Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted mi Rapid běží 1,50MB-2MB/sec
  • Dik moc za Rapid
  • miker17
    mrtvoli které můžes lootovat zustanou
  • http://epidemz.net/306142-dragon-age-ii-2011rusengmulti5demo.html
  • miker17
    stahni to z ofic. BIOWARE stranek stahoval sem to 2mb/s
  • lol to fakt ne, bere se jen počet lidí co se přihlásí při hraní hry na svůj biware account :-P
  • oni to dali asi koli tomu aby mali lahsie pocitanie ci sa to stiahne tych milion krat ako pisu na strankach ze potom pridaju nejake nove blbosti do hry
  • Nemáte to někdo na Hellshare.cz? nebo Rapidshare?
    Protože normalně stahuju za 1MB/sec a na torrentu atd mi to stahuje 50KB/sec
    To je fakt hruza prej 8 hodin do konce stahování
  • stale zabudate na to, ze prvy suboj je len prehananie trpaslika varica a az po nom sa zacne odvijat skutocny pribeh
  • naprostý souhlas,výstižně řečeno i za mne
  • GamersHell nahodili torrent tak doporucuju zkusit, tam sice neni buhvijak rychlej, ale urcite lepsi nez ten mirror na bioware strankach
  • Brrrr.. Nekdo tu psal, ze je to "jako Mass Effect", coz je pravda tak z poloviny.
    Hlavne by to teda pro me znamenalo dobrou zpravu. Jenze je to bohuzel nesrovnatelne HORSI nez Mass Effect.
    Popravde jsem se na DAII nijak netesil, ale stejne jsem teda dost vyjukanej z toho, jak moc je to zly.
    Nejvetsi WTF je hned samy jadro hratelnosti - hlavne souboje a ovladani celkove. Nejenze jsou ty souboje opravdu trapne rubackovite arkadovy, s nemoznosti kryti nebo uskoku (skill?), ale k tomu ani nevypadaj dobre. Vypadaj opravdu obludne jak po graficky, tak animacni strance.
    K tomu kvalita dabingu na stupnici od "vydesene zdvizeny oboci, papule pootevrena" po "huba rozvazne ke strane", dale divoky, kostrbaty ovladani, a dalsi veci pro me absolutne zabijejici jakejkoli filmovej feeling. S MassEfektem jednoduse nesrovnatelny.
    Taky jsem netusil, ze je mozny aby neco bylo fakt SMESNE krvavy, a zaroven cheeeeeesy as hell - a ono jo : D

    Zajimalo by me, nakolik je to pro ostatni prehnanej, trapnej, nebo kdovijakej nazor, ale vazne se ted podarilo, aby me nasrala hra, na kterou jsem vlastne nijak natesenej nebyl : ))
  • Proč tam mizej mrtvoly?? To je nějaké RPG když nemůžu prohledat padlého protivníka a podívat se co z něj padlo? Nebo je to jen začáteční "fight" kde se jenom bojuje?
  • aha sry blbě sem se podival
  • 7hodin pc demo nikde
  • Také si to myslím.
  • drž rypák
    pc bylo je a snad i v budoucnu bude nejlepší
  • Me ta oficialni stranka jela a jede porad *3*
  • Lynch
    Co na to říct? Snad jen…. DÍKY, Ó DÍKY!!
  • Me to jelo taky tak, pak se chytly dalsi spojeni ve FDM a uz to jede 1MB/s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit