Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SnakePlisken
    Pro všechny, kteří si kupují herní časopisy JEN kvůli plné hře: Exkluzivně uniklo z rekacke LEVELu, že další hra bude "Battleduty Modern Quarters 3 Premium Elite" !!!!!! http://bit.ly/1aW8td3
    • K cemu ti bude DLC bez puvodni hry? Navic vetsina BF hracu ma premium, takze tohle DLC v cene 200kc asi moc lidi na rit neposadi.
      • :))) Na PS+ bude Battlefield 3- plnou hrou příští měsíc ..... ale přiznávám že značka BF a DICE pod EA se mi už znechutilo natolik , že mne to ze židle rozhodně nepozvedne .
    • :) Snad u někoho , kdo si myslí že u bundlů platí že čím novější tím lepší (srágora) .
      Ono těžko vytýkat koupi něčeho na základě plné hry , co se obsahově od konkurence a webu liší právě a jen tou plnou hrou/množstvím her které dokážou zaujmout ....
      S tématickými články v 60% časopisu má Level ještě šanci (nehledě na to kvantum dětí co hledí primárně na cenu )
      • SnakePlisken
        Já osobně jsem si nikdy herní časopis kvůli plné hře nekupoval. Zajímal mě spíše obsah. Ono taky když to člověk četl ve škole, na chalupě, na dovolené... tam jsem počítač neměl a CD/DVD jsem si mohl akorát přehrávat na prstu. *1*
        • :) Tohle se dalo pochopit v době okolo roku 95-2000 kdy internet = kavárna , 28.8 Kbit modem na 5 počítačů a 50Kč na půl hodiny .
          To jsme na podobná místa chodili spíš sporadicky a časopisy kupovali jako diví a četli i o dovolené (vzpomínám ,že jeden čas jsem měl předplacené všechy tři - L, S a Gamestar ) ale s internetem , Bonuswebem a po zavedení předplatného už hlavně s Games , tak nějak došla chuť číst si měsíc staré recenze , které vyzněly ve výsledku jako přes kopírák . To co časopisy dělilo , rozhodovalo o koupi a Levelu v podobě 250Kč hranice nakonec zlomilo vaz byly právě plné hry ( ...a schopnější konkurence) .
          Nejsem až takový zalícený fanda , abych kupoval "právně ten náš ,jejich ne" časopis , u kterého recenze letmo prolétnu , pozastavím se u preview, kultury , dopisů , hw sloupku a po půlhodině neměl co dělat , když ani na DVD nic co by mne zaujalo prostě nenabídl ....
          Teď to vypadá že by větší prostor mohlo dostat retro , tématické články a rozhovory s herními osobnostmi .... což je právě prostě obsah pro který má časopis ještě smysl .
          • SnakePlisken
            Rok 1995 až 2000? No nevím... jako v práci nemám čas, a na dovolené či na chalupě jsem rád, že si od techniky odpočinu a raději si na sluníčku hezky pročtu papírový časopis. Ono se taky na sluníčku špatně čte text na nějakém elektronickém zařízení.

            Ale to je otázka vkusu a zvyku. Možná jsem staromódní, ale starý rozhodně nejsem. *1*
            • (Pro mne do roku 1999 , kdy jsem propadl Contactelu ) Sem tam nějaký čas na prohlédnutí webu najdu (a to dělám obvykle 12h denně) . A stejně mi to připadne trochu zvrhlé na chalupě obklopen přírodou a sluníčkem číst staromódním způsobem otevřený časopis ......a zrovna o počítačových hrách *1* *1* . Dnes , kdy alespoň nějaké to Edge k nabuffrování je skoro všude :DDDD
  • Casak je ted fakt vybornej, ale ta hra me moc nesedla.
    Jde na steamu pridat do darku abych ji casem mohl nekomu darovat?
    • Je to prostě Steam :/ . Dárečky si ze své kolekce neuděláš , duplicitní aktivace se ti až na vyjímky nikde neobjeví a kuponové odměny ...ty dostaneš hlavě ,když budeš hrát hry od Valve :///
    • blixa
      Jako darek asi ne, ale kdyz si na level.cz vyzvednes ten steam klic, tak uz si ho muzes aktivovat kdy chces.
  • Mno tady vidím problém, že papírová média jsou stejně odsouzená k záhubě, tak
    jako třeba videopůjčovny. Dnes už si nedokážu představit, že si sednu k časáku o hrách
    a budu ho číst. V dobách, kdy ještě nebyl Internet tak rozšířený, tak to bylo počteníčko.
    Se slzou v oku na to vzpomínám...
    • Jenom média pro průměrného čtenáře. Zajímavé plátky s chytrým obsahem jako je třeba Respekt naopak rostou.
    • ucho
      srovnáváš jabka a hrušky, problém videopůjčoven je ten, že ceny filmů klesly na tolik (už pomalu i bluray filmy), že je prostě lepší a jednodušší si film rovnou koupit... když budou mít rozumný náklady na tvorbu časopisu a určitou stálou základnu, budou za vodou.
    • Taky si to nedokazu predstavit. Ze dvou duvodu-protoze rychly prehled o hrach mam denne z internetu a hlavne ale proto,ze naprosta vetsina dnesnich ''modernich'' her me absolutne nezajima.
      • GlaDOS
        Pokud jdeš jenom po novinkách, budiž. Já na netu opravdu pořádné články hledám stěží. Možná tak na dvou zahraničních webech se občas něco najde.
      • A proto Giana Sisters a casual na roveň AAA produkce .Budou to mit hosi težké, ale vykročili jedinou smysluplnou cestou pro čtenáře mající přístup k internetu...
  • A este nechapem preco to stoji v SR az 5 eur, taky Maxim si kupujem pravidelne a stoji 3,95 co je presne podla kurzu!! Precomam platit o euro navyse?!! Predavate i v SR, tak si tie ceny nastavte spravodlivo!! Moze Maxim, mozte i vy. A i to predplatne je celkom vysmech, cakal by som aspon poriadny darcek....
    • Vratite tak v DPH prachy, ktery sosate z kolonizace ceskyho skolstvi
    • Pochybuju že by si redakce u slováčisek chtěla přivydělat. V tom bude započítána taky cena distribuce na kotáry . Prostě nemají štěstí na spřátelenou agenturu jako nějaký bulvár .
  • Ma tam clanok ten Smejki?!! Tak to si to nekupim, ked tam taky amater pise, jeho clanky i na games boli to najhorsie ever
    • Má tam jeden článek autor kteryho nemáš rád tak si to nekoupis? Tak to ses dementek kterej by si to stejně nekoupil!
    • Tak tak...
  • smejki
    Hele, docela by se šikla informace, že ta přibalená hra má region lock. Buď jsem slepej, nebo tam neni.
    http://steamdb.info/sub/28705/
    • tak vtom připadě jim na to seru.Region locky ze zásady nepodporuju.
      To už si to radši stáhnu.aspon se naučí že bud prostě budou mít kapitalismus ale prostě plnohodnotnéj,nebo pseudo system kde si to budu stahovat když budou mít takovýhle praktiky.
      a mínusujte si jak chcete já jsem anarchista.
      • *3* V čechách a na slovensku tě region lock trápit nemusí .... Pokud máš na steam profilu jinou zemi máš prostě smůlu . Netuším jak to chodí se změnou IP adresy při návštěvě spřátelených sousedních zemí u Steamu ale snad to tak horké nebude .
        • Vitekb
          Mně to to teda celkem vadí. Přemýšlel jsem o koupi, ale protože nemám o hru zájem, tak jsem ji hodlal na netu někomu dát a teď musím vymyslet, co s tím udělat.
    • :/ ... A to bude mít asi většina z kódů které se v Levelu objeví .
      • To je u digitální distribuce problém dát to na svět? Tam přece nevznikají náklady navíc.
        • ucho
          no řekl bych, že dostanou výhodnější podmínky, když to bude locknutý. ono kdyby tam dali svět a hodilo se takhle do oběhu několik tisíc klíčů, dost tím degradujou cenu tý hry celosvětově. takhle si myslím dokážou vyhandlovat zajímavější kousky, protože CZ+SK pro ně zas takový terno nebude...
  • Myslim, ze se level vydal spravnou cestou..
  • Akorát by mě zajímalo, jak vypadá ten plakát s Transistorem, určitě je nádherný jako hra sama, mám verzi časáku bez, nemá někdo aspoň foto nebo link? *3*
    • GlaDOS
      To se bude plakát vždy dávat jen u nákupu z JRC? Ne, že bych si jimi tapetoval pokojíček jako emo teenka plakáty Tokio Hotel, ale zrovna Jen Zee má skvělý výtvarný styl a na tento konkrétní bych si našel místo, takže mě to docela mrzí. Bohužel nejbližší JRC prodejnu mám vzdálenou několik desítek kilometrů.
      • to pak chce prostě stahnout z netu. Bud to prostě budu po našem nebo zkrachujou,musí se prostě přizpusobit
      • ??? Copak jsem teenka abych trval na plakátu ? Plakáty sem plakáty tam , na stěnu si je nedávám a k zarámování si je taky nedám . Nebralo mne to když jsem byl náctiletý a teď už mne to vůbec nebere .... a abych lezl zrovna do JRC :/
        • GlaDOS
          Co je na tom špatného? Prostě bych rád plakát s artworkem ze hry Transistor (případně jiné pěkně vypadající indie hry, jako třeba Trine 2). Tečka.
        • ucho
          souhlas, i když já si dal do předsíně nedávno obrovskej plakát doctora who a teenka nejsem :D
    • smejki
      že tak hezky prosíš
      http://madsmejki.sweb.cz/trandak.jpg
    • Amylee.Anderson
      http://2.bp.blogspot.com/-tapsTbM4qsw/UazMpNWg7BI/AAAAAAAAAgk/gefpYj7uk8Q/s1600/Muse_ITP2013.png
    • mdkGT
      http://1.bp.blogspot.com/-fgHvBn8l50Y/UQducFJW4jI/AAAAAAAAAAw/B2zq2uZDwfU/s1600/transistor.jpg
  • já myslel že tam bude nejaká lepší plna hra například bioshock infinite *9*
    • ja som myslel ze tam bude uz Watch Dogs
    • bobsh
      ale no tak, už takhle je tu v diskuzi tolik tupců, že neni potřeba přidávat ještě obvious trolling *1*
  • smejki
    kdyby náhodou chtěl někdo plakát, tak se mi připomeňte před nějakým srazem. Mně už neni 15, tak se toho rád vzdám, stejně jako kartiček se zvířátky u pokladny :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší