Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se ta hra taky moc nelíbí... ale já nemám rád plošinovky, když tam budete dávat něco ale na způsob třeba nuclear dawn, tzn. super zábavná věc, jenom ne úplně známá tak super!
    • Asi tak , hry které se opakovaně točí ve slevách bych zrovna jako bonus ani nechtěl .... ale Giana Sisters .... no zatím jsem se jen díval a asi bych ji sám nekoupil , takže když ji někdo přihodí k levelu ... nemám problém ;)
    • spoock
      Vzdy se najde nekdo,kdo nema rad plosinovky, fps, strategie. Zrovna tuhle hru jsem nehral, tak jsem zvedavy rozhodnebych do budocna spis nejake ty indie veci z nedavne doby, nez hry, ktere si muzu vzdyckz koupit ve sleve,ono koupit indie hru za 200 se mi nikdy moc nechce.
    • Podle mě je ta hra v podstatě bonus navíc. Podívej se, kolik stojí ostatní časopisy. Cena 100,- Kč je za podobný formát a obsah naprosto běžná.
  • Už je to doma kupoval jsem po poledni, bohužel na čerňáku ještě nedodali do jrcčka plakátovou verzi tak jsem nakoupil v trafice, ale rozhodně nelituju, parádní články, hra mi udělala radost. Časák dočtu zítra, teď jdu pařit! Hoši děkujem
  • TheGGG
    Pocity rozporuplné. Časopis více méně v pořádku, hra zklamání (přesně jak jsem čekal po 15 minutách jsem už klikal na ikonu přidat nebo odebrat programy) článek o postapu zajímavý. Bohužel do časopisu opět píše Wávra což je zklamání. Dižajn za tři plus. I když se s plnými hrami tentokrát moc nepředvedlo ani score, stejně se u her z jejich DVD bavím víc než u hry z levelu. Samozřejmě, věřím že level přinese i zajímavější kousky a nebudu se brodit stojatou vodou nezávislého šuntu. Takže zatím první level za 2 a snad budu mít důvod koupit i příští díl. *3*
    • Jsi mimo mísu.Konečně pořádný počtení.A co máš proti Vávrovi?Že nazývá věci pravým jménem?A mimoto se mi líbí,že to kluci nevzdali a LEVEL zachránili....
      • TheGGG
        Bože, Wávra a zajímavý. Dyť jediný co dělá je že uráží hry a hráče a myslí si kdovíjak není kůůl a drsný. Chápu že oslizlá retrofilská komunita slintá nad tím jak Wávra napadá nové hry, ale každý skutečný hráč se těm jeho názorům tak leda vysměje.
        • On není jen drsný kůl , on je taky velký a narostlý ... a ke všemu poměrně tichý , takže bych si dával bacha na bíbra ;)
        • ucho
          no Vávra se příliš neostýchá, ale rozhodně si nevybavuji, že by příliš přecházel do osobní roviny a urážel. tak jak to nyní činíš ty... takže opět chabý pokus o trolování.

          edit: redakce, to fakt nejde udělat nic s takto zjevnými troly?
          • TheGGG
            Ne, seš si jistý? Zjisti si co v jednom podcástu říkal o lidech kterým se líbil film Temný rytíř nebo Počátek. Sprostě přímo nemluvil, ale jak pomloval filmy, tak pomlouval i fanoušky těch filmů. *11*
            • Miroo_7
              Vávra sám moc dobře ví "jakou má pověst" takže si dost často (obzvlášť v podcastech) dělá sám ze sebe srandu a spousty jeho výroků je tak třeba brát s rezervou. (Portal hrajou divní hipíci atp.) Zbytek je nefalšovaná konstruktivní kritika. Vávra navíc ani zdaleka nepatří ke kritikům všeho co vidí, (viz. jeho recenze v LEVELu a na games, je hromada her, kterým dal 8 či 9 a je fakt málo těch, kterým dal pod 5) díky své profesní minulosti (a vlastně i současnosti) si to na rozdíl, od nějakýho Franty z Dolní Lhoty, může dovolit.
      • spoock
        Vavra je jeden z nejzajimavejsich komentatoru herni branze, sice nevime jak nam jeho kadibudky vytrou zrak, obcas me jeho postoje k hram stvou, ale na kazdem sprochu, pravdy trochu.
        • GlaDOS
          Já bych si asi kadiboudou nechtěl vytírat zrak. Mohlo by to vést ke zánětu spojivek.
          • *1* Ale na kadiboudy všichni ve spojitosti s Danem trpělivě čekáme ....když už se stal jejich herním Maskotem .
            • Tilwaen
              Podle mého by je možná ani Skyrimu nevytýkal kdyby věděl, co za lavinu to spustí *15*
    • spoock
      Ty vole, kolik ti je roku? Kupovat si casopis kvuli hram? Mam dojem, ze prave novy Level ma konecne ctive clanky a ty tady ohrnujes nos nad plnou hrou u casopisu za velice vitanych 99Kc? Ma snad Cinema u casopisu za 98Kc film?
      • TheGGG
        A proč ne? Díky score a levelu jsem si zahrál hromadu her které jsem v době jejich vydání vynechal a později už si na ně nevzpomněl. Chápu že je pro vás těžké to pochopit ale mi co si hry kupujeme si prostě nezahrajeme všechno. *5*
        Jinak časopis jsem POCHOPITELNĚ vždy přečetl celý, ale tam už bylo jedno jestli si recenzi přečtu v tom či onom časopise.
      • :))) No mne je taky už docela dost a vždy mne hra bude zajímat ... teda pokud tam taky nebude nějaký pěkný tématický článeček ... jinak k předplatnému se právě proto zatím nechystám ..
      • Souhlas. Soumrak papírových herních magazínů podle mě nastal ve chvíli, kdy lidé začali vybírat podle přiložených plných her, ne podle obsahu samotného časopisu. Dnes je situace jiná - her jsou tisíce a díky slevovým akcím na Steamu i jinde se často dají pořídit za pakatel. Plné hry u časopisů podle mě v podstatě ztratily smysl. Neporovnatelně raději si zaplatím za kvalitní čtení.
        • mdkGT
          S tim zacal ale hlavne LEVEL, plne hry driv to byla sama sragorovina typu Ishar trilogie, nebo Maupity Islans atd (nic proti temto hram, Sand Warrior me docela bavil) a pak LEVEL praskl do stolu a tady mate FALLOUT. Tam podle me byl ten zacatek, zacatek konce :)
          • Že ti huba neupadne .... Ishar a srágorovina ? Právě nad tímhle hratelný retrem a speciály si při pohledu třeba na Alan Wake docela povzdechnu . A výroční DVD s kompletní produkcí autorů Jets'n'Guns ... to my chybí , ne nové srágoroviny . (Sorry nějak mi v posledních letech obsahově splynulo Score s Levelem , takže kdybych opěvoval jejich zásek do živého ...omlouvám se , já vybíral jen podle plných her )
        • spoock
          Me ty plne hry nikdy neoslovily, kdy uz jsem si kdysi kupoval Level, tak kvuli cteni a byl jsem rad i za CD, pozdeji DVD prilohu, protoze stahovat 10MB z internetu hodinu byl mor. Plne hry byly obcas fajn, ale stejne jsem je moc nehral, i kdyz obcas se neco objevilo co stalo za to.
      • Přesně tak!!!!
    • ucho
      já ti nevím, ale nevěřím, že sis časopis koupil, ani že sis nějaký klíč na steamu aktivoval (a o tomhle způsobu odinstalování her ze steamu slyším poprvý, já dávám vždy "Delete Local Content..."
      • TheGGG
        Hru ze steamu můžeš odinstalovat normálně, spustíš přidat nebo odebrat programy dáš odinstalovat, zapne se steam a hra se odinstaluje.
        Jinak si věř čemu chceš:) časák jsem si koupil, ale dokázat ti to můžu jen těžko. Leda by ses šel zeptat báby v trafice.
        • nekromant33
          das odinstalovat, zapne se steam...
          ok, nuff said
          • TheGGG
            Chápu že někomu kdo má rád gear of war to musím vysvětlit krok po kroku.
            Takže dáš přidat nebo odebrat programy, vybereš si hru kterou chceš odinstalovat a dáš odinstalovat, pokud je hra na steamu spustí se ti steam a objeví se tabulka "chcete odinstalovat hru", potvrdíš a hra se ze steamu odinstaluje. Jednoduché jak facka.
            • nekromant33
              tys ale nepochopil mě, šlo o to jak si to udělat těžší než je potřeba, když i po tvý praktice používat systémový odebírání programů se ti stejně spustí steam, místo toho abys ho pustil sám a rovnou to z něj odinstaloval, ale to vysvětlovat někomu kdo má rád justina biebera nemá smysl *6*
      • Ronox
        Už se to moc nepraktikuje, ale jde to :D
      • Trisska
        Hele nepruď, z jeho příspěvku je naprosto evidentní, že si ten časopis koupil a čemu ty věříš nebo nevěříš je fakt úplně jedno. A odinstalovat hru přes Přidat nebo odebrat programy je úplně normální, dokonce i já to tak dělám. Takže jestli jsi o tom ještě neslyšel, asi bi sis měl doplnit mezery ve vzdělání práce s počítačem, namísto neustálýho trollování! *10*
        • GlaDOS
          Ty si doplň jak vzdělání práce s počítačem (konkrétně se Steamem), tak znalosti češtiny. V "by sis" se píše tvrdé y.
          • ucho
            to on moc dobře ví, jen tím provokuje. jako vším, co píše... prostě trol...
        • Veskoslav
          A hele, uz mas zase unban? To je skoda. Trol se zastava trola. Usmevne....
        • mdkGT
          Heslo dne, "proc delat neco jednodusse, kdyz to jde slozite".
  • Jak je to s predplatnym do zahranici? Konkretne do UK a do USA?
  • Ten design ... Nebyl snad v prvních letech Levelu podobný ? Nebo to byly poslední roky Excaliburu ? ... To je celkem jedno . V každém případě tenhle retro look se mi líbí .
    Tak mne napadá ...nechcete to dát do kupy s XB-1? ... Jako dva časopisy které se třepotají nad existenční nejistotou . Jako nerdovský lifestylový měsíčník by nebyla konkurence a společnýma silama by byl i obsah dostatečným lákadlem vůči internetu ...
    • Na tom něco je *3*
    • Robotron3
      Takovej čistej design mělo i původní Score, který kopírovalo tehdejší Edge.
  • a da sa ten novy level kupit aj na slovensku v trafike? po 10r by som si ho aj kupil hlavne ked cena je konecne normalna na casopis nech mam v robote co citat
    • janchor
      Dá.
  • Tohle nedopadne dobře, ale chápu, že tištěná verze je jen lákadlo na tu digitální, která do roka a dodne bude tou jedinou vydávanou... Tak snad aspoň ta digitální přinese kýžené zisky.

    P.S.: Snad si někdo doopravdy nemyslí, že tištěné časopisy mají budoucnost...
    • Ronox
      Ne neuživí. Čistě v digitální formě ne. Když jsem byl na creative meetingu od Adobe, tak tam vystupovali firmy, které to u nás největším magazínům zajišťují a stále to je v plenkách. Český Forbes o tom taky psal tuším. Zatím to je v řádu stovek a ne tisíců jako u papíráku. Nejdřív se musí výdělky vyrovnat a pak ještě digitální forma pomalu přebírat tu tištěnou, ale to se v dnešní době neděje a ikdyž klesají prodeje papíráků, tak digitál neroste tak, jak by si to někteří přáli. Až bude digitál dotovat papírák, tak nastane ta doba rušení tisku, ale to si ještě dlouho počkáme.

      EDIT: Počítej ještě s potenciálníma ztrátama protože při přestupu na digitál ho bude jednodušší sehnat na share serverech. Teď se nikomu celá čísla skenovat nechce.
    • spoock
      Mam dojem, ze tenhle casopis bude ctenejsi vic na hajzliku papirove. Zas nejaky snob, co si cerstve koupil tablet, co?
      • Phablet... A prodlevy na toaletě zpravidla nemívám, to musím zaklepat!
    • Robotron3
      Snad si někdo nemyslí, že by se dnes časopis uživil jen v digitální podobě. Naivní...
      • z jakyho zdroje cerpas? v dnesni době a době budouci se samozrejme digitalni casopis uzivi. Nejsem si tak jistej u papirovyho media jehoz ctenost neustale klesa. To ze se ti nostalgicky stejska po době kdy to bylo opacne je hezky ale irelevatni.
        • Veskoslav
          Ano proto většina světových novinových médií má svou papírovou formu, která jim oproti digitální distribuci neklesá.
          • Robotron3
            Narozdíl od tebe, já se rozepisovat nebudu. Evidentně vůbec neznáš poměry herních časopisů. Only digitální časopis by měl jakouž takouž šanci, kdyby ho někdo sponzoroval a dotoval, nebo kdyby to dělali redaktoři jako koníček pro svojí radost. Vykašlat se na papír a dělat Level jen digitální by byla totální sebevražda.
            • Robotron3
              Ale ty asi nechapes, ze hraci pocitacovejch her uz z principu nejsou pro reklamu nijak zajimavy, pokud se to netyka zrovna tech her, maximalne nejakyho obleceni, nebo co ja vim a distributori ti za reklamy do casaku taky nic moc nedaji. A reklama v digitalnich mediich, jako na webu je jina a ridi se uplne jinymi pravidly a ma tudiz jine moznosti, podminky a prilezitosti. V hernim casopisu rozhodne u digitalu horsi. Nechapu, ze tvrdis, ze pracujes v reklame a tohle nevis.
            • No vtipny ale samozrejme to musíš mit podlozeny tvrdejma datama a je to presne o tom kdo to cte a hlavne kolik lidi, jak sem psal. Ale bud tam prides a reknes "Nazdar ozivuju mrtvej casak a ozivuju ho tak ze delam presne to na co zasel" a nebo prijdu reknu "Tady mam casopis kerej mi pravidelne cte tolik a tolik lidi a mam moznost se poradne rozvijet na rostoucim segmentu"
            • Robotron3
              Nevim, jestli používáš nějaký vyjednávací schopnosti rytířů řádu Jedi, ale normálni lidi bez speciálních schopností by fakt stejný podmínky za reklamu papír vs digitál nevyjednali. Pokud by vůbec něco vyjednali. A to že je reklama v herním časopise omezená nemá nic společného s redakcí, ale s tím, kdo ten časopis čte.
            • No to ze tam nikdo reklamu davat nechce to je problém redakce. To promin ale delam v reklame a to se holt musí clovek zamyslet jak nekoho oslovit. Ale když mas casopis pro lidi zajimajici se o novy trendy v multimediich a technice tak si nemyslim ze to nezni zajimave.A za reklamu v digitalnim mediu proste nedostanes min penez nevim kde si to vzal ale proste to pravda není. Dostanes to co si vyjednas .
            • Robotron3
              Herní časopisy měly vždycky problémy s reklamou. Nemůžeš srovnávat časopis nějakého obecnějšího záběru s herním časákem. Do herního časáku nikdo reklamu dávat nechce, protože to čtou jen lidi, který zajímaj jen ty hry, to znamená, že možnosti reklamy jsou tam omezené. Navíc ještě za reklamu v digitálním médiu dostaneš "mnohem" míň, než v papírovym časáku. Digitální podoba zatím jen k papíru a ještě spíš z nadšení do budoucna.
            • I když je pravda ze neznam konkretne prostředí hernich casopisu par věci si zdovolenim dovodim. Radsi nez dat zdarma casak pro tablety (kerej ma v cr vic jak pul milionu lidi) a pak jit za investorama a rict me si pravidelne stahuje tolik lidi (navíc není problém ho pak zpoplatnit) tak radsi ozivim casak papirovej kerej zasel na to ze ho nikdo necet a maximalne ceho dosahnu je ze si to bude kupovat lidi kery ho kupovali před tim (malo) a zkusim ještě nalakat lidi kery od nej odesli. Nedovedu si představit ze naklady na online casak by byly vetsi nez na papirak. Navíc číslo nakladu kery sem cet (17 000) mi prijde dost nadsazeny ,asi ne pro první číslo ale pro pravidelny vydavani.
          • pro oba -nechce se mi moc rozepisovat - digitalni časopisy tak i novinarske weby ( nevim jestli se o to zajimate ale papirove vydani skutecne klesa ) se samozrejme uzivi jednak na reklame jejichz obsah neustale roste tak i na placeni. Protože doba kdy na netu je vse zdarma pomalu konci - aspoň tedy pro od velkych vydavatelu. z ceskych casopisu pro tablety je například Dotyk kery za první mesic mel 15 tisíc stahnuti (aby nebylo remcano je ke stahnuti zdarma- zivi se z reklamy). Je to dano tim ze v dnesni době clovek stravi konzumovanim informaci 4 hodiny online a ani ne 15 minut z papiru. Nevim kde si vzal ze co je digitalni se nevyplati nevim kde nebo co delas ale zjevne o tom moc nevis . Majitele tabletu tady rostou po stovkách kazdej kvartal - samozrejme nasycenost je tu vysledna mensi ale myslim ze cílovka 15-39 je ta kerou zrovna novej level by chtěl.Navic prijmy z reklamy.
        • Robotron3
          Tak mi napiš jedinej časopis tohohle typu, který se uživí jen v digitální podobě. Jestli sis nevšiml, tak u nás v ČR je obecné povědomí, že co je digitální, za to se neplatí. Nevim, jak bys na tom chtěl vydělat. To by koupilo, možná ani ne stovky lidí.
          • Já bych si digitální verzi asi nekoupil nechci zadávat svoje údaje o platební kartě kdekoliv ,stači že je mám na steamu ,snad ho nehacknou.
          • Jsem zvědav, o kolik ten váš slavný levl překoná ty "stovky lidí", o kterých hovoříš v souvislosti s digitální distribucí...

            Časopisy jsou (již skoro) mrtvé, ať v digitální či papírové podobě. V době internetu je nesmysl očekávat, že by někdo vyhazoval stovky korun měsíčně za časopisy, když může mít vše na dlani, aktuálně, přehledně a zadarmo na webu. Uchechtnutí směrem k zarputilým nostalgikům si tudíž neodpustím...
            • bobsh
              Hele já zkoušel hledat fakt usilovně, ale žádnej z článků co jsou v Levelu jsem na českym webu nenašel, kde dělam chybu? (myšleno formou, pojetím a úrovní)
            • Bodejť by ne - nikdo to nekupuje, tak to tam holt zůstává na okrasu nostalgiků, tiketářů a závisláků na nikotinu... Sám vím, že tam jsou kolikrát i čísla z minulých měsíců na těch pultech.

              Jestli se však lidem fakt chce mermomoci vyhazovat za zbytečnosti, tak ty trafiky levlů klidně vykupujte - drtivé většině populace je to stejně šumafuk... Akorát byste tam mohli dávat hry, ne jakési zabugované parodie s grafikou z roku 1985 ("indie" se to myslím nazývá mezi "odborníky").
            • janchor
              Proč je to nesmysl očekávat, když se to běžně děje? Existuje celá řada tištěnejch časopisů, co se nejenom v poklidu drží, ale dokonce velmi slušně vydělávají.

              Digitální trh je zatím pořád marginální, příjmy z reklamy jsou v něm v porovnání s tiskem zanedbatelný.
            • Robotron3
              A proto když jdu okolo trafik, tak vidím jak jsou vyloženě přecpané časopisy všeho druhu, až to z nich málem odpadává, od Maminy péče o dítě až po zahrádkáře a historiky.
  • Veskoslav
    Ale láká mě to předplatné. Za litr a mít celý rok pohodlně až domů časopis o hrách. To není špatné. Ale až po výplatě no:)
    • Trisska
      jo jo, musíš počkat až dostanou rodiče výplatu *15*
    • mdkGT
      Mam malou chranku a nevejde se mi tam a chodit pro to na postu tak to nema cenu.
  • Level asi koupím ,ale ikdyz mám plošinovky rád tak tahle mi z videa nesedí .Asi jsem rozmlsanej z trine 2 :-)
  • Jack1947
    Dneska mi prisel, papir uz je hned v uvodu oduvodnen a priste bude lepsi, celkove zatim pusobi LEVEL , ponekud chudsim dojmem vse je takove vicemene skromne, pocet stranek je tusim i mensi jako start ok priste cekam plnohodnotny LEVEL... k obsahu moc vytek nemam a (stazeni hry aktivace pomoci Steamu je pro nekoho mozna i vitana zmena.) No s designem souhlasim a obal neurazil ,( drzi se zaryte - kopyta.) Jen... mozna se to nestalo jen mne ale ( nedostal jsem prozatim zminovane tricko, flashdisk a hru ta tedy jak pisi az po domluve tak snad do priste naprava-
    *3*). Jinak super prace a drzim LEVELU palce. Snad mne nezklame.
    • Thorleif_cz
      Tak teď jsi mě dostal, já se nechal úplně oblbnout vlastní hlavou a přišlo mi, že je papír ve 231čce o poznání lepší... A ještě jsem to hodil na twitter... *1*

      To je trest za to, že nečtu úvodník? *15*
      • bobsh
        Lepší oproti 230 je, ale údajně má být ještě lepší *1*
    • ucho
      já ti nevím, 116 stran že to má ne? jako já bych se asi spokojil i s 60 stranami na časák, když by byly rozumně využitý :) tam bych ale samozřejmě čekal nižší cenu :)
      • Jack1947
        Presne 114 is finalnikem nebo jak se to jmenuje... Plnejch her by mohli davat i vic. ( Giana sisters isnt my couple of warm earl grey tea , lads . Verim ze nekdy se mi do noty strefi. Jak jsem psal predtim... Well done job and keep going...
        • JohnyTheZik
          Ted nevim, jestli to jen netrollis, ale ta anglictina je fakt hrozna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší