Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pak nechápu učel soutěže tady... *7*
  • Jmeno je teda trapne vymysleny
  • Jack1947
    Přehnané ne?
  • s.hih
    Gratulace. Aspoň ty odpovědi jsem měl dobře, to taky potěší. *3*
  • Gratulace, sice PS4 je PS4, ale přesto srdečná gratulace. Myslím si, že pořád lepší než kdyby vyhrála jen nějakou myš nebo něco tak lacinýho..
  • davidBray
    kde ta informace byla? nebo jak jsi to zjistil?
  • Mato1987
    A teraz úprimne, prekvapuje vôbec niekoho víťaz, ktorý bol známy už týždeň dozadu?
  • Miserius
    Zase ženská *1* Ty maj štěstí
  • Takže pánové, dnes ve 12:30 nejpozději očekávám email s datem doručení, je vám to jasné? *1*
  • Děláte. Já bych byl třeba vděčný za tuto konzoli. A je jedno jestli PS4, nebo XBOX one. Na zahrání a zabavení jsou obě skvělé. Peníze nemám ani na jednu, tak se aspoň zúčastním téhle soutěže. A i když nejspíš nevyhraji, tak mě to dá aspoň dávku takového toho očekávání a nedočkavosti :-)
  • Jasne abys pak jako mladej clovek, misto chozeni ven doma drepet a cumel do obrazovky a tak prosedel mladi *6* Ty lidi dnes misto aby nekam vyrazily, tak jsou uz takovy zfotrovateli dedkove, usazeny bez zivota a jen zijou pocitacem a konzolema *1* Obkladajic se hromadou kramu a na to chodi makat *1*
  • tak tak jen stupidni naiva muze dat minus, ale co cekat v zemi kde kazdej tejden sazka udela z nekoho milionare ale nikdo nikdy zadneho nevidel a znameho nemel, ale stejne lidi sazej jak divi *1* vsak to vydeli v te reklame kdyz vyhrajes tak to nikomu nerijek aby ti lidi nezavideli *1* *1* *1* loterii se da verit poue pokud ukazuje vyherce jinak JASNY smecko vsak v cizine bezna vec to jen u nas se vyherci taji njn takovou reklamu (ukazat stastneho vyherce) si sazka dovolit nemuze to bez vyhercu nejde *3*
  • Tak odesláno, snad jsou ty odpovědi dobře :). Sice to určitě nevyjde, ale kdyby ano, měl bych letos vánoce dřív :). A v práci bych si musel vzít celý zbytek dovolené na paření na XONE :D *14*
  • Kluci nechci vám do toho kecat, ale třetí otázka má jinou odpověď ...
  • Nechcu vám do toho kecat, ale dle toho, co jsem vygooglil já, tak je to naprosto jiná hra. Přece byste nečekali, že na tuhle otázku bude odpověď Hexic ... Copak má asi tak MS za hru N1? ;) Když budete doopravdy řádně googlovat, tak se dozvíte, že byla ve vylepšené verzi uložená na disku, ale jen v prvních pár konzolích.
  • Tolik blbů, jako tady, jsem v jedné diskuzi už dlouho neviděl *1*
  • Mart9
    Když vyhraju Xbox One, nebudu si kupovat PS3 ty inteligente.
  • Proti Martovi nemam ani popel a silver je taky pekna pizda :)
  • Vidis a ja mel i PS1. Takze nyni nemam zadnou, tudiz u me ziska taky novyho zakaznika *1*
    Nesebere, sam priznavas ze chces koupit PS3 takze budes i zakaznik Sony *2*
    HDMI konektoru tu mam vic nez jeden a zastrcek tu mam taky vic volnych na zemi, takze by me mohl rovnou poslat i predeslej Xbox 360 abych to mel vse
    *1*
  • Mato1987
    som rád že nebereš môj koment vážne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit