Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až přijde Excalibur tak vám -ml ukaže jak se má dělat časopis :-))
  • hustá marketingová masáž! :D
  • To je pro me tezka nostalgie, level jsem si koupil naposled nekdy 2006. Vzpominam na obdobi 2000-2004, to byly zlaty leta:D zacinal jsem na gamestarech a pak presel na level. za stovku do toho urcite pujdu, hlavne kdyz tu ctu ty pozitivni ohlasy;)
  • Můj druhý Level v tomto tísíciletí a opětovně nezklamal!
    Dokonce pro mne o chlup lepší než předchozí díl. Plná hra vysloveně sedla a tématické články taky. Velice zajímavý rozhovor s Martinem Klímou.
    • Od kdy mají časopisy díly? *1*
      • taky nechapu proc se TED rozmohlo u casopisu oznacovat nove cislo za dil . Dnesni mladez je mirne receno zdegenerovana .
        Absuletne me nejvic pobavil typek co na FB napsal ,ze ted mluvi vic anglicky nez cesky a tudis uz neumi mluvit materstinou
        • Osobně mě mnohem míň rozčiluje označovat číslo jako "díl", než když je někdo schopen napsat "tudíš" nebo "absuletně". But that's just me. ;)
        • Taky jsem to vlákno na FB (zeď SCORE, očekvám hate) sledoval. Fakt nevim jak se to takhle rozmohlo (možná rozšířeností seriálů, jenom Bůh ví kde je zakopaný pes).
  • Zajimave clanky a pro me zajimava plna hra. Doufejme, ze sezenu v trafikach v okoli. Cislo 231 jsem nesehnal. A doufam, ze Race Injection podporuje xboxovy ovladac. Volant nemam a na klavesnici fakt ne. :-)
  • Je dostupný aj na slovensku? Ak áno tak kde? Dik
    • janchor
      Je, viz http://www.level.cz/kde-koupit-level/
  • Nějaká hodná duše, která má klíč na RACE Injection a nechce ho? :D Kdyžtak mi napište na futurama.psp@gmail.com
  • Lynch
    Chtěl bych se zeptat zda nový LEVEL dorazil předplatitelům. Já stále čekám a nic. Dříve chodil i o den dříve.
  • regant
    poslední Level byl úžasnej (cena, hra, články a i celková kvantita obsahu, která byla tak akorát) a proto si tenhle koupim hned jak ho uvidim. Pokračujte v téhle skvělé "reinkarnaci"
  • Erien
    Hodně lidí si stěžuje na hru, ale není problém to vyměnit za něco jiného, na steamu je na to dost skupin. Já bych spíš rád věděl, lidi tady píšou že tam je plakát Destiny, který tam nevidím. Tak nevim buď ho mají předplatitelé, nebo jsem slepý?
    • Doporučil bys nějakou skupinu na výměnu? Nejsem zběhlý v používání steamu. Uvidím co mi nabídnou, jinak si ji nechám.
      • Erien
        Z českých VOT - Výměna - Obchod - Tržnice, u Re-play jde taky vyměnit věci, ale lepší je asi anglicky mluvící trading post nebo i Game-Trading. A nebo zkusit i facebookove skupiny steamu, nebo jiných webu :).
        • Amylee.Anderson
          Minule měla hra region lock, tak pozor na to :)
    • Plakát mají jen předplatitelé a ti co si Level koupí v JRC.
      • Erien
        Dík tak potom už je jenom jediná možnost koupit předplatné *1* . A byl bych rád ještě kdyby jste to doplnili do časopisu jako info :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit