Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oohh yeaah! tak jsem prave dohral demo a jakoze jednicka me nebavila, tak tomuhle davam 9/10 a kupuju hned jak je to na steamu. docela sranda, protoze do dneska me to vubec nezajimalo, jelikoz jsem myslel, ze to bude proste pokracovani nudny jednicky. ale tohle je uplne jina hra, fakt me to nadchlo, jdu se zatim uklidnit mass effectem 2 :)

    ps: doufam, ze v plny pujde vypnout to chozeni pravym kliknutim na zem, taky bych ocenil levy mysitko jako rozhled a ne oznacovani. ale to uz chci asi moc a hlavne brecim na spatnym hrobe :P mozna xboxova verze na to ovladani bude lepsi, ale zase tam pak mackat ty ability, nevim nevim..
  • Heh, chcou milión downloadů, ale že by si dali do kupy lajnu, to né, kreténi jedni. 3x jsem to zkusil sosnout, vždy to prdlo, tak to teď sosám z kámošova ftp -___-'
  • MrSanta
    Těžko se dá od dema, které obsahuje scénu s útěkem před Darkspawn, očekávat něco jiného než boj a nějakou tu cut-scénu. Je otázka, jestli EA neměli pro demo zvolit jinou část hry, kde by se třeba i trochu více mluvilo, případně plnil nějaký vedlejší questík.
    Kdyby udělali demo k DAO, ve kterém by byl quest se zapálením signálního ohně ve věži během bitvy u Ostagaru, tak to bude vypadat stejně. Boj, cut-scéna, nové patro, boj... O plné hře by to taky řeklo prd.
  • Demo jsem dohrál a jsem z něho velmi rozčarovaný. Vlna nepřátel, cutscéna, dvě vlny nepřátel, cutscéna s dialogem, tři vlny nepřátel, cutscéna... A nejen, že to byly regulérní arkádové vlny, ale pořád se ozývaly výkřiky typu "blíží se další vlna!". Me not likey.
  • MrSanta
    Problém je, že EA prodělali v ČR i na česky lokalizované verzi DAO.
  • RPG hry bez češtiny nikdy nekupuju.
    Myslím že tady v České Republice prodělaj
  • MrSanta
    EA Czech ho*no ovlivní, jestli hra bude mít lokalizaci nebo ne. To rozhoduje centrála EA. EA Czech aspoň "sponzoruje" amatérský překlad darováním her. Prý také pomohla při obstarávání textů ze hry, které by překladatelský tým měl mít k dispozici už teď.
  • miker17
    nikdo ti to nenutí
  • No nevim...čekal jsem to holt....jinačí. *8*
  • Kutit se bude amatérska čeština, takže než ji dodělají, tak alespoň hra slevní, protože rychle to určitě nepůjde. Takže třeba mě to ani moc nevadí...
  • NO čekal jsem asi vic grafika je takova nijaka jen DX9 medium nastaveni a nebo DX11High Veriy Hight.Kolik PC hracu ma DX11 KARTU?? Otresne prostředim postavy jsou ok,ale co me osobne vadi je večne LOADING. Snat plna bu lepši hodnotim jen DEMO no a pro neangličtinaře je velke MINUS a od EA CZ podpasovka ze vehre nebudou Cz titule.
  • Nic moc ta hra
    jednička byla lepší
  • MrSanta
    A pročpak to? Jak píše kolega peto-freeker. Wynne v partě (léčba + hlavně mrazení), k tomu Aliastair, Leliana a já - válečník se dvěma zbraněmi - a nic nás nezastavilo. S touhle partu jsou prošel celou hru (akorát na Flemeth jsem vzal místo Leliany Stena s Yusarisem) a nějaké větší problémy jsem neměl.
    Já osobně si nějak nemůžu představit mága v těžké zbroji (Arcane Warrior) a krvavá magie je zlo, které je třeba nemilosrdně potírat, takže pro mága můžu používat akorát Spirit Healera a měňavku (do té jsem nedal ani bodík).
  • Ja v tom dalsi ME videt nechtel, ale to srovnani se samozrejme vnucuje..
    Osobne rusim predobjednavku a uvidim co plna hra.
    I pokud by byl pribeh to nejlepsi co hry kdy nabidly tak mi zazitek ale asi ta hratelnost a vsechno zmineny stahne stejne ke dnu.
    Popravde ale ani v ten pribeh moc neverim. Demo ukazuje ze to asi bude vazne klisovita, (prinejmensim) rozporuplne prezentovana story.
    Rad bych se mylil : ))
  • claymen
    Proč to není na steamu?? mg :D
  • Tohle je Dragon Age II. ? V takové podobě jakým je prezentován, děkuji nechci! *10*
  • Heh, chcou milión downloadů ale že by si dali do kupu lajnu to né, kreténi jedni. 3x jsem to zkusil sosnout, vždy to prdlo, tak to teď sosám z kámošova ftp -___-'
  • no nebudem ti hovorit, ze tvoj nazor je prehanany, alebo trapny....ono to ozaj nie je ako mass effect. Demo je podla mojho nazoru velmi zle podane...namiesto troch class mohli odomknut trebarz inventar. V podstate je to to iste co stary Dragon age, len s trochu pozmenenymi abilities, ktore su mimochodom vo velmi prehladnych "stromoch" co je pre mna osobne velke +. Suboje su tiez v zaklade rovnake ako v jednicke, akciu si stopnes zadas kazdej postave co ma spravit a pustis to....pripadne bojujes s jednou a ostatne robia vsetko podla svojho uvazenia....pripradne podla taktiky, kt. navolis [v deme som mal pocit, ze taktika a zopar dalsich veci je este zabugovanych] pocit arkadovosti vyvolava akurat na oko akcnejsie podanie...princip mi prisiel uplne rovnaky. Dalsie vec co moze ten pocit vyvolat je dost "odvazny" moderne pojaty interface, ktory sa velmi nezhoduje s fantasy, co by malo mat stredoveky nadych, ale aj tu je to skor o vkuse. Vseho vsudy som mal pocit ze ovaldam prvy dragon age po facelifte.
    Strach vo mne vyvolava akurat pribeh, ktory posobi ako spin-off ci skor derivat jednicky. Dabing je tiez porovnatelny s povodnou hrou. Rozdielom je, ze je nadabovana aj hlavna postava, co samozrejme nazancuje, ze hra nebude tak dialogovo obsiahla ako DA:O. Prave v tom vidim vyrazny posun ku mass effectu, kde dostanes na vyber len jednu postavu s jednym prologom. Dolezite bude ako velmi ta pribeh dokaze vtiahnut [v tomto Biowareu este stale chcem verit] a ci hra poskitne aj pre hardcore hracov moznosti vyhrat sa s atributmi, inventarom, ktory ako som pisal v je v deme locknuty, takze som nemohol vidiet ako velmi sa da hratelnost ovplyvnit spravnou volbou vybavenia. Toto bude jazyckom na vahach pri rozhodovani, ci je hra dobra, alebo zla. *5*
  • miker17
    demo jsem hral a velice se mi libilo jedinej rozdíl, která sem zaznamel byly rychlejší souboje a magicka
    system dialogu se mi velice líbí a podle PC gameru ktery hru už hral hodnotil 88 je že hawkova osobnost se vyvijí podle toho ktere možnosti preferujete a jak hawka užírá tajemná nákaza( nakazil se když provaděl nejaká rytual s elfama a talismanem od Flemeth) tak se u noho začnou vyvijet schopnosti podle jeho characteru
  • tak mam z tej hratelnosti podobny pocit :(
    jedine co ma este drzi pri myslienke na kupu je pribeh, snad ten bude dobry
    objavenie sa istej postavy z jednicky bolo zaujimave.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit