Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano a sovy nejsou tím, čím se zdají být.
  • Mato1987
    ty budeš buď silver alebo Mart9, teda jedná a tá istá osoba
  • Kdo je ripper6 je gay !!
  • Mart9
    - říkám první konzole po 16 letech, ta úplně první byla Sega Mega Drive 2, takže jsme na tom stejně
    - absolutně jsem neměl tušení, jaké jsou správné odpovědi, ale tak moc ten Xbox chci, že jsem obětoval hodinu a půl, abych je všechny dohledal
    - ačkoliv jsem nikdy Xbox nebo PS neměl, na diskusích jsem jejich uživatele nikdy závistivě nehejtoval, jak je tady zvykem
    - stejně plánuju na Vánoce koupit PS3, takže jsem naprosto ideální člověk, který by měl vyhrát. Microsoft totiž tu soutěž neudělal náhodou a při mé výhře získá to, co chce. Nového zákazníka a kupce pro své hry a zároveň tím sebere zákazníka Sony

    Tohle prostě karma musí vidět. Navíc na to mám volnou zásuvku za televizí a na televizi volný HDMI konektor.
  • Tak uprime, treba i tehdy PS3 byla proste lepsi (grafika) a to uz faktem tim pokud bych za to daval penize ze mela hry jako napr Siren Blood Curse, coz Xbox nemel a nema. Pripadne pak jeste dalsi.
    Co ale nejvic zamrzelo i me jako nevlastnika konzole, ze lidem firma neponechala moznost hrat PS2 hry. Ani netusim jak to ma ted Xbox, jestli lidem pudou treba original hry z pubodni na tejhle ale spis ne co koukam na dany HW. Tudiz to je docela minus *7*
    Stara konzole dojde a nebo nekdo nechce mit doma tolik kramu a 20 masin, tudiz by to melo jit na jednej. Stejne jako nemam 20x PC aby me jel Prince of Persia old a treba dnesni Castlevania Lord of Sh.
  • Zaslouzil a cim prosimte?? Jako ze bys mel prvni konzoly tak ji mas mit zadarmo jo? *1*
    Podivej na to takhle, jsem mel prvni konzoly Sega 16bit, co penez se do toho dalo a nemyslis ze bych si ja ted zaslouzil prave konzoly zdarma, kdyz jsem tolik do toho kdysi dal?
    Navic je jasny ze jedine ja, protoze jsem koupil od Microsoftu Xbox 360 gamepad pro PC, tak at mam i neco dalsiho
    *2* MS musi videt jak ho podporuju ze jo *1*
  • Mart9
    hlavně si přeju, aby všichni ti šašci nehlasovali, protože při těch kecech to jeden z nich just vyhraje.
  • Mart9
    Tak jsem teď hodinu a půl hledal tu hru. To byla fuška. Absolutně jsem neměl tušení, našel jsem jednu, už jsem chtěl posílat, ale najednou mě nahlodala druhá a teď mám třetí, snad tu správnou. Opravdu bych si svou první konzoli po 16 letech zasloužil.
  • Určitě to vyhraje někdo kdo ten XBONE prodá a koupí si místo něj PS4... *10* Kdybych nedejbože vyhrál já... udělal bych to taky *1*
  • Hlásím se jako slečna, které by se tím dala udělat radost! :D A to důvěrné seznámení můžeme klidně vynechat.
  • Ristoro
    Ne, jen ztrácím trpělivost, když vidím každou druhou hru totálně zprasenou kvůli konzolím. Sacred 3 je nádherný příklad.
  • Abys mohl nostalgicky zavzpominat, vymenit par rad, triku a pokecat i kolem tech otazek *1*
    Treba ja jsem PC user, nevlastnim zadnou konzoly.
    Jsem toho nazoru, ze PC hry jsou dnes kvalitnejsi obrazem a konzole je akorat brzdi dal v rozvoji. Krasne to bylo videt u PS3. Presto nic proti tomu nemam, ja sam jsem mel SEGA 16bit asi 6 let, dalo se do toho dost penez. Hra 1000 - 1800czk a to jsem jich mel. Konzole tu dobu 6000czk.
    Pak pamatuju PS1, mel jsem origu hru Resident Evil 2 super. Potom co jsme prodavali ty hry od Sega po asi 150-200czk (jako nove, zadne odrene a pod) protoze uz to nikdo nechtel, jsem rozhorcenim nechal dat do konzole Chip za 300czk s montazi a hral jsem jen palene hry na truc.

    Pak uz jsem po prodeji PS1 nikdy tolik nehral, aby melo smysl k PC dokupovat konzole. Souhlasim ze tam jsou i fajn hry treba Siren 1 a 2 dil pro PS2. Jenze nechci kvuli tomu ji kupovat, takze dnes to ma smysl tak pres emulator. Bohuzel porad ten Siren 2 ma spatnej obraz pri upscalingu.
  • zdeeneek
    Nemela by otazka znit spise proc se tu nekteri projevuji takovym zpusobem?
  • Toz Xbox pripadne danou vyhru, muzes vzdy prodat at uz to vyskousis ci prodas fungl nove. Koupis za to neco jineho co se ti hodi *2* Pripadne jeste moznost darovat nekomu blizkemu, komu bys udelal radost nebo dokonce nejak slecne, se kterou se predem jiste duverne seznamis... a a a dal dle tvoji fantazie *1*
  • Mato1987
    Hmm, otázka ale znie, prečo je diskusia k súťaži vôbec otvorená ? ;)
  • Presne tak, ja jsem kdysi takhle ze znamosti vyhraval v jednom radiu, kde jsem znal dotycnou slecnu *2*
  • Mato1987
    hej ale odpoveď na prvú otázku máš správne, nejedná sa o chyták, lebo sa pýtali na dátum, kedy sa prvýkrát začal oficiálne predávať prvý xbox v európe.
    Som rád, že na tejto stránke sú aj takí prajní ľudia ako ty :) Ja osobne o súťaž nejavím záujem, kedže viem ako takéto "súťaže" prebiehajú a ešte k tomu sa jedná o xboxchuan.
  • Tim lepe, alespon nebudou delat z lidi si srandu s tim ze neco dostanou zadarmo, kdyz to potom vyhraje nejakej kamos *1*
  • Souhlasím naprosto neuvěřitelný!
  • Jsem to napsal na rychlo, takze to opravime pac ja to preju na rozdil od jinych kazdymu, kdyby se to davalo. Jelikoz ale znam pozadi nekterych soutezi, tak spis to nedostanou. Jen je tu nejspis jeden chytak a to ta prvni konzole. Ze ji hodne prodejcu dovazelo jako by bokem. Tudiz ofiko byla v EU ale v CR nebyla vydana jako oficialni distribuce. Tudiz by tam mela bejt odpoved nikdy. Tak at muze zadat kazdej:
    1. Xbox (ten prvni poprve co prisel) Evropa 14. března 2002, Pro CR - NIKDY ofiko vydane-
    http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_(console)
    It was released on November 15, 2001, in North America, followed by Australia and Europe in 2002
    v České republice a na Slovensku se nikdy tato konzole oficiálně neprodávala a neměla zde podporu.
    http://konzolista.tiscali.cz/consoles/oneconsole?link=xbox
    2. Xbox 360
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
    V České republice konzole Xbox 360 vyšla 3. listopadu 2006
    3. Hexic HD ... http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live_ArcadeOn November 22, 2005, XBLA was relaunched on the Xbox 360. The service was integrated into the main Dashboard user interface, and the Xbox 360 hard drives were bundled with a free copy of Hexic HD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit