Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta polozka tam bola ano, ale on nic nezmenil a mna skor zaujima do akych podrobnosti sa da zajst pri vytvarani tej postavy. On to v tom demu preskocil.
  • Teď už jen zbývá počkat si na plnou verzi.
  • Vždyť to bylo vidět v tom videu. Nevim teda jestli to půjde v demu, ale v plné verzi by mělo.
  • No vypadá to dobře. Tešim se až to vyjde. *5*
  • Vy co ste to uz hrali prosim vas da sa pri vytvarani postavy upravit tvar, vlasy atd?
  • Co takto se naučit číst, než se hnedka rozčilovat ;-)
  • Naprosto strašný, jak někdo může z dokonalé hry udělat asijskou srač*u?
  • Co třeba si přečíst novinku znova?
  • hm podle videa to je jeste akcnejsi nez jsem si myslel
  • trolo
    do riti kedy bude PC demo? toto je xbox ze? alebo nie?
  • LTM3
    Klasika, vypustí demo a všichni to hodnotěj podle videa.
  • jedno kliknutí a změníte... nojo jenomze drtivou vetsinou jen do dalsiho chain-Q pak to jde postarem, stejne jak v jednicce sice se po kliknuti, ze nesuhlasite prehrala jina animace nez po souhlasite, ale dal hra pokracovala naprosto stejne
  • ja si to prepnul na 1080 a musim rict ze je to zklamani, grafika mi prijde hosrsi jak u mladsiho! bratra ME2, proste je to takovy ME fantasy jen v horsi grafice *10*
  • Chlapče ty tomu nerozumíš! Sice stim mává jak majstr obi wan kublni, ale prd dává DMG, když se podíváte nato že v tom GP zabil max 2 scouty a hawk tou "uber máster fakt armagedon" hůlkou zabil skoro celou středozem :D Kam se hrabe Gandalovic s Pytlem a Šourkem
  • Pete.palis
    jak jsou ušmudlaný od krve holky *1* ...kdo má na to pak lézt;)
  • Mě připadá, že ten bojovník máchá s tím mečem jak v japonských rpg. Tak rychle to neuměl ani můj lotr v jedničce. Tam byl warrior tank a ne žádná skákací mlátička.
  • to jsi poznal z toho videa s rozlišením 360p ? *1* Pokud ano, tak gratuluju
  • A ty děláš v oboru, že tomu tak rozumíš?
  • mmrrxx
    ak warez zabija hry tak konzole su este horsie, hry sice ziju ale dementneju, no mercy *9*
  • ale preco? ja som napriklad vypucil na spirit healera Wynne a mal ju v teame skoro stale....okrem nej este jedneho maga na attack a po jednom warr a rouge....a hralo s mi skvele....trebalo sa ale poriedne hrat s taktikou...hlavne u spirit healera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit