Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Příjemné ale pro změnu je, že pokud Divinity: Original Sin vlastníte, dostanete Enhanced Edition automaticky zadarmo."

    Klobouk dolů i kdyby to nebyl remake, ale třeba jen upgrade v podobě HD textur. Ostatní vydavatelé si v obdobných případech rádi namastí kapsy. Takhle se hýčkají fanoušci :).
  • Jack1947
    Tak fakt pak už jen pixelovky... budou exkluzivně pc only... i když i na ně se začínají vztahovat mračna, shame isnt it? *7* *12*
  • proč s gamepadem? ta hra má evidentně ovládání optimalizované pro myš, když to někdo chce hrát na konzolích, ať si ji k tomu dokoupí *1*
  • No to je demence, nacpěte na ty konzole už rovnou všechno, ať není žádnej důvod kupovat PC ... tohle hrát s gamepadem , boha jeho :(

    PC exkluzivitka jako prase
  • kalosaper
    Už jsem se lekl, že to budu muset co nejrychleji dohrát. Protože jsem to odložil po opuštění města kvůli Pillars of Eternity.Tak to v létě snad dohraju, abych pak mohl porovnat s EE.
  • walltar
    No nevím... není na remake trochu brzy?

    Ne že by mě to vadilo... K Divinity jsem se ještě nedostal, tak už si počkám na Enhanced Edition. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit