Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kua pred tydnem jsem si Giana Sisters koupil:( tak snad priste:)
  • mirekdusinojc
    Tak musím říct, že jsem nakonec rád, že sem si ho předplatil. Obsah naprosto naplnil očekávání. Pokud se bude časopis držet v podobném duchu i nadále, tak jedině dobře. Je tu ještě pár věcí, které mně samotnému vadí, ale týká se to především grafické úpravy. Osobně bych ještě více zminimalizoval obálku, například úplně vypustil horní pruh a jeho obsah přesunul do dolního bloku, informace o ceně a měsíci odsadil od logo, čímž by se výraz loga stal mnohem monumentálnější a čistší. Uvnitř bych naopak netrval na tak spartánské strohosti. Vnitřní úprava je hodně fajn, přesně jak se psalo, nadčasová, ale u větších článků bych se nebál trochy stylizace, přeci jen i tohle je jedna z výhod, která by se měla oproti internetovým médiím využít. Celý časopis to oživí a čtenáře vytrhne z monotonního vizuálního požitku. Na druhou stranu u obsahu nemám námitek. Přesně tohle jsem dlouhou dobu postrádal na české videoherní scéně. Zajímavé články od zkušených a osobitých autorů. Klidně bych zkrouhnul recenze na jen ty nejvypečenější kousky a prostor tak získaný věnoval esejím a úvahám. Například u článku o Instant Kingdoms mi přišlo, že tam chybí minimálně 2 A4 textu. Nevím, jak moc je tahle idea reálná, ale možná by stálo za to převzít některé kvalitní články ze světových médií, jako to děla např. Respekt s články z The Economist. Bylo by pěkné vidět články, jako třeba Human Angle od Polygonu, které malá redakce pod nezávislým vydavatelstvím nemá možnost sama realizovat. Každopádně i tak máte nakročeno velice dobře a já se konečně mám opět na co každý měsíc těšit.
    • Mně by nevadila menší inspirace recenzí z Polygonu resp jejich designu, kdy se čistý design prolíná s fullweight obrázkama. Naopak logo Levelu bych laminoval, barvil po vzoru EDGE. Jinak souhlasím, že není nutnost něco měnit. Jak píšeš našlápli kluci dobře :-)

      EDIT: https://www.dropbox.com/sh/vbs9tywio7o1les/4TvqgDSv5a
      • mirekdusinojc
        Jo, no právě Polygon to dělá velmi dobře se svojí vizí "digitálního časopisu". Nechtěl sem přímo říkat "dělejte to jako Polygon", ale přesně jako u Polygonu bych si to představoval, kde to prostředí netvoří nějaké narychlo splácaná pozadí, ale přímo média vážící se k tématu (arty, screenshoty, fotky), která jsou jen barevně laděná a grafika je navržená tak univerzálně, že nemá problém s nimi koexistovat a vytvářet tak unikátní styl pro unikátní témata. Mýslím, že nová grafika Levelu by tohle měla zvládnout bez problémů, vzhledem k její jednoduchosti a čistotě. Co se týče obálky, tak i zde bych asi poukázal na zahraniční periodika, přesněji EDGE a Game Informer. Jejich obálky jsou velice čisté a vždy jim dominuje logo a pak jeden nápis stěžejního tématu. Nevím, jak moc dneska táhne právě výčet obsahu na obalu a jestli byste si už mohli dovolit čistší vzezření. Osobně bych řekl, že časopis i jeho čtenáři dospěli a dokáží přijmout čistou obálku radši, nežli tu kalenou typografií. A podle mě by to zapadlo i do nové filozofie časopisu.

        EDIT: Ok, tak s tou čistotou obálky u EDGE beru zpět, jejich poslední je pěkná spatlania, takže bych to směřoval spíše ve stylu Game Informeru.
  • ArminvonHeide
    Skoro přesně po deseti letech jsem se vrátil k levelu,a na pentagram tady slibuji, že si ho budu znovu pravidelně kupovat, protože ten zvláštní a hodně příjemný pocit z toho, že ho dělají lidi z té nejlepší levelácké doby za to kurňa stojí!!! Takže děkuji, časák je skvělý a přeji hodně zdaru!!!
  • cchem vratit penize ta hra je name moc tezka *9*
    • *1* *1* *1*
  • Ohledně Levelu mám strach. Vážně chcete udržet takovýhle standart? Vážně je možné mít sto stran poutavého čtení každý měsíc?
    Příjemné plus je, že se nesnažíte o humor za každou cenu alá konkurence.
    • Nejsem si jistý, ale v podcastu myslím zaznělo, že je to obsah za dva měsíce?
  • Pulka_lahve
    Doteď jsem si myslel, že jsou pro mě tištěný časopisy už mrtvý médium. Ale né, kluci z Games si řeknou že koupěj časopis kterej jsem si v mládí předplácel, daj dohromady all stars tým mejch oblíbenejch redaktorů, začnou to prodávat za pěknou Baťovskou cenu se Steam kódem místo DVD, který bych stejně neměl kam strčit, a zaměřej se hlavně na témata. To prostě nejde nekoupit.
  • Mart9
    Tak Level jsem si tedy koupil, rozečetl jsem zatím jen ty úvodní stránky o změnách a hned mě zaujala jedna věc - dost malé písmo. Z jiných časopisů a vlastně i z novin jsem zvyklý na o malinko větší...
  • Grifus
    Nuze prave jsem si donesl casopis z naseho "uzasneho" Albertu, kde nikdy nic nemaji. Takze uz ted pred prectenim, mate minimalne dva plusy:

    1) distribuce
    2) igelitovy obal, chranici samotny casopis (aneb prezervativ rulezz *2* )

    Jak bude cas, prectu a uvidime jestli budu chvalit dale.
    • holec89
      spis chrani klic na hru :)
      • :) Už žádné nařezané časopisy u kterých si o DVD musíte říct na informacích .....
      • Grifus
        To je celkem jedno proc, hlavne ze tam je. Kolikrat jsou ty casopisy po ceste zmackane, natrhle a to nepocitam co jsou nekteri zakaznici schopni s nema delat primo v obchode...
  • nekromant33
    Časák bezva, srovnání s posledními lety nemůžu poskytnout protože jsem nekupoval, ale jakmile se vrátila stará garda musel jsem do toho jít. Zaměření na články, které ve většině případů na webu nenajdete je fajn. Plná hra je výborná, ačkoliv jsem k ní byl skeptický, už když byla před pár týdny ve slevě na steamu, moc mě nezaujala. Nakonec je to plošinovka s fajn nápady podobně jako byl svého času Braid nebo Limbo. Papír ani design mě už teď přijde v pohodě, takže jestli se má do příštích čísel zlepšit a upravit tak to bude super.

    p.s. JD je zakomplexovanej k***t, Cpt. Obvious out
  • Cosi
    Mě se nový Level líbí, nečetl jsem všechno, ale zatím je všechno príma. Jen mi přijde taková divná recenze na Metro: List Light. Ta je od Smejkiho z našeho chatu? A trochu jsem doufal v menší formát, tak jak je to teď je to takové moc volného prostoru.
    • Jo ta recenze ve mě také vyvolávala rozporuplné pocity. Hlavně jsem měl celou dobu pocit, že čtu recenzi hry, která si odnese tak 2/5 maximálně a ona dostane výborné hodnocení. Ne že by nebylo zasloužené, jen tomu neodpovídal text. Jinak zatím není moc co vytknout, já sám 2/3 recenzí ani nečet, protože jsou na hry, které mě nezajímají (jsem PCčkář), ale zbytek obsahu se mi zatím líbí.

      A málo reklam také plus, i když to je podle mě způsobeno spíš (ne)zájmem inzerentů. Protože jak víme z games.cz, s reklamama se tu nešetří.

      No a k té plné hře - kdyby tam žádná nebyla, nebyl by to moc velký rozdíl.
      • GlaDOS
        Hlavně že spousta lidí plnou hru chválí.
        • já ne
          • GlaDOS
            A co já s tím? Tak si kupuj hry, co tě baví a časopis si kupuj jen jako časopis na čtení.
      • *3* mne zase překvapilo hodnocení "Wargame:Airland Battle" . Na to jaké ódy na pokračování pěje komunita , ale Rybkovi se věřit dá ( ..., když svého času ulétaval na Steel Pantherech)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší