Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • merci beaucoup kamo

    si mi spravil radost *1* *3* *5*

    PS>krasna rychlost.....sedim doma na wifine a aj tak to sosa 1,5 MB/s
  • To máš asi pěkně pomalé připojení,což? Já to tahám 1.2 MB/s ... LOL
  • no gold účet vypršel tak si pěkně počkám týden:D(hlavně nepiště žádný blbosti o konzolách)
  • repost pre nedockavych :)
    ofic stranka padla :D
    priamy link:
    http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/dragonage2/demo/DragonAge2Demo_F93M2qCj_EnEsItPlRu.exe
    uz je to doma, instalujem.
    islo to rychlo, cca 70 Mbit
  • ale jo už se to stahuje *1* 100kBs
  • jsou to srandisti *1* ještě to hodí na twitr *1* pome všichni sborem refrešovat *1*
  • Ano, ale není nad to se zklamat na vlastní kůži. *1* U videa si člověk říká "Je to jenom video" bohužel...
  • pfuu...asi som nebol jediny co atakoval refresh uz od 17,40 *1*

    ts...ts...ts...chlapci z Bioware to to mohli ocakavat a to demo rozdistribuovat aj na gaming portale.....toto je hanba. *11*
  • tak si hold asi pockame do zitrka *9*
  • da....uplne ako v jednicke a vsetkym reptajucim treba povedat, ze Bioware slubil, ze sa to bude dat hrat dvomi sposobmi...akcne, ako je to stale prezentovane, ale aj rovnakym stylom ako fungovala jednicka...este som tu moznost zahrat sio tpo nemal, ale rad si pockam na to demo a potom sa bude tak bohorovne "vynadrovat"....osobne musim za seba povedat, ze sa mi ta hranatejsia grafika celkom paci a hoci ten hud a interface nie je prave idealny do RPG pripada mi celkom fajn....vidiet ze sa neboja experimentovat.....ocakavam od hry vela, akurat z videi mam pocit pomerne chudobneho prostredia...snad to nebude az privelmi stylizovane....to by bola skoda.
  • Ono mi celej ten souboj prijde nejakej podivnej, tim sekanim nepratelum nic nedela, jen nejakyma cd je masi a nikdo mu vpodstate nic nedela. Jako chapu ze je to trenink, ale to neznamena ze bych to mel zvladnout kdyz u toho usnu a opru se hlavou o klavesnici. Jinak ta grafika je jak v jednicce zhruba, akorat je to tedka z jiny perspektivy, vpodstate nic hroznyho a na PC to bude vypadat o neco malo lip. Akcne to teda vypada hodne jako ME2, ale tam byla aspon dobra atmosfera ktera celou hru stavela do jineho rozmeru, tak to snad zopakujou i tady.
  • Service Temporarily Unavailable

    We are currently experiencing issues with our web servers. Please try again later.
  • Pete.palis
    Ten velikej Org u pátý minuty je zamrzlej kouzlem, nebo tak duchapřítomně bojuje??;)
  • To bylo jasne od prvniho gameplay videa co vypustili pred nekolika mesici ...
  • Tak demo jsem právě dohrál, ale při hraní jsem zjistil že je to úplně jiná hra než předchozí Dragon Age. Je to prakticky fantasy Mass Effect (což samo o sobě je velmi dobrá hra) bohužel, čekal jsem více taktiky, kterou hra naprosto postrádá. Nějaké věci tam zůstaly, ale stala se z toho akční hra, kde si můžete akorát přepínat postavy. Vypadá to sice pěkně, ale je to prostě nějaký divný. *1*
  • v demu to nejde, je to zamčený
  • pokial viem tak v demu sa iba vyberie pohlavie a specializacia nic viac to bude az v plnej hre ten editor vyzoru postavy
  • No tak to dufam ze nie.
  • zdeeneek
    vzhledem k mire piratstvi na PC muzes byt rad, ze nekdo hry na PC jeste dela
  • Možná to v demu nejde. Třeba to pude až v plné verzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit