Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je to samej expert na Blizz hry a projekty *14* Pročítám si to tady a řekl bych že ti co tady nadávají na Blizzard hry, ba dokonce vyhrožují smrtí, což je ubohé, buď žádnou hru od blizzardu na Oficialním serveru nehráli nebo na ní nemají. Ja už se na Titan těším. Už jen proto že z Blizzardem spolupracuje Richard A. Knaak. Kdo četl pár jeho knih tak ví kdo to je.
  • To zas spichnou na rychlo takovou sr a cku jak D3. Aby to mohl hrat kazdej ko ko t, nechcipal nebyly tam zadny moznosti nad kterejma je nutny se zamyslet a tim ko ko tu m prislo ztrasne zabavny.

    Kto je Pan? Ja som Pan!!
  • To je tady zase sraz kretenskych blizzvopiček *11* s argumentama typu hraje to milion lidí tak je to posvatny. Soplavy decka a smradlavi puboši. Kdybych vas potkal v zivote tak vas zabiju
    • joe vsichni te maj za magora ve hre a tusim ze I v realnym zivote, tak otravujes lidi na diskuzi... to uz vsichni vime. udelej pro na s prosimte jednu vec, bez ven kup si beretu a prostrel si mozek. dekuji
      • ty se neumíš ani poradne vyjadrit, v jaké hre me maji za magora? hodne lidi nesnasi hry od blizzardu a od toho je forum, abych mohl vyjadrit svuj nazor
        A kvuli magorum jako si ty, miserius nebo shaker se strilet nebudu, to spíš zabiju ja vas aby bylo na svete lip
        jo a mimochodem mam dostatečne iq na to abych si udelal rozumny nazor na hru a dokazal sformulovat par myšlenek, pokud na to nedokažes VECNE zareagovat, tak je jasny že seš bud debill nebo troll
        • Buď piššš s diakritikou nebo piššš bez ni ty magore. O tobě ještě uslyšíme na tv nova. To zas bude poprask.... už to vidim - magorovi hráblo z počítačových her postřílel 99 lidí dosáhl vyššího skore jak Breivik.... už sem ti to ty magore psal, a to zabij sám sebe. Konec diskuze.
          • Ty někam háček flákneš a někam ne, tak magore tohle člověk s dostatečnym iq neudělá, to udělá jenom kus magora jako jsi ty a tobě podobní vyšinuty magoři co do měsíce končí v Beřkovicích (v lepšim případě), jen někoho zabij jen kvuli tomu že hraje hry od blizzardu jen to udělej... a věř mi že se z toho už nikdy nevyhrabeš, ty si budeš přát umřít a budeš litovat že si neposlechl shalashasku a nedošel sis pro tu berettu a nevystřelil sis tu díru do hlavy. Nechci si hrat na psychiatra ale běž se léčit. Ahoj
        • sorry ale co to je za hovadinu....hodne lidi nesnasi hry od blizzardu....no a co ?? to se maji kvuli tomu ostatni pos..at ? kdyz nesnasim mercedes tak nelezu na diskuzi o novem modelu, abych tam vsem vykladal jake je to shitovni auto. Kdyz nesnasim COD tak nelezu do diskuze o te hre a nespamuju tam jaka je to sra..ka. Pokud neco nesnasis tak tim nezapleveluj diskuze a jdi tam kde je tvuj nazor k necemu.
          • asi tak
            • asi ne
          • ja nic nespamuju napsal jsem jen dva prispevky do samostatneho vlakna a diskuze je od toho že se muze napsat i opačny nazor. A uz me nebavi cist ty vase howna. poserte se
    • tě zabiju
    • No podle tvyho inteligentniho prispevku ses nejvetsi decko ty *1*
  • Niekto tu spominal ze wow umiera a su prazdne servere. Slovicko platiaci hrac neznamena ze ten hrac je online. Tych ludi sa da ratat na tisice ktori si wow stale platia len tak a hraju to mozno 1x do mesiaca... Tych 12€ ci ako to je pre mnoho ludi zanedbatelna ciastka cize tych 8m je celkom realne cislo.
    • nemálo bude i takovejch co před lety zadaly kreditku do subscription a dodnes se jim to ztrhava aniz by to vubec hrali takovejch lidi co jim kazdy mesic z uctu odejde 12€ a ani si toho nevsimnou je plno!
      • naštěstí mají expirace..
    • Takoví hráči jsou pro mě naprostí idioti.
      • Naprostej souhlas ... ;D
        • Koukam, ze idiotu, kteri platej za neco, co nepouzivaj je tu dost a dost ... ;D
  • Kr.Pa
    problém her od blizzardu je to, že hry se ne vždy hrají, protože jsou dobré, ale protože jsou od blizzardu, a hrat hry od blizzardu je proste "cool"

    Blizzard approved
    • jak ja rad vzpominam na net pred 10 lety... to nemel net kazdej vocas jelikoz vocasove na to nemeli bo nebylo mozne pripojeni v jejich prdelakove. to se clovek I neco rozumnyho docetl na forech. jina doba no kazdej ma net a pise co mu pres nos preletne, cist ty vase vyplody fantazie je neskutecne zabavny a zaroven ponizujici, kdyz vim kolik individui zije v CR
      • tak to nečti... *6*
        • je to lepší jak chodit do trafiky pro trnky brnky bo srandokaps
    • Podle myho takovych lidi moc nebude, kteri by dlouhodobe hrali spatnou a nezabavnou hru jen proto, ze ji vytvorila firma XY. To o cem pises ma spis vliv na to, kolik lidi danou hru zkusi. To bych pak souhlasil.
      • Kr.Pa
        ok, kdyz blizzard oznamil ze vyda nove diablo 3 tak hned si lidi objednali predprodej

        tak tohle tedy vysvetlis, znas jen jmeno a jdes hned kupovat
        • Dyt o tom pisu v predchozim prispevku, lidi to hned koupili kvuli jmenu, jak pises nahore. Ale kvuli jmenu to skoro nikdo rok hrat nebude, kdyz ho to nebavi. Diablo 3 se prodalo pres 14 mil kusu, v soucasnosti ho hraje "jen" 3 mil lidi. Proste plno lidi bylo hrou zklamano a proto to prestali hrat, blizzard neblizzard.
          • Shania
            Spíš majorita lidi co hru koupila, si ji zahrali a pak sli dal, jako u kterekoliv jine hry, ne vsichni v d3 hledaji smysl zivota, nebo jak se uzivit.
            • SC2 hraji dodnes a toto vyslo davno pred Diablem3, ale D3 jsem od tydne po vydani nezapnul ani jednou je to epic fail, presne koupil jsem to jen kvuli jmenu Blizzard neveril jsem ze udelaji spatnou, nezabavnou hru kde je vse podrizeno placene aukci *10* a nebojim se to priznat... k meskode jsem to zaregistroval pod stejny ucet jako sc2 a nemuzu to ani prodat *11*
          • Ta teorie je uplne mimo. Pokud by se tolik lidi zklamalo jak pises, proc by znova koupili dalsi titul od Blizzardu? Ja osobne veci od Blizzardu povazuju za jedny z nejlepsi veci, ktery vubec na PC scene vychazi. A dalsi vec - napr. Dishonored bylo super, ale stravil sem v nem tak 10-15 hodin. Ale u Diabla / Starcraftu / WoWka to pocitam na stovky, u Wowka dokonce na tisice hodin.
            • Sme na jedny lodi, kamo :) Moje 3 nejoblibenejsi hry poslednich let: Diablo 2, WoW, Diablo 3.
        • Blizzardu, nikdy nevydal špatnou hru. Spíš je větší zájem po hrách od Blizzardu ze začátku, protože se od Blizzardu očekává, že hra bude prostě bomba, ale pokud by vydali špatnou hru, tak by to lidi nehráli.
          • vsak kdo hraje dnes Diablo3 ? cinani jako brigosku
          • Kr.Pa
            tomu neverim, sice by to nehrali ale predobjednavky by urcite dosahli milionu
            • by aby a kdyby a sice ty si taky poradnej patolizal. prosim te zabij se
  • Tak - aj te to tu ludia spustia Hate na Blizz. Mne je vsak tento postup o vela viac sympaticlý, ako napr. "skvelý" Ass. Creed, ktorý vychádza každý rok a mne sa zhnusil už po Brotherhoode.
    Plus Blizz Vás neotravuje so super, mega, duper dlckami, ktoré sú tu len na zdieranie ľudí. Treba sa trochu vzpamätať a vybrať hlavu z piesku (a hlavne treba vymazať Justina Býýýbra) z mobilov a mp3jok.
    Jednoducho - hry od Blizzu sa Vám páčiť môžu, alebo nemusia - to beriem. Ale tu ide o princíp, o systém vydávania hier - o ich kvalitu - a jediný Blizz (plus ešte CD projekt to robia tak ako sa to má).
    • Blizz nepotřebuje vydávat hru každý rok, když rýžuje na WoW.

      Já jsem jeden z těch, kterému se nelíbila ani jedna hra od Blizz a vůbec nechápu ten úspěch těhle her. Jsem naprosto přesvědčený, že WoW není ani průměrné MMO - je tu mnoho daleko lepších MMO a já absolutně nechápu, jak může mít WoW takový úspěch.
      • na rozdil od ostatnich MMO je wow hotova a kompletni hra...ne jak ty nedodelky kde clovek neustale na neco ceka, az a jestli to do te hry dodelaji
    • ty si presne muj clovek... jo a jeste bych dodal kojima productions to sou teprv umelci
    • on si blizz ty predrazeny DLC vynahradi datadiskem, ktery je drazsi nez AA hry...
      • Jo jenže ty datadisky, něco v té hře aspoň změní a nepřidají za 1/3 ceny jen 3 mapy. Většinou překopou celou hratelnost.
        • to ne za plnou cenu pridaji 3 jednotky *1* do MP a pro SP par misi ktery jsou herni dobou polovicni od prvniho dilu....
        • Myslis jako ze co nefunguje, to rozbijou jeste vic ... a pridaj novy nefukcni casti?
  • myslim, ze zase jsou az ten posledni duvod penize. proc vypoustet hru, ktera bude konkurovat wowku, kdyz wowko stale generuje vice nez slusne penize a jeste nejakou dobu to tak nejspis bude. pokud by titan knkurovat wowku nemel, tak by to musela byt hodne odlisna hra a to nejen prostredim a to by zase znamenalo nejistou budoucnost.....
    tento rok se na blizzconu asi dockame ohlaseni noveho WoW datadisku a d3 datadisku coz jsou snadnejsi a hlavne jistejsi prijmy pro blizzard, nez nova hra
  • Odklad od Blizzardu? No kdo by to čekal *1*
  • Pěkný článek. Obzvlášť se mi líbilo to zamyšlení na konci. Úplně stejnou otázku jsem si položil sám, jakmile jsem viděl titulek. Myslím si že se Blizzard podíval na současný herní trh, respektive statistiky a ke své hrůze zjistil, že MMORPG už mu dávno nedominují. Když se podíváte sem http://www.xfire.com/games můžete vidět že v top10 není kromě WoW už žádná. SWTOR a Neverwinter jsou až za Battlefieldem a dá se čekat že půjdou ještě níž. Můj názor je ten, že tohle zpoždění je taky trošku úmyslné, prostě Blizz vidí, že teď radši ne tak vyčkává co se bude dít.
    Ovšem zřejmě si dost dlouho počkáme i na Blizzard Allstars. Tenhle rok určitě nevyjde jak ukázala annual zpráva o plánech společnosti. A vzhledem k tomu že i po těch dvou letech na Blizzardích stránkách náboru neustále svítí v čelní pozici "Lead Designer for Blizzard All-Stars", tak je ve hvězdách jestli to bude i ten rok příští. Věřím ale tomu že se momentálně většina z těch lidí co pracovali na Titanu přemístila sem. Z ekonomického hlediska je to nejzajímavější projekt.
    • Promin, ale hodnotit situaci MMORPG ze statistik na XFIRU je jako hledat odpoved na otazku proc ti nestartuje auto v bravicku.
      • Jeden rozumnej důvod proč by to mělo být tak jak tvrdíš? Poslouchám *7*
        • kdyz ten duvod nevis tak si jistojiste 14-16 lety urvany, smradlavy, upoceny a tlusty decko co blbe cumi zalavici ve skole jako kdyby mu spadli hracky do kanalu.
    • Ono je to tak hodne proto, ze to jsou vsechno wow klony. A ne kazdej chce hrat dalsi wowko v kabate SW .... nebo libovolnym jinym.
      A jesli Bliz dela novou hru ala wow s premalovanou grafikou ... tak na to dojede uplne stejne.

      Takze podle me to vubec neni o MMORPG, je to o fungovani hry. A tady je praktcicky u vsech MMO totez - nejaky strom abilit, mackani abilit v naucenym poradi ... hromada generickych Qstu - zabij 10 vlku ... zabij 100 vlku ... zabij 10000 vlku - a je jedno, jestli se vlk zmeni na androida nebo cokoli jinyho. A ve finale ... zabij 10000x (toho stejnyho)draka ... mozna ti vypadne prsten XYZ.

      A tohle zkratka prestava hrace bavit. Nemluve o tom, ze samo kdyz je na trhu (strelim) 20 wow klonu (nebo wow like games ...), tak se proste hraci rozutecou mezi ne, protoze at chces nebo ne, kazda z nich je v necem dobra a v necem uplne spatna ... a kazdej hrac preferuje neco trochu jinyho."
      • Vůbec ne. Ty mluvíš pořád o WoWku a jinejch MMORPG. Já mluvím ale souhrnně o všech MMORPG. Prostě už nefrčej. Jsou na ústupu. Úspěch WoWka, jak už kdysi dávno napsal Forbes, byl kombinací spousty faktorů - jednak se opíral o vynikající hry a frančízu, jednak to bylo v době kdy nastal boom vysokorychlostních internetů a ještě pár dalších.

        Titan nic z toho mít nebude, bude se moct opírat leda o fakt že ho dělá Blizzard "kterej dělal WoW"! Ale po Diablu 3 už ani tenhle faktor asi zrovna dvakrát nebude fungovat. Jasně, Titan nebude jen takovou další MMORPG která hned zaleze. Ale síly WoWka pravděpodobně nedosáhne a to je právě to co Blizzard nechce.

        Proto ho teď radši nevydá protože frčí LoL, WoWko ztrácí hráče a ostatní MMORPG skomírají. A proto teď napne síly do Blizzard Allstars, aby si zkusil něco ukrojit ze současného trhu. Nemyslím si ale že si ukrojí moc i přestože bude zdržovat vydání co se dá. Riot a Valve taky nespí a vylepšujou co se dá.
        • ty bys mel delat do microsoftu, tebe a dalsich tisic mentalu je tam zapotrebi, majkrosoft by sel do kopru daleko driv protoze to co TOBE se rodi v mozqu to je neco neuveritelnyho, neco jako alenka v risi divu... poradim ti jednu vec a to prestan premyslet.
          • jo a tim ze byste zlikvidovali majkrosoft tak by mel sony volnou cestu, za to bych vam dekoval - a pak by ste se mohli zabit
            • yD
        • Ty mluvis uplne zcesty ...

          Tak jinak, poscitej vsechny hrace vsech MMORPG ... a zjistis, ze je to zdaleka (min o dva rady) nejhranejsi typ online her. Jestli ma wowko 8M hracu, tak dohromady to bude klido 200M hracu MMORPG. Ukaz mi libovolnej jinej zanr, kterej hraje 200M lidi. Vsechny FPS dohromady budou mit tak mozna desetinu.

          A samo, pokud ma nekdo pocit, ze narve do gamesy 1/4G ... a ze se mu hraci jen pohrnou... tak je to imbecil. Aby se hra dostala na 10M platicich hracu ... musela by to byt naprosto absolutni bomba, neco, co tu jeste nikdy nebylo ... a na tom, v jakym zanru ... absolutne vubec nesejde. Ovsem v pripade MMORPG je ta sance radove vyssi, protoze hracu kteri tenhle typ her hrajou je radove vic.

          Vazne si tady nekdo mysli, ze hrac wowka odejde hrat cod? lol ...
  • Je to jasne, Titan je kryci nazov pre MMO Stracraft a s odlozenim datadisku prichadza logicky i odklad Titanu aka Starcraft....Blizzard nie je firma, ktora pri takto velkom projekte opustila svoje univerzum.....
    • Titan ma byt fantasy, to uz bylo oznameno. Pokud ty zmeny teda nespocivaj i v prechodu na sci-fi, coz pochybuju.
      • 1. nebylo 2. fantasy MMO jsou tri zadele, scifi krom EVE nic co by stalo za rec (ne swotr) fakt ne to je takovej scifi-komix. 3. jak pekne sli po manikovy co udelal mod World of Starcraft do SC2 jine nazvy jim nevadi, ale tohle to jim podezrele moc vadilo pozvali si ho i knim do studia kdovi co jim musel podepsat kazdopadne jistotu budeme mit po vydani posledniho datadisku k SC2 driv NE uvidite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit