Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Na Macu *3*
  • Priznejme si - konzole jsou masy a masy jsou prinejlepsim prumerne inteligentni. Prave rozsireni konzoli muze za zjednodusovani hernich mechanismu, protoze konzolove hrace by proste slozite mechanismy nebavily.
  • No já si nemyslím že je to špatně zvlášť proto že to vylepšují zadarmo ... koukni na zaklínače 2 o kolik ho vylepšili ... máš 2 možnosti buď si počkáš rok .. což je v mnoha případech ta nejlepší věc co můžeš udělat .. protože si můžeš počkat na nějakou pěknou slevu a dostaneš hru už opatchovanou a bez bugů ... či si to zahraješ hned .. a po roce ti tento upgrade bude motivací zahrát si to ještě jednou ..
  • je do Česky ani slovo ... :) vidíš znáš jich alespoň 5
  • K cemu? Vzdyt ti hlupaci jako GGG a Hnisavec stejne neumi cist, jen mackat jeden button. Tohle si moc neuzijou. *1*
  • jak jsem psal .. hry v budoucnu ... opravdu nemam problém s tím že udělají konzolový port vydané pc hry ... problém nastává když tvoří hru s myšlenkou že to bude i na konzole ... třeba když řeší interface ... tak vždy udělají takový který je optimalizován pro gamepad a řeknou si že lidi na pc si s tím poradí přesto že to bude dost kostrbaté ... a naopak to nefunguje ... když budou vymýšlet ability počet slotů počet hrdinů tak budou svoji fantasii limitovat tím aby to šlo hrát na konzolích ... a to je jen pár případů jak negativně ovlivňují konzole pc gaming
  • Ked cestine rozumie moja 8 rocna sestra tak ty uz musis byt fakt dilino so vzdelanim nejakej pomocnej skoly ked nerozumies cestine.
  • Tahle blbost začala pomalu a nenápadně s DLC. Na začátku se zdálo, že jsou to prima přídavky ve stylu brnění na koně, quest navíc, nový dům do Oblivionu atd. Další krok byl, že k oficiálnímu datu vydání vyšlo 60% obsahu hry a zbytek se dodělával ve formě DLC - kdo hrál Fallout 3 hned po vydání, zahrál si něco málo přes polovinu obsahu, který ve hře byl po vydání všech DLC. To už nejsou přídavky a bonusy - to je chybějící obsah a pokud si člověk chtěl zahrát Fallout 3 "hotový", musel si odložit datum vydání o dva roky.

    Další fáze byla MMO "proměnlivý" obsah v single player hrách. V MMO jsou změny pravidel celkem pochopitelné - autoři zjistí, že špatně vymysleli systém, tak ho změní, nerfnou, boostnou atd. Ale teď se totéž děje v prakticky single-player hrách typu Dark Souls 2. Udělal jsem si build na holy a blesky, naučil jsem se s ním hrát, vyvinul jsem strategie, ale pak mi patch blesky vzal, protože jééé ony byly v mulťáku moc silné, sorry. Multiplayer jsem nehrál ani jednou (pokud mě někdo neinvadnul). Autoři prostě za hry změnili pravidla - CO je teda Dark Souls 2? Kamarád dohrál hru před patchem, já po patchi. Kdo z nás hrál "opravdickou" Dark Souls 2? Existuje vůbec Dark Souls 2 nebo je to jakési "kontinuum" měnící se podle nálady a ranní stolice tvůrců?

    A teď tu máme finální blbost, že autoři upravují hry podle ohlasu fanoušků (což je vůbec špatně - podívejte se na shitovou trilogii Hobit, dělanou údajně "pro fanoušky"). Bioware se konec Mass Effectu 3 moc nepovedl, tak ho honem předělali podle ohlasu fanoušků. To je nebezpečný precedent, který teď ve výsledku znamená, že vyjde hra, pak se rok čeká a pak se řekne, že to bylo špatně a hra se vydá znova. Kdy je teda oficiální vydání? Znamená to, že nemám hrát Pillars of Eternity, protože tohle je vlastně pořád testování a "hotová" verze bude až za rok, až autoři hru dodělají? Wasteland a Divinity jsou odstrašující příklady (Divinity má měnit i příběh - čili nejen formální, ale materiální změna hry). Úplně se rozplývá koncept hry jako uměleckého díla - mění se na službu, projekt, komunitu a další blbosti.

    Tohle se stává ústředním tématem dnešních her, tohle by se mělo řešit na herních webech a v podcastech - že se redefinuje pojem hry jako takové (+ různé early accessy, greenlighty atd.). Štěstí, že Zaklínač 3 vychází na všechny platformy, nemusím rok čekat, jestli se autoři po roce dloubání v nose nerozhodnou, to celé nějak předělat, protože to vlastně bylo špatně.
  • Morraw
    Jaká beta ? Jaká nedodělaná hra ? Chápu, že to je jeden z možných pohledů, ale tak to přece vůbec není. Neříkám, že všechny věci byly 100% (např. crafting), ale D:OS je tak kompletní, jak jen hra může být. Běžte si třeba přečíst důvody na Swenův blog ať tu neplácáte blbosti.
    Zatímco běžná praxe je fixnout největší problémy a po půlroce na hru ani nesáhnout, tak Lariani očividně chcou něco víc. Port na konzole, tak nebude pouze hloupý HD remaster, ale kompletně nová hra.
    A jinak, když je ta PC mrtvá platforma, tak doufám, že na konzolích se toho prodá aspoň dvakrát tolik.
  • Zayl
    Stěžovat si na free upgrade hry, to můžou fakt jen odborníci na games. *7*

    A pokud tu hru nemáš, tak ti může být tuplem jedno, že to chtějí vylepšit.
  • uz jsi videl kompletni remake bez chyb? never tomu, ze hned v lete bude ten wasteland neco bez zadrhelu hratelnyho
  • Iste, nieco ako ked tam vysiel XCOM, normalne padali do bezvedomia z tych predajov..a to nebolo po roku od povodnej hry. Ako to bolo, hra po roku je vlastne dar nie? Nevydrzal by si ju nehrat ked vies, ze je tam niekde vonku a cakat rok a nieco na vydanie ;-)
  • Ked uvidia tie predaje na konzolkach...dvojka bude minimalne aspon casova konzolova exkluzivitka ako vinko ;)
  • del0
    Pokud ti stačí tuneloidní filmohry na gamepadu ve 30fps, tak asi ne...
  • del0
    Přeju ti to. Alespoň na Failstation4 budeš mít co hrát. Díky Kickstarteru a indie projektům, které tak nenávidíš, si můžeš zahrát i něco jiného, než jen remastery. *15*
  • jenze supcom 2 byl odzacatku zamyslenej pro konzole, to je prave ten spatnej pripad...
  • Aha, a tenhle hlod jsi psal na Xboxu, nebo na Playstationu?
  • Nieje ani nahodou. Teraz to hram s kamosom v coop, no je len pre 2 ludi, takze sa na druheho kamosa musim vykaslat a musi to hrat sam. Ano je mod co to odomkne pre 4 ale je to dost zabugovane a na to ja nemam nervy.
  • My víme že nemáš kamarády a nechceš aby ti to možnost MP přípomínala, avšak mohl by jsi přestat žádat o ubrání možností nám ostatním skrz naprosto idiotský "argument"?
  • Teoreticky ano, v praxi blbost.. .viz jak dopadl SupCom 2..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit