Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, much better.
  • a jinak efekty jsou hezký, ale celkově se mi to zdá celé nějaké...hranaté...prostě graficky nedodělané
  • rozhodně tam nevidím moc taktiky, spíš jen na cooldowny to tam per co to jde a kdyby náhodou, tak uhni z cesty...
  • To právě říkám, protože tohle je video z konzole. Ale před chvílí jsem viděl údajnou PC verzi a interface byl stejný, takže není co řešit.
  • Todle Video je z Xboxu
  • http://www.youtube.com/watch?v=NRQzl5u5oeQ
  • Předpokládám, že konzole budou mít ten interface trošku jiný, protože tam není žádná herní myš.
  • Chci vidět PC verzi, tohle je osekaný humáč....
  • pro levise: nauc se anglicky, kamo!

    Veta "Pokud demo dokončíte, v plné hře získáte přístup do Kirkwallu, nové lokace ze světa Dragon Age, spřátelíte se s pašeračkou Isabelou, do které se v plné hře můžete i zamilovat, a obdržíte starou trpasličí zbraň Hayder's Razor, avizuje tisková zpráva." je naprosta smysl nedavajici kravina. Okolo Isabely se toci prave to demo a Kirkwall je hlavni mesto, ve kterym se vsechno odehrava, ani jedno z toho neni potreba odmykat. Za dokonceni toho dema je Hayder's Razor, vcetne tech dvou dalsich knih, pokud toho stahne milion lidi.
  • To s tím interfacem myslí vážně? *10*
  • Nezájem *10* *12*
  • Yaaay! Mass Effect 2 ve "Středověku" :) Určitě to hodně lidí naštve, ale já si to rád proběhnu.
  • Spades
    sice byl pod magem, ale pokud nejsi masochista, tak jsi do nej nesel :D:D:D
  • Stejně jako v DA1 jsou i v DA2 3 základní povolání: warrior-mage-rogue
    Tyto povolání se pak dále specializují a jednou ze specializací mága je Spirit Healer, což je ten tvůj léčitel..byl v jedničce a bude i ve dvojce. Jinak základní léčivé kouzla se může naučit jakýkoliv mág i bez specializace.
  • bmarg
    Jinak koukám že BioWare dělají z další RPG hry která se snažila tvářit dost dobře a "oldschool" další rychlou, dalo by se říct tunelovou "střílečku" z třetí osoby. Doufám že vědí co dělají, v MASS EFFECT 2 to mělo něco do sebe a hra měla neskutečně dobrou atmosféru, ale dragon age, nevím nevím... podle mě nepřekoná jedničku, ale zase se mi líbí velký důraz na rozhodování, jedno kliknutí a změníte běh v danou situaci
  • bmarg
    Byl, Mage uměl léčit, teda pokuď jsi byl jako léčitel. Už si to přesně nepamatuju, ale to jestli tam byl priest, tak ano :-))
  • nebyl v prvni DA i nejaky healovaci class?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit