Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • septicflesh
    Dostal jsem předplatné od manželky k narozeninám... milé, že *4*
    • jindra.veliky
      Lol to na tobě hodně ušetřila *15*
      • Kazdej nema takovou zivotni uroven jako ty, Harry... *5*
  • iso9002
    Za mě teda velmi dobrý.

    Nejvíce mi vyhovuje jednoznačný odklon od recenzcí (které přece jen asi patří spíše na web) a kvanta zajímavých článků, komentářů a hlavně celkový příklon k dospělejšímu publiku - pevně doufám, že se v dané cílové skupině najde dostatek kupujících.

    Obálka je věcí vkusu, se mě osobně velmi zamlouvá a kvituji, že někdo prolomil ten stereotyp dávat na cover pouze artworky z her.

    BTW: pročpak změna formátu (cca o 1 cm širší než u 231)?
    • janchor
      Jde o formát plánovaný od začátku, minule ho ještě tiskárna nestíhala dodat.
      • kotty
        Hádám správně, že se zlepšila i slibovaná kvalita papíru? Ten minule se celkem ochotně trhal.
        • janchor
          Přesně tak.
  • Jo dneska jsem si ho koupil. Obálka skutečně zajímavá a v té šedi "bombastických" obálek si ji člověk hned všimne. Děkuji za zajímavý rozhovor. Jediné co bych chtěl trochu vytknout je příliš mnoho recenzí na mobilní zařízení:) Ale jinak jsem spokojený čtenář znovuzrozeného Levelu a pakliže i další číslo bude tak dobré, tak ty další už budou v rámci předplatného. Přeji hodně štěstí při další tvorbě.

    P.S: Hra, obsažená v Levelu obsahuje všechna DLC, nejenom základní hru. Tudíž pži insatalaci si nechte cca 12 GB volného místa:)
    • Jinak co jsem si všiml, tak je v novém čísle přesně 1 (slovy jedna) recenze na mobilní hru. Ano, to je opravdu mnoho. *7*

      (3DS jsem nezapočítal, zřejmě máš na mysli iOS a Android).
      • I jedna je až příliš.
    • "Jediné co bych chtěl trochu vytknout je příliš mnoho recenzí na mobilní zařízení:)"

      Já bych naopak uvítal klidně větší množství. Mobilní hraní je dneska hojně rozšířeno a dobrých mobilních her je snad tuna. Nelze to ignorovat.
  • Tak musím říct že novej Level je obsahově paráda a v porovnání s článkama ve Score je jasně lepší.A píšu to jako nezaujatej čtenář.....
  • Tady jsou moje nepoužité kódy k Giana Sisters "9IYR-T3W7-X4PG" a k Race Injection "TEYR-G3GC-YMKP", takže kdo dřív přijde...
  • Ne že bych byl zrovna jeden z tich kterým záleží hlavně na hře.Za 99 kč bych si ten časopis koupil klidně i bez hry, ale když tam tedy nějakou hru dáváte nechcete dělat třeba nějaké ankety o hry které by jsme tam chtěli, nebo hlasování o hru z například 5 vámi vybraných her?Giana Sisters je rozhodně zajímavá hra a jsem s ní celkem spokojený ačkoliv v novém čísle recenzovaný Dust:An Elysian Tail by byl lepší *2* .Méně se mi ale zamlouvala hra k novému číslu.Kolekce Race Injection bych vyměnil za téměř jakoukoliv hru která by měla hodnocení od 6 výše.Jinak obsah se mi v předešlém čísle velice líbil a už se těším až si pěkně pročtu číslo 232 *14*
    • ucho
      je třeba si uvědomit, že není možné hrou uspokojit všechny. vždycky se najde nemalá skupina lidí, kterou ta konkrétní hra nebude zajímat nebo ji už mají. všeobecně je normální si hry kupovat, takže průměrný hráč by měl mít správně většinu her, které ho zajímají... i když zrovna taky moc závodní simulátory nemusím, hra mě úplně nezklamala, protože špatná není a je to hra, kterou bych si patrně nikdy nekoupil. takhle ji mám k časopisu jako bonus, což se dá brát jako pozitivum. jen je otázka, zda se do hry někdy ponořím :)
      kupovat si časopis kvůli hrám je nesmysl, protože když si například vezmeš plné hry u časopisů za poslední rok a vybereš si z toho jen to, co bys chtěl hrát, zjistíš, že kdyby sis kupoval jen hry, vyjde tě to mnohem levněji. podle mě je fajn, že se snaží dát do popředí zase časopis a hra je něco jako bonus, příloha zdarama. (protože u časopisu za 200,- rozhodně přiloženou hru jako něco zdarma neberu, za 200,- koupíš i novýho Tomb Raidera a toho v časopise jen tak neuvidíš...)
      • Ačkoliv s tebou souhlasím tak si mě ale asi přímo nepochopil.Já jsem jen navrhoval jestli by byla možná jakási anketa nebo nějaká možnost kupujících vybírat před vydáním hru která by vyšla jako "BONUS" k novému číslu.Jde mi jinak hlavně o obsah časopisu, ale když už k tomu ta hra je...
        • ucho
          vzhledem k tomu, že se dává hra každý měsíc, je to problém... pokaždé by museli přijít se třemi hrami, co by tam chtěli dát a pokaždé by měli dvě zahodit? když už je chtějí nabídnout, zahazovat by je neměli a tedy by se přesunuly mezi možnosti do dalšího měsíce? v takovém případě ale anketa postrádá smysl. já věřím, že se ve hrách orientují a že bych jim v tom výběru důvěřoval... však ať se předvedou a nechají čtenáře překvapit.
  • Nové číslo Levelu jsem koupil hned ráno a musím říct, že mě mile překvapilo. Oproti předchozímu číslu víc zajímavějších článků (pro mě) a celkově se mi časopis zdá takový celistvější :) Plná hra sice trochu slabší, ale to je o vkusu, já závodní a sportovní hry prostě nerad. Momentálně se Score se svýma DVDčkama může jít klidně zahrabat.
  • fizola
    novy level je dobry len je zasa ina velkost ako predosly, moje OCD celkom trpi ked sa neda pekne ulozit nivy level do policky aniz by trcal
  • Nazdar, kto ma ucet na Steame a zaujem o zavodnu hru Race Injection, ktora je v tomto cisle dajte svoj mejl, poslem kod. Viem, ze ju hrat nikdy nebudem, tak mozno niekomu urobi radost
    • Ahoj wizzy@hulic.cz
      budu ti moc vdecny :) *14* *1*
      • Mas to tam
  • frag.ment
    Obálka mě hned praštila do očí, takže její účel splněn.. Plná hra nezájem a jestli bude obsah stejně kvalitní jako minule, stovky litovat rozhodně nebudu (koupeno, ale zatím jen rychle prolistováno).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit