Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle trend se mi vůbec nelíbí. Autoři by měli vytvořit dílo a pak za ním stát, ne že ho jako vydají, shrábnou devítková hodnocení a pak řeknou, že se to vlastně musí předělat a znova. Hra by měla vyjít hotová, jinak se nedá poznat, jestli hraju nějakou greenlight-early-placenou-betu nebo teda tu hru, na kterou jsem se těšil.
  • protože je nejlepší, nejhezci, ma nejvic obsahu a nejmíň bugu? A protože me vadi ze bych dohral něco co bylo daleko horsi? A taky proto ze se mi klidne muze stat ze si proste uz tu hru nezahraju, pac zapadne, za tu dobu vyjde x dalších her co budu mit v poradniku a mila original Sin se v dulezitosti zacne propadat ke dnu az zapadne tak daleko ze ji uz nikdy nepustim.
  • Jack1947
    Tak jasný jíst se prostě musí. *4*

    Ovšem kdo to čekal a hlavně takhle rychle, já tedy ne... opravdu mne to zaráží proč za rok výjde hra která měla být hlavně jen a pouze na pcv na konzoli. Už tu někdo psal o něčem shnilém v herní branži nebo tak... no a já bych se k tomu přiklonil no.
  • Proč ti tak záleží na tom, jestli hraješ nebo nehraješ tu "finální" verzi? *3*
  • takze do ted to byla takova beta, jak byva v poslední době zvykem. To same udelal Wasteland. Proste se vyda hra zjisti se co hracum vadi, je jedno ze nekteri ji uz třeba 3x dohrali, a pak se oznami verze nova. Taky by se dalo rict ze PC hraci slouží jako testeri budoucích portu na konzole. chápu ze na to nemeli předtím peníze a diky prodejum te nedodelane verze je ziskali a ze to cele pekne funguje, ale nedej boze aby se tohohle všichni chytli, to by pak nebyli ty vylepsene upgrady zdarma ale jako DLC za peníze. Viz třeba Deus Ex (chvili byl pro majitele puvodni vrze zdarma, vim). Divinity dostaval bezne 9/10, jako uplne bozi hra...asi nebyla když ji ted celou budou predlevat, na tom je aspoň videt jak je plno lidi mimo misu když si mysli ze hraji něco jedinečného. No nic..herni svet se chova divne..co nadelam.

    PS: navíc jsem odsouzenej cekat az..ZASE něco dodělají, třeba Wasteland bych uz zrejme davno dohral, ale proste proc se s tim ted zabývat když v lete vyjde mnohem lepsi verze..a tak to je porad dokola.Holt když v nejake hre sviti zlute slunce, klidne se muze stat ze za pul roku tam bude samoobsluha, pac to slunce bylo asi spatne. porad si clovek říká..tak uz..uz hraju tu finalni verzi?..nebo za pul roku to predelaj..je to bordel k zbliti..nastesti mam Lariany a Vinckeho rad, takze jim budiz odpusteno..prachy holt potrebujou..
  • to proto, ze jses madar a ne slovak...
  • Nerekl bych, ze hra nema pribeh, ktery stoji za rec, ani ze je to ztrata casu. Bohuzel ale s tou preplacanosti je to pravda. Dale je tam velka nevyvazenost, na hard se da dohrat hra s dloubanim v nose. Alchymie je super, ale k cemu, kdyz neni treba, protoze tam neni zadny challenge. Je tam i dost ruznych bugu, ktere neodstranili. Nejvic ale zamrzi nekonzistentni rozhovory -> dost postav nereaguje na splene questy nebo progres v nich atd.
  • Prečo nie je preklad do Slovenčiny? Česky nerozumiem ani slovo lol.
  • což ovšem neni případ Divinity, nemluvě o tom, že tam už MP dávno je, jen ho rozšířit na 4 hráče
  • jo, multacek musí bejt i kdyby na chleba nebylo, ze to většinou domrvi single je uz jedno..
  • neni
  • Právěže je :D
  • lariani delali super hry vždycky, ne jen od poslední Divinity. osobne povazuju Original Sin za takového levobočka a doufam ze tim vydělají na plnohodnotnou Divinity 3 která vsem vytre zrak, pac oni na to mají..jen ty prachy nemaj:)

    jinak mi tohle vecne vylepsovani her co byli uz jednou vydane leze krkem, ale to je jina pohádka..
  • Presne tak , nevidim, ziadny problem hra na PC vysla , bez kompromisov s ovladanim a teraz urobia port na konzoly. Nech si ju konzolisti uziju je paradna.
  • Není to u tahových soubojů zbytečné ?
  • Morraw
    Aaaa Lariani jsou borci!!! Poslední Divinity me hodně nadchlo a pro mě osobne je to nejlepší pokus převést oldschool rpg do moderní podoby za nekolik poslednich let.
    Normálně tak velká rpg znovu nehraju, ale tohle bude stát za to.
    Netrpělivě ocekavam oznámení jejich nových her. Co je pro některé CDP, to jsou pro mě Lariani. Diky !
  • ripper
    na PC, SteamOS, Mac, Linux

    Adam Homola: Kdy už se naučíme říkat Windows? Není to sprosté slovo.
  • vydat puvodem pc hru na konzole neni problem, hra na pc uz je a funguje bez jakyhokoliv podrizovani UI/gameplay/grafika/ovladani, dodatecne at si s hrou delaji, co chteji
  • Nejsem fanoušek že chtějí v budoucnu vydávat hry i na konzole protože to mívá negativní dopad na pc gameplay ... na konzole vydává drtivá většina firem proto že to je stále větší trh ... opravdu jsem doufal že tohle studio zůstane věrné pc ..
  • Taktiez dufam v nativny 4player coop.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit