Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ho docela chápu.. původní wowko bylo super, ale plné balastu, který žral čas.. tak se začalo vylepšovat.. teleporty, LFG systémy.. no a člověku jednoho dne došlo, že ten balast tvořil tu hru :-) Jak jsem se těšil na dung, když jsem k němu musel půl hodiny utíkat :-) To samé BG.. když jsem hrál naposled, tak se kliklo na LFG, člověka to hodilo do dungu a začal sprint, který skončil až když padnul poslední boss.. ano, je to stále MMORPG, ale kdyby tam byli boti, asi bych nepoznal rozdíl.
  • Nejde o jazyk, ale o to, ze placas hovadiny
  • jestli chces interakci a "zivot" bez ven ty debYle
  • myslim, ze lidi cekaji zasadni zmeny hlavne v jednotlivych systemech nez v grafice...
  • x_ander
    Je to sice jen shoda náhod, ale název Titan mi vždycky připomene svět z gamebooků edice Fighting Fantasy od Steva Jacksona a Iana Livingstona - http://fightingfantasy.wikia.com/wiki/Titan_(world) (EDIT: tag mi nějak nechce vzít funkční odkaz, protože končí závorkou, tak kdyžtak je třeba jen doplnit konec závorky na konci odkazu)

    Znalí mi určitě dají za pravdu, že hra, ve které by bylo možno křížem krážem prokráčet Alansii nebo Khul, navštívit Město zlodějů Blacksand nebo bájný Labyrint smrti ve Fangu, by stála za to... z tohohle udělat MMORPG, tak bych ty onlinovky fakt začal hrát :)
  • to je mi líto, nejsem čech ale snažim se. kdybys treba upresnil co presne jsi nepochopil mohl bych to vysvetlit
  • ono ne kazdy chce dechberouci v-y-zual, imo stačí dobra hratelnost
  • Četl jsem a četl tenhle příspěvek a nechápal...pak se podíval na jméno a vše je jasné... Aspoň že vás hned poznáme...
  • no hold hosi si uvedomili ze s TAB targetingem a kreslenou grafikou to nikam nepovede :D tenhle a dalsi rok vyjdou docela dechberouci mmocka aspon co se vyzualni stranky tyce mno
  • ja už blizzardu neverim a o hry od nich nemám zájem, po zkušenostech co delaji a vydavaji v poslednim čase. Ješte bych rekl ze ani neverim tem zpravam o 8 mil platicich uzivatelu. Možna je par servru kde je plno ale zbytek je mrtev a servry vymírají.
    navíc ve wowku krome jinych zmen uz chybí ten pocit ktery dela mmo, proste takova ta vzajemna interakce a "život". Tady se to zmenilo uz jen na čekani na LFR, pripadne farmeni honoru prostrednictvim bot programu.
    Takže jaksi neni duvod si myslet že by se jejich nový titan posunul jinym smerem
  • no spis si na prikladech a osudu her jako SWTOR hosi uvedomili, ze to musi udelat cele jinak pokud chteji uspet a mozna taky v tom budou mit prsty nove konzole

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit