Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Jinak by mě docela zajímalo, kolik lidí už má platinové předplatné :)
    • Trisska
      Mi je to jedno.
      • Amylee.Anderson
        Jé, teď mi to asi nikdo neřekne, když to neni v tvém zájmu... fňuk. *9*
  • jako další hra by mohla být X3 albion prelude *2*
    • Keyz
      A k tomu tlustý manuál jak to vlastně hrát a co tam všechno jde dělat.
      • hehe dřív sem měl problém se do hry dostat, ale jak se to jednou povede už tě nepustí :D, p.s. ty co dokážou hrát X3 serii si dávaj lehce prej i eve...
  • ucho
    tak zrada, náš Albert zklamal a toto číslo zatím (nebo už?) nemá...
  • Šílený, dnes se mi o levelu zdálo, četl jsem si, nikdo jiný tam nebyl a časák se mi roztrhal, jako by to někdo udělal, dost jsem se nas*al a běhal okolo.
  • Osobně by mi ani nevadilo kdyby nebyly recenze, taky to je jen věc co je na webu asi dřív a málo kterou čtu
    • To je ten paradox, že textové recenze dokonce i na dnešním webu pomalu ztrácí smysl vzhledem k rozšíření letsplayů a dalších médiím, které dokáží hru prezentovat lépe než jakákoliv psaná textová forma - přímá vizuální ukázka hry plus expresivní, upřímný, spontánní komentář hráče který hrané video prezentuje - toto nemůže nikdy pisálek nahradit. Level, potažmo Games, má tu výhodu, že zpracovává obě média - jak web, tak tištěný časopis, tudíž může vybírat a svobodně se rozhodovat. Pokud sleduješ "konkurenční" Hrej.cz, tak můžeš vidět, kam to celé bude směřovat, resp. jak si to představuji já - prezentace konkrétních herních titulů čistě live, živě, přímé komenty recenzenta plus live reakce od diváků z chatu a následná zpětná vazba. Eseje, úvahy a další věci, které nepotřebují nějaký extra vizuální materiál jako doprovod, to může fungovat na papíře, může se to tisknout a prodávat, protože to velice pomalu stárne. Všechny ty filozofické úvahy, slohy, rozbory, ohledénutí, rozhovory, aktuální komentáře, to bych vydával a prodával, souhlasím s tebou, že Level k tomu má částečně nakročeno.
  • Tilwaen
    Obálka pěkná, stejně jako minule *4* Obsah nemůžu soudit.
  • GlaDOS
    Koupeno. Zatím přečteno prvních 20 stránek a jsem spokojen, takže další číslo také neminu. Ale kvalita papíru se mi nezdá lepší. Naopak mám pocit, že tenhle papír má větší tendenci se vrásnit a mačkat.
    • frag.ment
      Souhlas, mám načteno zhruba stejně + recenzi na Deadpoola (i když vím, že to nikdy hrát nebudu, mlátičky mě neberou) a všechno dobrý, dokonce i článek od Vávry se mi líbil a to ho moc nemusím. Takže další číslo to jistí. Hru nejspíš někomu daruju, už hraju v podstatě jen na konzoli..
  • A kolik kusů se tedy prodalo 231? 5000?
    • Prozatím nejnovější číslo je 4700 kusů za květen, což byl Level 229 tuším, tedy ještě za Hrej redakce.
      • *nejnovější číslo na abccr.cz ;)
  • Paul_cz
    Přijde mi že papír je stejně slabý nebo slabší než minule, a trochu mě rozmrzela analýza posledních událostí od Sleeplesse (hlavně pasáž o GTA5..co takhle zmínit že za poslední dekádu měly všechny díly na PC identické zpoždění, a že nejpravděpodobnější důvod proč to takhle Rockstar dělá spočívá v dvojtém zisku od nedočkavců co si koupí obě verze, ale v případě ohlášení PC verze rovnou by si počkali), ale jinak obsah opět paráda (hlavně co jsem četl rozhovor s Klímou) a design taky super. Plná hra taky dobrá, ikdyž pro hodně specifickou skupinu hráčů.
  • kolik se asi prodalo kusu toho minulého?
    • Ty vole, ještě před pár hodinama se prodával na stáncích. Asi těžko jim budou po každém čísle volat, že něco prodali. Neprodané jim vrátí, a pak si to spočítají.
      • Leckde maji jeste stara cisla, takze se i muze neco doprodat
        • Dneska jsem kupoval v Olomouci v JRC a měli ještě vystavené i staré číslo.
    • mdkGT
      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit