Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Po létech jsem hrál hru způsobem jako kdysi , po práci do tří v noci u jedné hry a zase do práce ...ano bylo to Death Stranding ....stále jsem doufal , že teď , teď už to přijde , přijde pravda o vesmíru a vůbec . 42 ....

    No podařilo se mi takhle nahrát cca 80 hodin od vydání ...a konečně ty opravdu poslední titulky a ...nemám chuť vracet se k tomu co by hra po mně ještě chtěla . Spousta času , který jsem ve hře strávil nakonec byla zbytečná a ...nemám nejmenší chuť teď po konci ještě chodit prázdným světem  , mozaika byla uzavřena . Nepřátelé ,balíky ani cesty mne už samy o sobě bez hnacího motoru FMV sekvencí nezajímají :/ 

    Příště bych asi tolik času s takovou hrou neztrácel ...

  • Derp_1337

    Třeba ohnivé, mrazící a šokové šípy jsou myslím dost zřejmé. Co by jsi na tom chtěl vysvětlit?

    Poslední 2 zbývající útoky byly "korupční" a "trhací" šípy. Korupční šípy z robotů udělali Corrupted roboty, kteří začali útočit na jakýkoliv cíl v okolí. Trhací šípy "utrhli" komponent, který si trefil (když si poškodil třeba nohu, tak robot spadl ochromen na zem). To taky nebyla žádná raketová věda. Stačilo ty šípy prostě vyzkoušet, což se neslo ve stylu celé hry (objevuj sám).


    Jestli těch 5 speciálních útoků byly pro tebe moc těžké na pochopení, tak by jsi měl vrátit ke stupidním hrám jako je Call of Duty. CoD které dělá z lidi hlupáky, když tě i na zřejmé věci upozorní nápisem "Press E to open Door" 😐

  • moody

    Tak je to nazor a nazor nevycitam, jde spis to, vsechny hry zminene v clanku jsou objektivne dobre, a jedina Sarka to neuznava. 

    Mne prave taky spoustu skvlekych her nebavi, ale tu kvalitu jim proste upirat nebudu.

  • já mám rád single hry, ale taky hraju Overwatch, ale vůbec to nesrovnávám, protože tak jako mě baví normální sport, tak mě baví OW jako forma tréninku a soutěže, nemá to moc společnýho s ničím jiným co hraju, i ten "prožitek" je o něčem jiným.

  • fakt? Já to konečně hraju (pc) a vůbec mě to nebaví. Se zatnutýma zubama se tim prokousávám, herně úplně prázdná věc, jen všechno postřílet, objevit mapu, udělat side questy.. od nejlepší hry dekády bych chtěl, aby něco udělala jinak než všechny ostatní hry posledních dvou dekád. Pro mě je v tomhle třeba KC:D o dost zábavnější než RDR2.

  • Sierra117

    A nezájem přerostlý v averzi nemůže být názor ? :) za mě teda rozhodně může a spíš ocením osobitej komentář, než alibismus ( pánové z redakce pokud si to náhodou přečtou tak mi snad odpustí, nemyslím to nijak zle :) ). Ty když hraješ nějakou hru, která je veřejným míněním všude oblíbená, ale tobě prostě nesedne, si říkáš "týjo fakt mě štve, že mě takhle dobrá hra nebaví?" :) to si nemyslím.

    A jasně, Halo podle mě taky je v Americe absolutní kult, který u nás má jen velice malou buňku fanoušků.  

  • Derp_1337

    "hráči jsou u Battleroyale nuceni mnohem víc komunikovat přes voicechat než při běžném multiplayeru"

    WTF???


    Tak to teda vůbec nesouhlasím. V principu je potřeba lepší komunikace při taktických teamových hrách (třeba CS) než při primitivním zabíjení u Battleroyle.

  • Tensexy

    Tak to občas chodí. Já měl problém s Dragon Age Origins. Měl sice skvělé souboje a atmosféru, ale neustálé přepady při přesunu, nebo fakt, že jste prostě vlezli někam na co jste ještě neměli level a zabředli do toho tak, že z toho šlo špatně vycouvat, mě nakonec vedlo k tomu, že jsem to přestal hrát. Další věc která mě nechytla je Fortnite, ale dám tomu ještě šanci. Další tak trochu trpká zkušenost byl DOOM 2016, který je sice našlápnutý, ale po nějaké době začne dost ztrácet tempo a přestal mě prostě bavit. Nebo jsem přestal hrát Zaklínače 3, protože už na to prostě není tolik času. Samozřejmě to není chyba hry, ta je dobrá, ale místy strašně rozvleklá. Je to asi věkem a prací kterou člověk dělá. Někdy přijdete domů večer a zmoženi a už si chvíli zastřílíte, nebo dáte zápas v hokeji a jdete spát.

  • Effect

    Ano, zaútočit na svítící  místo, nejsem dXXil :) Mluvím například  o všech těch ikonkách různých druhů účinků útoku,  který vůbec nevysvětlili.

  • Houdini

    Takéto články ma bavia! Len tak ďalej.

  • Effect

    Toho jsem si bohužel nevšiml.

  • moody

    Ja to zrovna vidim obracene, kluci docela zvladli vyargumentovat, proc se jim dana hra nelibi...ale u Sarky to na me pusobi jen jako nezajem, ktery prerostl az v averzi.


    A taky si myslim ze Halo si na velkolepost nehraje, ale velkolepe je...jen ne u nas. Jenze v Americe znaji Master Chiefa i lide, kteri vubec nehraji....Nathan Drake a Kratos na tom asi tak dobre nebudou.

  • Carnage666

    Já osobně dohrál celkem na sílu s tím že sem prostě neměl zrovna co jiného hrát a taky úplně nechápu ten hype, další věc kterou bych vytknul graficky jsou obličeje a pokožka lidí ve hře. Žijeme v post apo světě já chápu že nám neničí přírodu výfukové výpary atd. ale proč tam každej má uhlazený obličeje jak  kdyby byli projetý nějakým filtrem z aplikace na instagramu to fakt nechápu někomu to je asi jedno ale mě to po X hodinách přišlo docela do očí bijící, každej "krásnej".

  • jenda84

    Red dead je nejlepší hra dekády... nic lepšího tu posledních x let nebylo a smrdí z toho prachy na dálku. Tohle může udělat jen Rockstar... 

  • Sierra117

    Ten pocit když alespoň jediná Šárka nezačne větu alibistickou variací na větu "Ta hra je skvělá, ale!" , a zároveň se zrovna naveze do mojí nejoblíbenější série. Takže děkuju a DĚKUJU PĚKNĚ!

  • Priznam se, ze jsem do Horizonu ponoril az napodruhe, a pak to pekne odsejpalo, ovsem problem s hernimi mechanikami? Vzdyt to je dnesni klasika strilej na weakspoty. Sice trosku komplexnejsi, protoze ne vsechny weakspoty jsou si rovny a na jedny je lepsi pouzit tento element a na jiny tamten, to uz si ale kazdy otestuje behem hrani. Jestli navic clovek hraje na stredni obtiznost, tak to snad ani nebylo treba moc hrotit.

  • patr

    Trosku trapne hodnotenie online hier ne ???

    To je proste ako sport.  Hokej a futbal sa hra tiez stale na tom istom ihrisku s tymi istymi pravidlami.  Cele je to o sutazeni,  komunikacii, timovej hre a krasnych momentoch resp pokazenych.

    Mna najviac na Battleroyale bavi fakt ze hraci su nuteni ovela viac komunikovat cez voicechat ako pri beznom multiplayeri.  Dostavas hracov z celej eu,  je len na tebe ci chces komunikovat,  pozves hracov s ktorymi sa ti dobre hralo, alebo to hras len stylom stale s nahodnymi a si pri hrani ticho.

    Mimochodom s tym RDR2 suhlasim.  Pri praci a celkovo povinnostiach ma to absolutne nebavilo take zdlhave postupy a behanie po obrovskej mape. Vyzera to paradne,  je to paradna hra ale proste na to treba viac casu.  Radsej si zapnem CoD MW ako zdlhavo sa nahanat za nejakou srnkou a ponarat sa do inych svetov :D  Ale tak to bolo tym ze som zil a pracoval vo Svajciarsku kde sa naozaj pracuje dlho.  Raz si na to cas najdem :D

  • Effect

    Nikdy se vám to nestalo?

  • Effect

    Halo mě nezajímá, God of War je skvělý (i když ano, pár hodin bych tomu též ubral) a RDR2 jsem ještě nehrál, každopádně Horizon je pro mě jedna  z nejpřeceňovanějších her, jaké jsem kdy hrál. Jasně, první dvě hodiny paráda, vizuál je naprosto dechberoucí, námět také...A to je asi tak celé. Vedlejší mise obsahově prázdné a ty hlavní postrádají jakoukoliv dramatičnost nebo jak to nazvat. Útok po Proving působil jak z min. 10 let staré hry. Charaktery kromě Alloy naprosto ploché a nezajímavé, ani ten dabing nic moc. Co se týká herních mechanik, spoustu věcí nejsou vývojáři hráčům absolutně schopni vysvětlit, a já odmítám x hodin trávit studováním průvodců na internetu od hardcore hráčů, kteří na to přišli...Ještě že jsem hru dostal  "zdarma" při zakoupení PS4, protože jinak bych se fakt zlobil...Po 6h jsem ji odinstaloval, nemělo smysl se do toho nutit...Jinak nikomu samozřejmě  neberu, že ho  to bavilo.

  • takže každý z redakce vybral největší hype hru a řekl, že ho nebaví. ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit