Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych byl spíš pro, aby zase vydávali mini Level *2*
  • kubakoumi
    Nevím, jak je to momentálně u všech herních časopisů (poslední jsem koupil před cca sedmi lety), ale já osobně bych se asi na trafiky vykvákl. Líbí se mi cesta minoritních časopisů. Kamenný prodej je na vytipovaných místech (většinou tematicky zaměřených k danému časopisu a v každém větším městě většinou nějaké je) a vše ostatní se prodává přes předplatné. Samozřejmostí je při tom elektronická verze do čteček. Pravidelně sleduji aktuálně čtyři časopisy a všechny to mají v podstatě podobné. Sice mi možná to brouzdání po trafikách trochu chybí (nějak mě ten socializační proces bavil), ale přijde mi to imho pro vydavatele výhodnější.
  • mam napad na další clanek do levlu- jak hrat zadarmo nebo s minimem penez. mělo by to uspech pac koukam ze je tu dost socek a homosexualu.
    • Čili ještě článek pro homosexuály, a nebo jsi totální dem*nt?
    • GlaDOS
      No je tu dost idiotů.
  • Nazdar, kto ma ucet na Steame a zaujem o zavodnu hru Race Injection, ktora je v tomto cisle dajte svoj mejl, poslem kod. Viem, ze ju hrat nikdy nebudem, tak mozno niekomu urobi radost
    • Ahoj wizzy@hulic.cz
      budu ti moc vdecny :) *14* *1*
      • Mas to tam
  • Docela bych ocenil i levnejsi verzi bez hry. Rád bych si přečetl a koupil level ale za 100 kč je bohuzel v nasem state s minimalnim platem hodne velky problem. Navíc když už moc hry nehraju a když už tak jen pár vybraných a většinou f2p :(
    • Určitě ho budou mít v městské knihovně. Akorát si na něj holt možná budeš muset počkat.

      Ostatně nevěřím, že bys sto korun měsíčně na ten LEVEL nenašel. Akorát by ses musel v něčem trochu omezit, to je celý.
      • Díky, knihovna mi nenapadla, 100 kč by se našlo ale proč to dávat za časopis se hrou kterou hrát nebudu, když by šlo udělat třeba za 70 kč jen časopis bez hry, nevím byl to jen nápad pokud o to nikdo nestojí o nic nejde *4*
        • Spíš něž 70 by to bylo kolem 85-90 Kč. Ta hra na ceně nedělá skoro 1/3.
        • ucho
          no takže tebe ve finále trápí 30,- navíc...
          • Trapí mi zbytečných 30 navíc, velmi mě mrzí že z prostého dotazu či snad přání, se na člověka místo rozumných vysvětlení, proč ten nápad není dobrý, snese tuna "hejtů" jaktože nemá mrzkých 100kč na časopis. To opravdu nepchopím a raději teda přenechám level jiným. Hezký zbytek dne
            • ucho
              no já ti rozumím a samozřejmě mít jen časopis za 70,- by bylo fajn, ale měl by ses nad tím i zamyslet, že tohle se u papírového časopisu realizuje poměrně obtížně. až bude existovat elektronická podoba, věřím, že to možné bude.
              každopádně handrkovat se o 30,- u časopisu v dnešní době...
            • vitej na internetu
    • skoda ze si tady nemuzes najit lepsi praci co ? a počkej vlatne muzes
      • Jasně je to snadné najít novou práci :-) O názory dětí s mlíkem na bradě nestojím díky.
    • Bohuzel v nasem state se muzes vzdělávat a najit si lepsi praci. Bohuzel se taky muzes svobodne rozhodovat co budes delat. Bohuzel.
      • Tak jestli si myslíš že je snadný najít si dobře placenou práci opravdu by sis měl ty růžový brejličky sundat. A navíc jen jsem to chtěl zkusit, neprosil jsem se o nějáké rady a urážky, slušně se ptám jestli by nešlo udělat verzi kde bych nemusel platit za věc kterou nepotřebuju, zbytečných komentů se můžeš zdržet. díky za pochopení
        • no snadny to je když se nevymlouvas a něco pro to delas. (co bys delal v nemecku kde minimalni plat ani nemaj) ja například dobře placenou praci mam. A kolem me sou desitky lidi kery ji maj taky.

          a btw zbytecnej koment si mel ty o nasem state. pokud hodíš takovej koment kde na nej muze kazdej reagovat tak se holt vystavuješ tomu ze ti tady někdo odpovi jak se ti to nelibi.
          • Tak jasně co bych mohl čekat o člověka který peníze má :) no pochopení asi těžko, dost stěžování jen mě zajímalo zda by nešlo jen vynechat hru to je vše však o nic nejde :) Když to někoho napadne budu rád level si koupím, když ne budu mu přát hodně spokojených čtenářů.
            • Ronox
              Já si spíš myslím, že doufají, že se k tý kariéře "promínuskují" :D
            • konecne pribeh člověka co ukazuje ze když se někdo snazi a neflaka se tak mu to něco prinese. Zdejsi osazenstvo si asi mysli ze si muzou cestu ke stesti probrečet a proflákat ale probudte se konecne. to se z toho stala stranka zemanovcu?
            • Ronox
              Rok jsem pracoval za 5tis měsíčně po zaplacení soc/zdrav. Další rok jsem měl cca 12tis měsíčně opět po odečtení. Následující rok 37 tis čistého měsíčně. Proč najednou takový skok? První rok něco jako stáž v tom, co jsem chtěl dělat ale na ŽL. Další rok zvýšení nasazení, prosík o zvýšení platu, protože jsem vykazoval mnohem větší snahu a pracovitost. No a pak už jsem měl dostatečnou pozici na to se chytit někde jinde. V původní stáži jsem si domluvil smlouvu o provedení práce a protože mi toho tolik dala a vážím si jí, tak jsem se na ní úplně nevys*al a pomáhám tam dál v rámci časových možností a hlavně dělám to, co mě baví. Není to žádnej startup za statisíce, ale ten pocit je fajn. Snaž se víc, pokud to není slepá ulička, tak měj ostrý lokte a prostě makej jako šroub. Pak už to přijde, tak nějak samo ;)
            • @tom
              Ne jenom si se zachoval jako debil, ale to je na diskusi na games naprosto normální, ale to neznamená že na sebe můžeš být pyšný
            • Hmm konecne sem se zase zachoval jako tridni nepritel a kapitilisticka zruda. Konecnemam dobrou naladu.
  • Paráda, k Levelu mám citovou vazbu. S kamarádem jsme si vždy koupili časák s DVD, koukli spolu na LevelTV, shlédli recenze na hry, které se nám líbí... pak jsme si četli recenze v časopisu...
    Vzpomínám si, jak jsme se smáli, když Lukáš Grygar a Lukáš Codr zpívali karaoke s písničkou "I should be so lucky" s parádními porotci na konci... nebo když Pavel Dobrovský běhal po lese... také byla sranda s agentem WinkleBauerem... rovněž si vzpomenu na Drakena nebo na Radka Friedricha, jak jezdí s růžovým autíčkem v Mashed... *1*
    Přeji ať se Levelu daří.
    • tak jestli to je tva predstava zabavy, tak u me je to vrchol nejapnosti. ja to studem ,a tvurce nikdy nedokoukal.
  • Ne že bych byl zrovna jeden z tich kterým záleží hlavně na hře.Za 99 kč bych si ten časopis koupil klidně i bez hry, ale když tam tedy nějakou hru dáváte nechcete dělat třeba nějaké ankety o hry které by jsme tam chtěli, nebo hlasování o hru z například 5 vámi vybraných her?Giana Sisters je rozhodně zajímavá hra a jsem s ní celkem spokojený ačkoliv v novém čísle recenzovaný Dust:An Elysian Tail by byl lepší *2* .Méně se mi ale zamlouvala hra k novému číslu.Kolekce Race Injection bych vyměnil za téměř jakoukoliv hru která by měla hodnocení od 6 výše.Jinak obsah se mi v předešlém čísle velice líbil a už se těším až si pěkně pročtu číslo 232 *14*
    • ucho
      je třeba si uvědomit, že není možné hrou uspokojit všechny. vždycky se najde nemalá skupina lidí, kterou ta konkrétní hra nebude zajímat nebo ji už mají. všeobecně je normální si hry kupovat, takže průměrný hráč by měl mít správně většinu her, které ho zajímají... i když zrovna taky moc závodní simulátory nemusím, hra mě úplně nezklamala, protože špatná není a je to hra, kterou bych si patrně nikdy nekoupil. takhle ji mám k časopisu jako bonus, což se dá brát jako pozitivum. jen je otázka, zda se do hry někdy ponořím :)
      kupovat si časopis kvůli hrám je nesmysl, protože když si například vezmeš plné hry u časopisů za poslední rok a vybereš si z toho jen to, co bys chtěl hrát, zjistíš, že kdyby sis kupoval jen hry, vyjde tě to mnohem levněji. podle mě je fajn, že se snaží dát do popředí zase časopis a hra je něco jako bonus, příloha zdarama. (protože u časopisu za 200,- rozhodně přiloženou hru jako něco zdarma neberu, za 200,- koupíš i novýho Tomb Raidera a toho v časopise jen tak neuvidíš...)
      • Ačkoliv s tebou souhlasím tak si mě ale asi přímo nepochopil.Já jsem jen navrhoval jestli by byla možná jakási anketa nebo nějaká možnost kupujících vybírat před vydáním hru která by vyšla jako "BONUS" k novému číslu.Jde mi jinak hlavně o obsah časopisu, ale když už k tomu ta hra je...
        • ucho
          vzhledem k tomu, že se dává hra každý měsíc, je to problém... pokaždé by museli přijít se třemi hrami, co by tam chtěli dát a pokaždé by měli dvě zahodit? když už je chtějí nabídnout, zahazovat by je neměli a tedy by se přesunuly mezi možnosti do dalšího měsíce? v takovém případě ale anketa postrádá smysl. já věřím, že se ve hrách orientují a že bych jim v tom výběru důvěřoval... však ať se předvedou a nechají čtenáře překvapit.
  • Lynch
    Chtěl bych se zeptat zda nový LEVEL dorazil předplatitelům. Já stále čekám a nic. Dříve chodil i o den dříve.
  • Trisska
    Prosím Vás, než dávat do Levelu takový neznámý hry zaměřený pouze na jedno pohlaví, tak tam nedávejte radějc nic a místo toho jděte dolů s cenou. Děkuji.
    • http://hry.volny.cz/vampire-gay

      A neotravuj trolí blbe;)
    • Nevím, jestli existujou nějaký hry pro transgender, trole.
      • Kozy
        http://www.newgrounds.com/portal/view/591565
        • Je to docela zajímavě udělaný. *4*
    • Amylee.Anderson
      Copak bys tam chtěla? Tohle http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2114 ?
      • Trisska
        Chjo, zase jdeš proti mně? *9* Copak tobě se tahle plná hra zamlouvá? Budeš ji hrát? Jak vidím, dokonce ani kluci nemaj zájem a rozdávají tady klíče...
        • Amylee.Anderson
          Ještě se rozhoduji mezi vyzkoušením a nebo věnováním. Ale já si ten časopis kupuju kvůli obsahu (a plakátu :D), hra je mi docela fuk.
          • Trisska
            Já taky kupuji časopis kvůli časopisu, a právě proto mi vadí že musím platit za špatnou hru určenou opačnýmu pohlaví. Tak buď ať tam daj kvalitní hry pro všechny čtenáře a nebo ať prodávají časopis za 35 Kč bez hry.
  • Šílený, dnes se mi o levelu zdálo, četl jsem si, nikdo jiný tam nebyl a časák se mi roztrhal, jako by to někdo udělal, dost jsem se nas*al a běhal okolo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit