Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si říká kdo chce co chce, koupil jsem si místo Levelu Score, ano herní časopisy kupuju hlavně kvůli herní příloze(tak jsem holt asi divný to uznávám) a články v časopisu beru jako zajimavé čtení. Kromě toho podle mne kvalita Levelu upadala už delší dobu. Prostě mám za posledních zhruba pět let doma více čísel časopisu Score než Levelu. Opravdu nevím proč bych si měl za menší pěníz kupovat něco co už mne dělší dobu netáhne místo osvědčené kvality.
    • Možná kdyby sis to koupil, tak by sis všimnul, že se Level dost změnil.
      • Možná ano. Uznávám. Jenže i když nejsem vyložená socka tak je pro mně stovka dost peněz a prozatím fakt nevím co můžu od nového Levelu čekat. Třeba stahování her odněkud, vůbec nakloněný nejsem a pokud jde o vlastní recenze a informace v časopise pochybuju, že se budou nějak výrazně lišit třeba od těch které můžu získat z internetu.
        • bobsh
          V tý poslední větě se dost pleteš.
          • No ja by som povedal, ze sa az tak nepletie. neviem, ci si toto cislo cital. Priznam sa zo zvedavosti som si ho kupil a vyzera to, ze hosi to ozaj este stale ladia. recenzie su na hry nezname, tie som este necital odlozim si ich na neskor. Zvedavy som bol skor na ostatne clanky. Z toho mam pocit, ze uvahu na tema paranoja/sledovanie (alebo nieco podobne) od M. Rybku som cital uz pred nejakym casom na PC Tunningu, takisto dvojstranka T. Sulca (podla mena predpokladam tiez z PC Tunningu) na temu AMD vs. Nvidia bola uplne o nicom, povrchna a bez akejkolvek informacnej hodnoty pre kazdeho kto obraza na webe ceske HW servre (prepokladam ze z PC hracov asi vacsina). Rozhovory su fajn, ale nebol by som proti nejakym exkluzivnejsim informaciam specialne pre casopis (napriklad Warhorse je momentane urcite dost zaujimava banda ludi). Najviac som bol asi sklamany z clanku od Pavlovskeho, na moj vkus sa drzal moc pri zemi a jeden slusny vtipek je pre mna malo :) Na druhej strane je pravdou, ze asi nie som zamyslana cielovka (mam 40 a kupil som so zvedavosti a nostalgie), ale aj tak mam pocit ze sa to da este lepsie. Kritizivat pribalene hry sa mi zda za tieto peniaze hlupost, staci pockat a raz sa do vkusu trafia kazdemu.
        • Ale 2 stovky na Score máš. Zajímavé. *7*
  • jindra.veliky
    Už se těžším az tam bude nějaká dobra hra. Pak v tradice roztrhnu obal a vyfotim si klíč *5*
    • si fotis plny hry? kkote? lol ! bohnice cekaji tvuj navrat z vychazky...
  • Má někdo jeden volný kod na hru hru Race Injection a daroval by ho nebo vyměnil za jinou hru?
    • Ronox
      Co nabízíš.
      • OldaS2
        Už jsem to sehnal jinde. *4*
  • mam napad na další clanek do levlu- jak hrat zadarmo nebo s minimem penez. mělo by to uspech pac koukam ze je tu dost socek a homosexualu.
    • Čili ještě článek pro homosexuály, a nebo jsi totální dem*nt?
    • GlaDOS
      No je tu dost idiotů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit