Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jo jinak, kdo nesežene v trafice, tak se prodává v JRC s plakátem:)
  • ringmancz
    to je jak článek k dalším Expendables :)
  • Level jsem měl moc rád a byly to mé první kontakty se světem pc her ještě dřív, než jsem dostal první počítač. ( IP2 300mhz, 64mb ramky, riva 128 - tehdy sranda za cca 35 tisíc a to jsem byl fakt king *2* ) Každej měsíc jsem pak syslil kapesné, abych si mohl udělat radost. Je smutné jak těmto periodikům masové rozšíření internetu pomalu láme vaz. Ale tomu se vyhnout bohužel asi nešlo. Nezbývá než popřát hodně štěstí... Já na ten pocit, kdy jsem si zalezl do pokoje, natěšeně otevřel nové číslo a hltal články nezapomenu, ať už tu Level bude a nebo ne.....
  • x_ander
    K novému Levelu jen jedna připomínka: chceme zpatky stránku 42!!! :)

    Ale jinak samozřejmě samá chvála, od textů, přes moderní design (pár drobností jsem si dovolil vytknout na FB), po plnou hru... ve mně máte pravidelného čtenáře.
  • Velmi rozporuplné...
    1) tragická nebo žádná korektura - časopis jsem dnes přečetl během cesty Brno - Písek téměř celý a úroveň chyb (hlavně překlepů) je asi tolik, kolik jich pamatuji za celou dobu co jsem odebíral Level předtím (2009-2011)
    2) grafika je minimální snad až moc, screeny vypadají divně (to může být tím, že už nejsem zvyklý na papírový časák, ale rozhodně je tam také vidět, že jejich výběr je nic moc - nejsou vizuálně úplně atraktivní) ; paradoxně mě nejvíce na celém čísle zaujala kresba u článku xbox vs ps4
    3) tragické fotografie - přeostřená fotka na toho borce co vyvíjel Biologickou zahradu (!) o rly? v časopise za stovku? fotografie Deana Halla také bez "looku", chtělo by to profesionálního fotografa
    4) obsah - je mi jasné, že jste teprve na začátku cesty, ale už teď mi přijde, že je to trošku rozhárané - moc se mi líbil článek o enginech, zklamaném vývojáři a glosy a eseje (Janchor, Vávra, Dobrovský, Bach)
    měl jsem problém s tématem - na to jak jste se v podcastu chlubili tím, že články nebudou psané od stolu, mě vyloženě zklamala úroveň článku o Postapo fenoménu což byla klasická googlovská vyjmenovávačka co všechno v daném žánru vzniklo...to opravdu nemá hloubku ani omylem a vypadá to horkou jehlou shité (+ záměna Bílého Domu za Kapitol mi přijde teda už fakt úlet)
    navíc, když byla možnost dát komplexní téma dohromady (post-apo) tak se naopak roztříští...články na DayZ, rozhovor s Hallem, samotný výčet a recenze - metro, last of us a state of decay mohli být imo v jednom sledu a navíc třeba i v nějákém vzájemném porovnání...takhle jsou rozsypané po celém časopise bez jakékoliv vazby...
    s recenzema navíc mám trošku problém - čekal jsem, ale to jsem byl asi trošku naivní - že budou obsahem a formou více podobné Cinepuru či tomu jak dělá recenze Filla nebo lidé z kulturního oddělení Aktualne, tedy více analytické, hlubší. Tohle zjištění, že se hloubka časopisu zasekla někde na půli mezi mainstreamem herního webz a něčím více, mě mrzí nejvíce.
    • Vtipné, jak tady radikální Drakenovci mínusují jak zběsilí. Výtky jsou samozřejmě na místě, ačkoliv já jsem nad plátkem zlomil hůl dříve, než jsem vůbec pomyslel nebo uskutečnil jeho koupi.
      Podobně, jako se Miloš Zeman pokusil vzkřísit politické mrtvoly v nové, tzv. odbornické vládě, tak se snaží noví majitelé pošpiněné značky LEVEL vskřísit mrtvolu mediální. Pane Ondřeji "Drakene" Průšo, Johanne Sebastiane Bachu a Piotre Polaczku, nechte nekromancii šarlatánům v zemích rovníkové Afriky a nepokoušejte se LEVEL resuscitovat! Ta smrt totiž nebyla klinická, ale absolutní.
      Děkuji
      Mgr. M. Inkvizitor, MBA.
      • Vážení,
        uvědomte si, že další a další mínusování předchozího příspěvku pouze utvrzuje pravdivost teze v něm uvedené.
        • GlaDOS
          Mohl sis vymyslet něco lepšího. Třeba že za každé mínusko Bůh zabije jednu roztomilou kočičku.
          • Amylee.Anderson
            Kvůli tvýmu komentáři už jedna umřela *13*
        • Ok tak budeme mínuskovat tenhle , abychom ti dokázali že teze jsou to mylné ....
        • ucho
          odvážné tvrzení...
      • ucho
        nevím proč, ale tyhle příspěvky ve mně vyvolávají nutkavý pocit si objednat to roční předplatné. nechápu to :)

        edit: jinak tvé názory jsou tak moc v osobní rovině (nechápu důvod), jako by jim tyhle rady dávala rozklepaná konkurence... :)
    • "Tohle zjištění, že se hloubka časopisu zasekla někde na půli mezi mainstreamem herního webz a něčím více, mě mrzí nejvíce." Tak právě tohle je myslím největší výhoda.
  • Snad jen, vítejte zpět, panové! Hodně elánu, minimum chmur :) - dneska večer se NEJDE spát...
  • Zvědavost, cena, obsah, to vše mě donutilo, že po asi 3 letech jsem si z vlastní iniciativy koupil časopis, no není to vůbec špatné číslo. Líbí se mi, že recenze zabírají zhruba jen 30 stránek a vše se točí spíše kolem všeho okolo her než recenzí. Perfektní příspěvek k fenomenu let´s playů. No přesvědčili jste mě.
    • :) Doufejme že entuziasmus nedojde a témata nevyschnou . Časopis plný recenzí totiž proti internetovému médiu plněném denně témže už dneska nemá čím zaujmout (snad jen slohem na úrovni AAnastazova)
  • davidBray
    plná hra super, ale co mě na časopisu opravdu, ale opravdu zklamalo, je strana 42. Škoda :))
    píšu z mobilu a měla to být reakce jinam. jinak teda články fajn. design taky fajn. level sem neměl v prackach několik let. po plné hře jsem netoužil a ostatní bylo na netu. jsem rád, že tam nekopírujete články odsud. koupím i druhé číslo!
  • Držím palce Levelu, len by ma zaujímalo aké musia byť predaje aby sa to vrátilo. V posledných mesiacoch sa predalo 3-4 tisíce, tak si myslím že teraz sa musí asi 7-8 tisíc.
    • spoock
      Chlapci maji naklad pres 17tis, to je slusne, jsem zvedav na prodeje, kazdopadne jste nelhali s tim kopirovanim obsahu z webu, hlavne nesejit z cesty, profilovat se, nenechat si do toho kecat, jinak tenhle zajimavy projekt jde do kytek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit