jsi nepochopen. Je v tobě ta revoluce, jen ti ostatní ji nevidí. Ono těžko argumentovat proti blábolení "musí to být takhle, i když to nikdo nedělá, protože je to lepší."

    Sni dál o svém zneuznaném géniu.
  • Jack1947
    Ja jen ziram, co zde vidim. Odvaha ta se ti uprit neda to ne ze ne. Mozna by jsi mohl nekdy ukazat sve prace, at ji mas i podlozenou nebo navrhy to je fuk. At k tobe muzeme citit patricny respekt. *3* Treba , treba ti tady vemou do party. (nebo jen na zkousku).
  • Robotron3
    Mojí kritiku napadáte jen z podstaty, že se o kritiku jedná, tak jste na to zvyklí. Ale argument k tomu nulový o ničem. To neni o tom, že by je to nenapadlo, to je tom, že na to nemají koule.
  • Co je horší? Tvá čeština, neschopnost složit větu a nebo pochopit ironii?
  • Jack1947
    To by ovsem, platilo kdyby nejake "jeho" casopisy byli... jestli jsou to je vec jina.
  • Inquisitor
    Řiká ti něco ironie? *7*
  • Přesně tak. Prostě tolik let jsi v tom oboru a pořád to ti elévové nemohou pochopit.

    A nechápou to jak ti čeští, tak ti světoví vydavatelé. Přitom ty jim to servíruješ na zlatém podnose, zadarmo, jinde by za to platili a pořád nic. Hlupáci tam cpou ty herní postavy.

    Jak říkáš, kdyby se to umělo. Ale kašli na ně, oni si šlapou po štěstí a tobě ty časopisy prosperují, protože víš jak na to.
  • Jack1947
    Ty si clovek co ho postradaly, pani jestli ty za tohle nenabidnou praci tak uz nevim, zrejmne bych zahodil vsechny sve idealy. *8*
  • Jack1947
    Aa a ty si jeho "duchovni radce" ze. Moudre to slova, pane jste urcite tak vzdelany a sectely jak se tu zpravate, neni-ly pravda ? . *7*
  • Robotron3
    Kdybych dělal obálku já, byl by to návrh David Cage oproti virtuálnímu herectví, filmovým hrám. Na jedný straně Cage, na druhý virtuální postava. Herní časopisy ani dodnes nepochopili, že můžou stavět na herních celebritách a těch skutečných, místo toho se jim vysmívají v podcastech a dělají nudné obálky. S tim by se dalo dělat takových věci, kdyby se to umělo...
  • Protože tomu nerozumíš. Robotron jasně říká, že je obálka nezajímavá a mnohem lepší by bylo tam dát Cage v nějaké zajímavé montáži. Protože to lidé chtějí, chápeš?

    Jeho dlouholeté zkušenosti z grafického designu a marketingu, spojené s hlubokými znalostmi estetiky prostě dominunují nad tvým prostým konstatováním, že se ti líbí a nad hloupou pomýleností redakce.
  • Robotron3
    S podivem jsem na tohle dokonce i studoval.
  • Já si taky myslím, že redakce dělá klíčovou chybu. Neposlouchat člověka, který má tolik zkušeností s prodejem časopisů, je prostě chyba. Už jen za tvůj nápad, že by na stáncích lépe vynikla montáž s Davidem Cagem místo grafikem dělané artworkové obálky by ti měli něco zaplatit.

    Prostě tu plýtváš svým talentem a zkušenostmi na bandu nevděčníků, kteří zjevně v tomhle oboru teprve začínají...
  • Inquisitor
    Sic žádný estét, obálku shledávám povedenou a k hernímu časopisu více než vhodnou :)
  • Jack1947
    Konecne slovo chlapa... ted jeste jestli budou.
  • Robotron3
    Hodně slabej odvárek. Ten tvuj výklad ani nikdo nemá šanci si uvědomit, dokud si nepřečte obsah, takže je to k ničemu. Obálka má upoutat a nadchnout. Tohle je jen další obálka s hrou. A začali jste prvním číslem docela dobře. A teď zase zaprděnost...
  • janchor
    To ti samozřejmě neberu. Mně osobně ten motiv rozbitýho skla přijde super, anžto odkazuje k Aidenovi a jeho poltergeistovskýmu rozbíjení věcí, a zároveň se dá vztáhnout i na roztříštěnost Cageova přístupu k vyprávění, ze kterýho je i Jodie chuděra celá smutná. Obálka chytrá i esteticky pěkná - což neříkám, protože na tom časopise dělám, ale protože jsem z ní upřímně nadšenej.
  • Robotron3
    Když mi za tu obálku zaplatí, a budou muj návrh chtít, klidně ji udělám.
  • Jack1947
    Udelej lepsi, prosim . Nebo jen kritizovani bla bla a skutek utek, skoda ze tu tento vznamny pan grafik neni zajimalo by mne co by ti nato rekl. *3*
  • Robotron3
    Komplet nudná práce o ničem. Obálky s hrou jsou to nejnudnější, co se dá vymyslet. Ono se ani nad tim myslet nedá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit