Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc je k tomu hra, ktera vyzaduje Kinect?!?!?!? *16*

    Presne! Tohle mne take napadlo uplne jako prvni! Je na tom videt, jak MS-TISCALI nad tim vubec nepremysli a to, ze XB1 bez Kinectu nedava smysl.

    Mám už doma od Vánoc 2014 XB1 s Kinectem (koupil jsem ho v Drazdanech) a jedine, k cemu to pouzivam, je XBOX Fitness.

    Musim opravdu uznat, ze ten Kinect je uzasnej. Dokonce to meri i tep...

    Btw, jsem take majitelem ps3, na ktere aktivne hraju, takze zadny vendor llockin :-)))
  • Díky za pěknou cenu. Odpovědi odeslány, tak třeba to vyjde...teda, samozřejmně, jakože spíš to nevyjde *1*
  • xbox one už nikdy vice zatim jsem jich měl v ruce už 11 ks a s každým problém... *16*
    • Chtělo by to specifikovat. Nebo se jednalo jen o problém, že je to Xbox One, který je od MS? *1*
    • matthew451
      O problémy akého charkateru sa jednalo?
      • kinect buď nešel nebo padal
        • Doporučím mluvit na Kinect anglicky, jelikož češtinu to rozeznat neumí. Proti padání dobře pomáhá řádné upevnění tam, kam potřebujete.
  • Ristoro
    Všichni víme, že konzole ničí hry a stejně to většina z nás nemá potřebu psát. Tak si zasoutěžte o tu "Next - Gen" a přestaňte brečet :).
    • juuu tebe jsem neviděl pěkně dlouho jak na skype tak originu :D (blade)
      • Ristoro
        Moc už tam nechodím no :D. Na Steamu jsem poměrně často.
        • To je asi tak jediné místo, kde se vyskytuješ.
          • Ristoro
            Podle sebe soudím tebe, říká se. Ještě něco konzolisté :)?
            Jo sorry, vy Steam nemáte, chápu, musíte dávat za hry tisíce :D.
            • Ristoro
              Ne, jen ztrácím trpělivost, když vidím každou druhou hru totálně zprasenou kvůli konzolím. Sacred 3 je nádherný příklad.
            • Jack1947
              Bejvals rozumnější... *7*
            • Kozy
              O složitosti her rozhoduje počet skillů?
            • Ristoro
              Má původní myšlenka byla ta, že konzole mají na svědomí celosvětové zlehčování her, je to pěkně vidět na tom Dragon Age 3, kde mají být zrovna 4 skilly, kvůli ovladačům. To samé Diablo 3, které mělo od začátku 4 skilly, což měl Blizzard podle mě dopředu promyšlené. Ať si každý hraje na čem chce, je mi to jedno, ale konzole prostě můžou za zlehčování her a to je naprostý fakt. Můžeš to ignorovat, ale nemůžeš to popřít.
            • Kolik ti je, prosim te? 13? Já tu s tebou nebudu hrát hru PC/konzole, nejsem malej kluk. Ale to všechno pochopíš časem, budeš mít důležitější věci na starost.
    • Vsichni vime, ze Ristoro ma misto rodneho listu omluvny dopis z tovarny na kondomy *4*
      • Ristoro
        Význam této "zprávy"? Nemáš argumenty, tak se snažíš urazit druhého? Ty nemáš ani rodný list, nikdo neví odkud se takový ko*ot vzal.
        • ... slááábýýý *4*
  • premyslim premyslim... ne ani za darmo.. na livko jim prdim.. po zkusenostech z 360 *12*
  • Mato1987
    ani zadarmo, to si radšej kúpim nový combo VHS player s blu ray mechanikou ako tento krám.
    • V pořádku, já bych ho zadarmo bral... prodal a pořídil PS4 :)
      • Mato1987
        veľa štastia s hľadaním potenciálneho kupcu :D
  • God-of-War
    Jak to nikdo nechce. *1* *15*
    • A který sebevrah by o to měl zájem?
  • Kdo je ripper6 je gay !!
    • Mato1987
      ty budeš buď silver alebo Mart9, teda jedná a tá istá osoba
      • Ano a sovy nejsou tím, čím se zdají být.
        • Mato1987
          som rád že nebereš môj koment vážne
          • Proti Martovi nemam ani popel a silver je taky pekna pizda :)
  • Chudák člověk kterej to vyhraje *1*
  • Copak nikdo si to nekupuje, tak se to rozdává? Konsole jsou naprosto zbytečné a ničí herní průmysl... Nejen, že musí vydávat extra špatné hry na konsole, ale ještě hry na PC většinou přizpůsobují i ke konsolím... To můj mozek nepochopí proč to dělají, akorát zase ničí hráčskou komunitu tím, že konsole mají různé zlehčení ulehčení podporu míření atd...
    • XXDarthVaderXX
      *7* *7* *7* *7*
    • Lipot - ty si asi nepochopil více věcí protože si dementní osel... *10*
    • Gratuluju. Vetsiho debila, nez jsi ty, jsem jeste tento tyden nepotkal.
    • Jen ať se ta "hráčská komunita" zničí, alespoň bude míň gum.
      • Méně nebo více, to je fuk, ty je s přehledem předčíš všechny. *1*
        • Určitě máš na mysli můj důvtip, rozum a prozíravost. V tom předčím dokonce i sám sebe, takže o tom není třeba diskutovat. Máš-li ale na mysli, že bych měl taky patřit mezi pryž, pak tě ujišťuju, že nemáš pravdu, protože k ní patřit, nejen k výše uvedené charakteristice, prostě nemůžu, i když by si to řada neznalých tak ráda jednoduše přála.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit