Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sme na jedny lodi, kamo :) Moje 3 nejoblibenejsi hry poslednich let: Diablo 2, WoW, Diablo 3.
  • Kr.Pa
    tomu neverim, sice by to nehrali ale predobjednavky by urcite dosahli milionu
  • To je tady zase sraz kretenskych blizzvopiček *11* s argumentama typu hraje to milion lidí tak je to posvatny. Soplavy decka a smradlavi puboši. Kdybych vas potkal v zivote tak vas zabiju
  • tak to nečti pčo a tahni dopči
  • jdi dpči buzno zjistím kde bydlíš a zabiju te
  • chcípni kkte ty mas v hlave nasrano zmrde
  • Ta teorie je uplne mimo. Pokud by se tolik lidi zklamalo jak pises, proc by znova koupili dalsi titul od Blizzardu? Ja osobne veci od Blizzardu povazuju za jedny z nejlepsi veci, ktery vubec na PC scene vychazi. A dalsi vec - napr. Dishonored bylo super, ale stravil sem v nem tak 10-15 hodin. Ale u Diabla / Starcraftu / WoWka to pocitam na stovky, u Wowka dokonce na tisice hodin.
  • Blizz nepotřebuje vydávat hru každý rok, když rýžuje na WoW.

    Já jsem jeden z těch, kterému se nelíbila ani jedna hra od Blizz a vůbec nechápu ten úspěch těhle her. Jsem naprosto přesvědčený, že WoW není ani průměrné MMO - je tu mnoho daleko lepších MMO a já absolutně nechápu, jak může mít WoW takový úspěch.
  • Takoví hráči jsou pro mě naprostí idioti.
  • To sem si taky rikal, ze sem toho Diabla jednou provzdy zabil uz nekolikrat :D Ale zas co ma Blizz delat? Diablo hra bez Diabla? To prece nejde...
  • Dyt o tom pisu v predchozim prispevku, lidi to hned koupili kvuli jmenu, jak pises nahore. Ale kvuli jmenu to skoro nikdo rok hrat nebude, kdyz ho to nebavi. Diablo 3 se prodalo pres 14 mil kusu, v soucasnosti ho hraje "jen" 3 mil lidi. Proste plno lidi bylo hrou zklamano a proto to prestali hrat, blizzard neblizzard.
  • Jo jenže ty datadisky, něco v té hře aspoň změní a nepřidají za 1/3 ceny jen 3 mapy. Většinou překopou celou hratelnost.
  • Blizzardu, nikdy nevydal špatnou hru. Spíš je větší zájem po hrách od Blizzardu ze začátku, protože se od Blizzardu očekává, že hra bude prostě bomba, ale pokud by vydali špatnou hru, tak by to lidi nehráli.
  • Kr.Pa
    pegi 25+ ? blizzard se snazi delat hry pristupne od 12 let
  • Kr.Pa
    ok, kdyz blizzard oznamil ze vyda nove diablo 3 tak hned si lidi objednali predprodej

    tak tohle tedy vysvetlis, znas jen jmeno a jdes hned kupovat
  • Vůbec ne. Ty mluvíš pořád o WoWku a jinejch MMORPG. Já mluvím ale souhrnně o všech MMORPG. Prostě už nefrčej. Jsou na ústupu. Úspěch WoWka, jak už kdysi dávno napsal Forbes, byl kombinací spousty faktorů - jednak se opíral o vynikající hry a frančízu, jednak to bylo v době kdy nastal boom vysokorychlostních internetů a ještě pár dalších.

    Titan nic z toho mít nebude, bude se moct opírat leda o fakt že ho dělá Blizzard "kterej dělal WoW"! Ale po Diablu 3 už ani tenhle faktor asi zrovna dvakrát nebude fungovat. Jasně, Titan nebude jen takovou další MMORPG která hned zaleze. Ale síly WoWka pravděpodobně nedosáhne a to je právě to co Blizzard nechce.

    Proto ho teď radši nevydá protože frčí LoL, WoWko ztrácí hráče a ostatní MMORPG skomírají. A proto teď napne síly do Blizzard Allstars, aby si zkusil něco ukrojit ze současného trhu. Nemyslím si ale že si ukrojí moc i přestože bude zdržovat vydání co se dá. Riot a Valve taky nespí a vylepšujou co se dá.
  • Podle myho takovych lidi moc nebude, kteri by dlouhodobe hrali spatnou a nezabavnou hru jen proto, ze ji vytvorila firma XY. To o cem pises ma spis vliv na to, kolik lidi danou hru zkusi. To bych pak souhlasil.
  • Niekto tu spominal ze wow umiera a su prazdne servere. Slovicko platiaci hrac neznamena ze ten hrac je online. Tych ludi sa da ratat na tisice ktori si wow stale platia len tak a hraju to mozno 1x do mesiaca... Tych 12€ ci ako to je pre mnoho ludi zanedbatelna ciastka cize tych 8m je celkom realne cislo.
  • Titan ma byt fantasy, to uz bylo oznameno. Pokud ty zmeny teda nespocivaj i v prechodu na sci-fi, coz pochybuju.
  • SPOILER: No napr. kdyz v Diablu 3 umrel Deckard Cain, tak sem byl fakt prekvapenej. Chvili sem byl i fakt smutnej :D SPOILER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit