Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    Papiru zdar!

    Po prvnim cisle jsem sel i do druheho. A musim rict, ze docela vystrizliveni. Zatimco 230-ku jsem precetl bezmala celou, tak v aktualnim cisle me zajima, optimistickou matematikou, uz jen ctvrtina obsahu. Po prvnim cisle jsem nabral pocit, ze mate hromadu zajimavych temat o kterych chcete psat, ale uz druhy cislo na me pusobi unavene, resice byt aktualni, tak nudna temata. Opakujici se uvod bude i priste? Prumerny clanky na horem dolem jiz rozebrany tema steamu, nezajimava, me uz davno spis otravna OUYA, Vavruv OT military clanek jak z jineho casopisu atd.

    Navic takovych dvacet stran recenzi her, z nichz vetsinu byste svym znamym asi tezko doporucili, je pro me spis preskakovaci/vyplno-idni pasaz (nektere recenze za precteni urcite stoji, ale 20 stranek je proste moc).

    A to, co grafik provedl s "Watch Dogs" clanky je trestuhodny. Design by mel byt funkci a slouzit obsahu, cili presnej opak zaflakanyho pozadi radoby originalni grafikou, ktera jen zhorsuje citelnost samotnyho textu. Jinak receno, tvrdite-li, ze Vam jde o cistej design, nedopoustejte se podobnych prasaren .) Coz me jedouce na oslovi pres mustek privadi k obalce. Vyrazna barva rozhodne super, jen tak dal (ale detail na ni je jen odflakla a neoriginalni citace Watch Dogs - tady je na cem pracovat).

    Ale prisel jsem i chvalit, protoze je co (a mozna i vic, nez zatim vim, protoze par clanku jsem jeste necetl - Bach, Dobrovsky, Pavlovsky)! Vybornej rozhovor a predevsim skvely "PrivateWolfovo" tema. K nemu bych jen prihodil par odkazu, pro jiste podporeni kyberneticke nejistoty (SMS susenky a film do hledacku, tem, co se o wikileaks zajimali jen obecne a nebo vubec).
  • dýchla na mě nostalgie, když jsem viděl ty otevřený stránky

    PC gamer zase dnes zveřejnil magazínovou recenzi SimCity 2000 z roku 1994 :)
    http://www.pcgamer.com/2013/07/26/simcity-2000-review-pc-gamer/
  • kubakoumi
    Nevím, jak je to momentálně u všech herních časopisů (poslední jsem koupil před cca sedmi lety), ale já osobně bych se asi na trafiky vykvákl. Líbí se mi cesta minoritních časopisů. Kamenný prodej je na vytipovaných místech (většinou tematicky zaměřených k danému časopisu a v každém větším městě většinou nějaké je) a vše ostatní se prodává přes předplatné. Samozřejmostí je při tom elektronická verze do čteček. Pravidelně sleduji aktuálně čtyři časopisy a všechny to mají v podstatě podobné. Sice mi možná to brouzdání po trafikách trochu chybí (nějak mě ten socializační proces bavil), ale přijde mi to imho pro vydavatele výhodnější.
  • Trisska
    Prosím Vás, než dávat do Levelu takový neznámý hry zaměřený pouze na jedno pohlaví, tak tam nedávejte radějc nic a místo toho jděte dolů s cenou. Děkuji.
    • http://hry.volny.cz/vampire-gay

      A neotravuj trolí blbe;)
    • Nevím, jestli existujou nějaký hry pro transgender, trole.
      • Kozy
        http://www.newgrounds.com/portal/view/591565
        • Je to docela zajímavě udělaný. *4*
    • Amylee.Anderson
      Copak bys tam chtěla? Tohle http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2114 ?
      • Trisska
        Chjo, zase jdeš proti mně? *9* Copak tobě se tahle plná hra zamlouvá? Budeš ji hrát? Jak vidím, dokonce ani kluci nemaj zájem a rozdávají tady klíče...
        • Amylee.Anderson
          Ještě se rozhoduji mezi vyzkoušením a nebo věnováním. Ale já si ten časopis kupuju kvůli obsahu (a plakátu :D), hra je mi docela fuk.
          • Trisska
            Já taky kupuji časopis kvůli časopisu, a právě proto mi vadí že musím platit za špatnou hru určenou opačnýmu pohlaví. Tak buď ať tam daj kvalitní hry pro všechny čtenáře a nebo ať prodávají časopis za 35 Kč bez hry.
  • A co SCORE? :D
    • Až příští tejden
  • Obálku zřejmě navrhoval nějaký netalentovaný hlupák. Chápu tematický odkaz na watch_dogs, ale to propojení s obsahem časopisu, resp. s avatary přispěvovatelů je tak prvoplánové, až je to stupidní. Už se konečně v redakci rozhodněte, pro koho časopis tvoříte, zda pro 15tileté fakany nebo pro dospělé lidi, a tomu přízpůsobte styl psaní i design časopisu.
    • Robotron3
      První věc, co mě v trafice zaujala a chtěl jsem se na to podívat. Od toho by obálka časopisu podle mě měla být. Ale možná nejsem tak dospělej a prudce intelignentí, jako ty *3*
  • 4.99 € = 129,481 CZK, 99 CZK = 3,815 € *16*
    • Co bulíš, máte, co jste chtěli. *3*
    • Keyz
      Prostě Euro.
    • Už se to tady někde řešilo. Část samozřejmě padne na dopravu, ale většinu té částky navíc si tam háže nějaké vaše ministerstvo za prodej zahraničího tisku, takže stěžovat si tady je jaksi bezpředmětné, akorát se tu zase objeví pár typicky anonymně diskutujících lidí i s jejich tradiční kulturou projevu *7*
    • ringmancz
      a vozí to tam na kole, že?
  • LEVEL JE BLBOST DOUFAm že to zachvili zakažou
    • ucho
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      • Amylee.Anderson
        <(°(oo)°)>
        • už to je trapný
          • smejki
            O7
  • Paráda, k Levelu mám citovou vazbu. S kamarádem jsme si vždy koupili časák s DVD, koukli spolu na LevelTV, shlédli recenze na hry, které se nám líbí... pak jsme si četli recenze v časopisu...
    Vzpomínám si, jak jsme se smáli, když Lukáš Grygar a Lukáš Codr zpívali karaoke s písničkou "I should be so lucky" s parádními porotci na konci... nebo když Pavel Dobrovský běhal po lese... také byla sranda s agentem WinkleBauerem... rovněž si vzpomenu na Drakena nebo na Radka Friedricha, jak jezdí s růžovým autíčkem v Mashed... *1*
    Přeji ať se Levelu daří.
    • tak jestli to je tva predstava zabavy, tak u me je to vrchol nejapnosti. ja to studem ,a tvurce nikdy nedokoukal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit