Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdy se vzkřísí Excalibur?
  • tak ja hraju to giana sisters ale po tretim levelu sem to vypnul to jako o čem je ? furt beru diamanty a proč se ten svet meni co je na tom zabavneho otresny design levelu no hruza
    • kubi-wan
      Je mi líto lidí, co nezažili dětství s hopsačkama a jejich první herní zkušenosti byly pravděpodobně až všecky ty hyper-mega-třidé gamesy...
      Aneb nadávat u hopsačky klasickýho střihu (a nesnažící se podbízet hráčovi), že tam musíš něco sbírat, to je jak nadávat u střílečky, že tam musíš někoho zastřelit... *7*
    • Já tu čest se hrou ještě neměl, protože můj počítač je už měsíc v opravně a asi už začnu být sprostý na toho ksindla. Ale ta plná hra mi přijde od pohledu sympatická, po shlédnutí pár youtube videí (i ty se mi na tomhle šrotě, co mám k dispozici sekají) se na hru i docela těším. Hlavně ti bossové mi přijdou pěkní *4* A tvou výtku ohledně sbírání diamantů nechápu. Je to hopsačka, prostě skáčeš a přitom máš možnost něco sbírat, tak jako ve spoustě jiných hopsaček. Ta změna prostředí je jen prvek navíc.
    • *1* Promluvil dnešní mainstreamový hráč .... amen
    • *1* *1*
  • Zvedne Ludvík hozenou rukavici?
  • Hlavně, že je D.Vávra na začáku a ne na konci! *5*
  • Keyz
    Jak bude dále probíhat distribuce v JRC? Zatím jsem tam sice Level koupil ale kdybych se nezeptal, tak ani nevím, že ho prodávají (Jako, že jsem to věděl předem, že se tam prodává :) ). Žádné info nic. V trafice co jsem viděl je Level aspoň vidět. Zde to pak prodavač vytáhl ze šuplíku (asi si tam pár schovával kdyby došli) a hotovo :)
    -Pro znalce bez problémů, pro ostatní škoda.
    • bobsh
      To seš na tom dobře, já se zeptal a ani nevěděli, že ho maj prodávat (JRC v Galerii Fénix, Praha 9) *1*
    • Pro jrc to asi není cruciální byznys. Za marketing se tam tvrdě platí.
      • ucho
        no ale tohle je mazanej způsob, jak hráče přimět přijít do JRC :) třeba si tam někdo něco koupí :)
    • ringmancz
      v olomouckým JRC měli jeden pod skleněným pultem a vystavenej malej poutač, že mají novej Level
  • vonTossis
    Jakožto majitel několika desítek vydání Levelu z té nejlepší éry, tedy někdy od roku 1998 až do roku 2005, můžu směle prohlásit s nostalgickou slzou v oku, že JE TO TAM! Ten časopis vypadá úplně jinak než kdysi, ALE ta vůně samotného obsahu tam je. Opustil jsem vás, ale pokud chcete pokračovat takto - jsem opět váš. Děkuji.
  • Podle obrázků se mi líbí, výborný design.
  • no takhle to bylo i s Game Starem...ještě pul roku se držel a pak konec.Tak snad Level vydrží.
    • Veskoslav
      Game Star byl docela otřesný ke konci. A grafika tam dělala asi opice.
      • mirekdusinojc
        Takhle vypadala obálka jejich posledního čísla. Ano, zasloužili si krutou smrt. https://www.dropbox.com/s/t6ptohhmfjevy0u/Photo%2029.06.13%2022%2010%2059.jpg
        • Mně ta obálka nepřišla zase tak hrozná. A poslední číslo to nebylo, vyšlo jich ještě pár.
          • mirekdusinojc
            To samé by si moh říct o katalogu z Penny, že nemá špatnou grafickou úpravu. S tím posledním číslem si měl pravdu. Pro klid svojí duše jsem zapátral ve svém archivu a zjistil, že kvůli změně velikosti formátu jsem novější čísla neřadil chronologicky, ale velikostně. Tohle je obálka skutečně posledního čísla: https://www.dropbox.com/s/scevzdetqff6qpp/Photo%2030.06.13%2015%2011%2004.jpg
            • mirekdusinojc
              Osobně sem si poslední číslo zběžně prolistoval, abych si připomněl ty staré dobré časy, a už zprvu mě odradil Sládkův pivní humor, který prosakoval celou redakcí. Mám pocit, že nebyl úvodník, kde by Sládek alespoň jednou nezmínil rádoby vtipnou pivní hlášku typu: "Máme číslo 75, což je shodou okolností průměrná spotřeba piv našich grafiků za víkend". (zpětně nutno podotknout, že to byl asi jeden z důvodů, proč byla ta grafika tak otřesná) Zlatou éru GameStar prožíval mnohem dříve, za vlády Karla Papíka, kdy se časopis svou grafickou úpravou i kvalitou článků vyrovnal konkurenci. Ovšem poslední dva roky ten časopis upadal a ke konci na DVD téměř nepřinášel vlastní obsah, což v době rozmáhajícího se neomezeného internetu bylo značné mínus. Proto sem rozhodně netruchlil, když mi s jeho posledním číslem zároveň přišel dopis z Levelu, že nahradí moje GS předplatné za Level. Něco podobného, jako když vám za ojetou a zrezlou Felici nabídnou zánovní Fábii.
            • Jasně, mohl bych to říct o čemkoliv, ale mně se ta obálka líbila zhruba stejně jako ta u nového Levelu. Je to o vkusu. Ale o ten nejde, GameStar jsem měl rád především kvůli obsahu, ať už časopisu nebo těch zmíněných dem a videí na DVD příloze. Jenže GameStar skončil a jeho redakce se rozeběhla všude možně (tuším, že Alžběta v Replayi tam taky psala), tak jsem přešel na Level a doufám, že se teď udrží aspoň on.
            • MrSanta
              Mankote, ten čas letí jako kráwa. Rozhodně bych neřekl, že je to už 7 let, co nás GameStar opustil. A obsah DVD - dema a videa! Kde jsou ty doby, když byla CD/DVD příloha napěchovaná demíčkama a člověk slintal nad novými videi. Jej, jsem nějaký starý *15*
      • no tak to má level podobné vyhlídky *3*
  • naprosta spokojenost s casakem i hrou... papir nechte jak je - lepsi neni potreba. a diky! *5*
    • Mart9
      Souhlasím. Kvalita papíru je podle mě na velmi dobré úrovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit