Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Kdyz si ctu co tady v diskuzi nekteri predvadi, tak mam dojem, ze se tu ted dlouho zadna soutez neobjevi.
  • Ano, přesně tak jsem to myslel....
  • Mato1987
    má tam byť 3 novembra(listopadu) 2006 ale ostatné odpovede má správné.
  • Mato1987
    pekne si to zhrnul :) cena je už dávno "vylosovaná" :)
  • 14. březen 2006? Jsi si 100% jistý? *3*
  • Proc je k tomu hra, ktera vyzaduje Kinect?!?!?!? *16*

    Presne! Tohle mne take napadlo uplne jako prvni! Je na tom videt, jak MS-TISCALI nad tim vubec nepremysli a to, ze XB1 bez Kinectu nedava smysl.

    Mám už doma od Vánoc 2014 XB1 s Kinectem (koupil jsem ho v Drazdanech) a jedine, k cemu to pouzivam, je XBOX Fitness.

    Musim opravdu uznat, ze ten Kinect je uzasnej. Dokonce to meri i tep...

    Btw, jsem take majitelem ps3, na ktere aktivne hraju, takze zadny vendor llockin :-)))
  • DOTAZ PRO VSECHNY... znate nekdo pozadi ruznych soutezi? Treba radia uz drive a tak.
    To mate znamost, kdyz toho nekoho znate, tak mu predem zavolate a on Vas vylosuje a vyhra je jen vase a muze posilat XY dobrych odpovedi *1*

    1. Xbox 14. brezen 2002
    2. Xbox 360 zacal 14. brezen 2006
    3. Hexic HD
  • XXDarthVaderXX
    *7* *7* *7* *7*
  • Jack1947
    Bejvals rozumnější... *7*
  • Jack1947
    Whiny little feg.
  • Jack1947
    Deebiled!
  • premyslim premyslim... ne ani za darmo.. na livko jim prdim.. po zkusenostech z 360 *12*
  • Ano to ano ale největší kecy mají vždycky Slováci jak na ti forech tak na herních
  • jseš fakt dobrej, myslím že "konzolistům" to bude trvat aspoň minut 6...................................
    sry alergie na kecy já jsem konzolista, já jsem pcčkář, já jsem ocas apd.. .)

    gl btw.
  • zdeeneek
    Slovaci maji pravo chodit sem, stejne jako ty mas pravo chodit na kterykoliv zahranicni web.
  • No a někdo o tu konzoli stojí pro ně je ta soutěž
  • Lipot - ty si asi nepochopil více věcí protože si dementní osel... *10*
  • Ano googlil jsem to v angličtině asi 5 minut. jsem Pcčkář, ale tak pro srandu proč ne... potom tu konzoli prodat a kopit si lepší grafárnu na PC to je můj plán :D *5* *5*
  • Kdyby něco napsal jsem tam hextic hd ale to se snad děla prozrazovat otázky při soutěži? Od čeho je to soutěž? Jinak zase Slovák vůbec nechápu že vy jste byli naši bratři...česky web a zase tu oxidujete di si na svoje slovenské weby typu sector...fakt Slováci vždy všechno zeserou a poserou
  • ještě jsem dneska neudělal dobrej skutek, takže pomůžu *2* *1*

    http://lmgtfy.com/?q=xbox+wiki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit