Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je to samej expert na Blizz hry a projekty *14* Pročítám si to tady a řekl bych že ti co tady nadávají na Blizzard hry, ba dokonce vyhrožují smrtí, což je ubohé, buď žádnou hru od blizzardu na Oficialním serveru nehráli nebo na ní nemají. Ja už se na Titan těším. Už jen proto že z Blizzardem spolupracuje Richard A. Knaak. Kdo četl pár jeho knih tak ví kdo to je.
  • je to lepší jak chodit do trafiky pro trnky brnky bo srandokaps
  • Ty někam háček flákneš a někam ne, tak magore tohle člověk s dostatečnym iq neudělá, to udělá jenom kus magora jako jsi ty a tobě podobní vyšinuty magoři co do měsíce končí v Beřkovicích (v lepšim případě), jen někoho zabij jen kvuli tomu že hraje hry od blizzardu jen to udělej... a věř mi že se z toho už nikdy nevyhrabeš, ty si budeš přát umřít a budeš litovat že si neposlechl shalashasku a nedošel sis pro tu berettu a nevystřelil sis tu díru do hlavy. Nechci si hrat na psychiatra ale běž se léčit. Ahoj
  • Buď piššš s diakritikou nebo piššš bez ni ty magore. O tobě ještě uslyšíme na tv nova. To zas bude poprask.... už to vidim - magorovi hráblo z počítačových her postřílel 99 lidí dosáhl vyššího skore jak Breivik.... už sem ti to ty magore psal, a to zabij sám sebe. Konec diskuze.
  • Nejnovejsi cislo, co sem videl, je 3 mil hracu/botu denne.
  • Koukam, ze idiotu, kteri platej za neco, co nepouzivaj je tu dost a dost ... ;D
  • komixove to bude.. blizzard na to pouzije svoji technologii prevodu artworku.. takze nic dospeleho necekam :(
  • naštěstí mají expirace..
  • asi ne
  • tak to nečti... *6*
  • Shaker
    mental breakdown alert!
  • asi tak
  • ja nic nespamuju napsal jsem jen dva prispevky do samostatneho vlakna a diskuze je od toho že se muze napsat i opačny nazor. A uz me nebavi cist ty vase howna. poserte se
  • sorry ale co to je za hovadinu....hodne lidi nesnasi hry od blizzardu....no a co ?? to se maji kvuli tomu ostatni pos..at ? kdyz nesnasim mercedes tak nelezu na diskuzi o novem modelu, abych tam vsem vykladal jake je to shitovni auto. Kdyz nesnasim COD tak nelezu do diskuze o te hre a nespamuju tam jaka je to sra..ka. Pokud neco nesnasis tak tim nezapleveluj diskuze a jdi tam kde je tvuj nazor k necemu.
  • ty se neumíš ani poradne vyjadrit, v jaké hre me maji za magora? hodne lidi nesnasi hry od blizzardu a od toho je forum, abych mohl vyjadrit svuj nazor
    A kvuli magorum jako si ty, miserius nebo shaker se strilet nebudu, to spíš zabiju ja vas aby bylo na svete lip
    jo a mimochodem mam dostatečne iq na to abych si udelal rozumny nazor na hru a dokazal sformulovat par myšlenek, pokud na to nedokažes VECNE zareagovat, tak je jasny že seš bud debill nebo troll
  • 1. nebylo 2. fantasy MMO jsou tri zadele, scifi krom EVE nic co by stalo za rec (ne swotr) fakt ne to je takovej scifi-komix. 3. jak pekne sli po manikovy co udelal mod World of Starcraft do SC2 jine nazvy jim nevadi, ale tohle to jim podezrele moc vadilo pozvali si ho i knim do studia kdovi co jim musel podepsat kazdopadne jistotu budeme mit po vydani posledniho datadisku k SC2 driv NE uvidite
  • to ne za plnou cenu pridaji 3 jednotky *1* do MP a pro SP par misi ktery jsou herni dobou polovicni od prvniho dilu....
  • SC2 hraji dodnes a toto vyslo davno pred Diablem3, ale D3 jsem od tydne po vydani nezapnul ani jednou je to epic fail, presne koupil jsem to jen kvuli jmenu Blizzard neveril jsem ze udelaji spatnou, nezabavnou hru kde je vse podrizeno placene aukci *10* a nebojim se to priznat... k meskode jsem to zaregistroval pod stejny ucet jako sc2 a nemuzu to ani prodat *11*
  • vsak kdo hraje dnes Diablo3 ? cinani jako brigosku
  • nemálo bude i takovejch co před lety zadaly kreditku do subscription a dodnes se jim to ztrhava aniz by to vubec hrali takovejch lidi co jim kazdy mesic z uctu odejde 12€ a ani si toho nevsimnou je plno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit