Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Již to někdo psal na FB, ale tiskárna měla menší zádrhel. Na straně 081 je text v Big im China málo výrazný oproti jinému textu na stránce. Také jsem našel nedotisknuté písmenko které ale již nevím kde.

    Nevím jak tomu bylo u minulého levelu ale tento "voní" novotou opravdu dlouho a silně.

    A trochu mně zklamal informace o novém Star Treku. Sice vím, že je lepší jak Iron Man 3 ale to je celé. Vlastní nevím nic.
    • victor
      Toho jsem si také všiml ...na jiné stránce , ale pak jsem otevřel Score (které jsem si rázem mohl dovolit také)a první věc kterou jsem spatřil bylo opravdu několik po sobějdoucích stránek kde bylo vidět jen polovina písmenek (asi ghoustovaly) ... Takže pokud netisknou oba časopisy ve stejné tiskárně , tak odrbávají inkoust všude :( .
  • RakeW
    Chvály (se kterou většinou souhlasím) i výtek (se kterými tu a tam taky souhlasím) bylo v diskuzi již rozeseto dost a tak se pokusím vypíchnout pár věcí, které mě, jako člověka nekupujícího Level už asi osm let, zaujaly, ale ostatní čtenáři o nich nepíšou tolik jako o celkové skladbě článků, designu, kvalitě obrázků, ceně, plné hře apod.

    Měsíc v kuse je výborná věc, příště klidně přidat o stránku navíc, ale taky zabrat na korektuře /(viz komentář od ttf, ten rozhodně nepřehlédněte, patří k tomu nejzajímavějšímu, co tahle diskuze porodila). Chci víc Apačky (teda 1 stránka samozřejmě stačí, ale ne že ji zaříznete!). Chci víc ilustrací (Michal to umí, tak mu poskytněte trochu prostoru). Chci originální obálku do každého čísla (klasické artworky jsou až na výjimky nuda, tohle je rozhodně lepší; hlavně prosím ne nic ve stylu reklamy na games.cz).
    Chci míň recenzí ve stylu té na Gunslingera (Ondra napsal přesně ten typ textu, který v takovém časopisu číst nechci - zbytečně roztáhlé na dvě strany, nevtipné popisky obrázků, "krystalicky zábavná střílečka"... a hlavně mi přijde, že jsou některé vyřčené závěry docela mimo, byť odlišný názor samozřejmě není na škodu; Alešova, nebo nedej Bože Lukášova recenze Pistolníka mají úplně jinou úroveň).

    Nakonec výběr těch nejzajímavějších textů (+ ten zmíněný nahoře): Jukebox, obě"eseje", celá dílna (Zahradníkův rok!), celé retro, enginy, prakticky všechno od Pavla a Jirky (který má tradičně nejlepší recenze).

    Jo, příště si to koupím taky.
  • Tak jste mě přemluvili a jdu si ho taky koupit *1*
  • Hlavní zdroj inspirace je jasný - Britský EDGE. To je přesně co jsem chtěl. Díky
  • Lynch
    Za tohle asi dostanu hodně „mínusek“ ale také bych rád vyjádřil svůj názor. Z nového LEVELu mám smíšené pocity. Po grafické stránce se mi vůbec nelíbí. Nechci aby z toho byly omalovánky ale trošku více barevnosti by tomu prospělo. Dále mi to přijde lehce nepřehledné. Na to se asi ale dá zvyknout. Chybí mi tam také moji oblíbení autoři z poslední redakce. Škoda, jejich humor mě bavil. Rozhodně to není špatný časopis, jen doufám že se ještě zlepší.
  • MrSanta
    Zakoupeno a po rychlém prolistování jsem velmi potěšen. Zamlouvá se mi jednoduchá grafická úprava a minimum screenshotů. Náplň, zdá se, také vypadá slibně. Ještě jsem nečetl, nebyl čas, ale soudě dle názvů jednotlivých článků jsem se dočkal časopisu, ve kterém se dočtu o dění kolem videoher a ne pouze preview či recenzí.
    Nadšen jsem z nového systému hodnocení. Něco takového bych uvítal i na Games.cz. Myslím, že pětibodová stupnice je ideální a navíc by to mohlo odbourat tupé debaty zda hra měla dostat 8/10 nebo 7/10.
    Jediné co trochu zamrzí je plakát pouze v JRC. Jezdit pro časák 50 km se mi moc nechce *1*
  • Chlapi, držím vám palce, jste sympatická parta nadšenců. Zřejmě jste do toho dali svoje úspory, tak vám v žilách koluje místo krve adrenalin. Kalkulujte s tím, že první číslo bude mít vysoká prodejní čísla, ale následující čísla trochu klesnou, než se to ustálí. Fandím vám!
  • Hry hraju, nečtu si o nich.
    • Tak to by mě zajímalo, co tady děláš.
    • ucho
      a proto se Level vydal cestou, kdy nepíše jen o hrách... ;)
      • victor
        Ale psaní o vkusu manželky u dvou filmů v rubrice Kultura, ...když na předposlední stránce s názvem Pavlač jsou poměrně chabé pokusy o insider humor...
        • RakeW
          Jak jsem si povzdychl nad nepříliš vtipnou žalobou, tak mi ty další dva texty přišly opravdu vtipné.
  • Horst_Fuchs
    Tak jsem si po nějakých 11 letech znovu předobjednal herní časák a zatím jsem spokojenej.

    Počtení slušný, grafická úprava celkem fajn, hry s aktivací přes Steam mi vysloveně vyhovujou a konečně taky nějaká normální cena. Snad jen ten plakát by tam nemusel být.
    • GlaDOS
      Plakát tam ani není (většina lidí nekupuje Level v JRC).
      • Horst_Fuchs
        .
      • Horst_Fuchs
        V JRC nekupuju (chraň bůh), ale plakát tam mám, z jedný strany Last of Us z druhý nějakej Transistor či co. Možná je to bonus pro předplatitele, čert ví.
  • Nový Level hodnotím velmi kladně, myslím, že se povedl a tečka. Papír bych nechal určitě tento, grafika je rozhodně lepší než ta duhová co bývala a dvd mi chybět rozhodně nebude. Plnou hru jsem zatím nezkoušel, tak nemůžu hodnotit. Za ty prachy a pokud bude kvalita stejná, budu nadále věrným čtenářem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit