Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On v tom bordel neudělal, naopak zase takovej dějovej posun se tam nekoná :) Pár mocenských bojů a zabito pár potvor.
  • na rozdil od ostatnich MMO je wow hotova a kompletni hra...ne jak ty nedodelky kde clovek neustale na neco ceka, az a jestli to do te hry dodelaji
  • To zas spichnou na rychlo takovou sr a cku jak D3. Aby to mohl hrat kazdej ko ko t, nechcipal nebyly tam zadny moznosti nad kterejma je nutny se zamyslet a tim ko ko tu m prislo ztrasne zabavny.

    Kto je Pan? Ja som Pan!!
  • kdyz ten duvod nevis tak si jistojiste 14-16 lety urvany, smradlavy, upoceny a tlusty decko co blbe cumi zalavici ve skole jako kdyby mu spadli hracky do kanalu.
  • yD
  • jo a tim ze byste zlikvidovali majkrosoft tak by mel sony volnou cestu, za to bych vam dekoval - a pak by ste se mohli zabit
  • ty bys mel delat do microsoftu, tebe a dalsich tisic mentalu je tam zapotrebi, majkrosoft by sel do kopru daleko driv protoze to co TOBE se rodi v mozqu to je neco neuveritelnyho, neco jako alenka v risi divu... poradim ti jednu vec a to prestan premyslet.
  • by aby a kdyby a sice ty si taky poradnej patolizal. prosim te zabij se
  • jak ja rad vzpominam na net pred 10 lety... to nemel net kazdej vocas jelikoz vocasove na to nemeli bo nebylo mozne pripojeni v jejich prdelakove. to se clovek I neco rozumnyho docetl na forech. jina doba no kazdej ma net a pise co mu pres nos preletne, cist ty vase vyplody fantazie je neskutecne zabavny a zaroven ponizujici, kdyz vim kolik individui zije v CR
  • joe vsichni te maj za magora ve hre a tusim ze I v realnym zivote, tak otravujes lidi na diskuzi... to uz vsichni vime. udelej pro na s prosimte jednu vec, bez ven kup si beretu a prostrel si mozek. dekuji
  • tě zabiju
  • Ty mluvis uplne zcesty ...

    Tak jinak, poscitej vsechny hrace vsech MMORPG ... a zjistis, ze je to zdaleka (min o dva rady) nejhranejsi typ online her. Jestli ma wowko 8M hracu, tak dohromady to bude klido 200M hracu MMORPG. Ukaz mi libovolnej jinej zanr, kterej hraje 200M lidi. Vsechny FPS dohromady budou mit tak mozna desetinu.

    A samo, pokud ma nekdo pocit, ze narve do gamesy 1/4G ... a ze se mu hraci jen pohrnou... tak je to imbecil. Aby se hra dostala na 10M platicich hracu ... musela by to byt naprosto absolutni bomba, neco, co tu jeste nikdy nebylo ... a na tom, v jakym zanru ... absolutne vubec nesejde. Ovsem v pripade MMORPG je ta sance radove vyssi, protoze hracu kteri tenhle typ her hrajou je radove vic.

    Vazne si tady nekdo mysli, ze hrac wowka odejde hrat cod? lol ...
  • Myslis jako ze co nefunguje, to rozbijou jeste vic ... a pridaj novy nefukcni casti?
  • Naprostej souhlas ... ;D
  • Super sarkarmus. Nechapu jak na to nekdo muze nekdo reagovat vazne *1* *1* *1*
  • Problem taky bude to, ze tech MMO her je spousta na trhu. Doslo k presyceni tak trochu. A jelikoz kazdy hrac ma rad neco jineho, tak si muze najit odpovidajici MMO. Podle me uspech Wowka uz nikdo ve stejnem meritku nezopakuje. Tedy aspon ne v klasickem MMO modelu..
  • Jeden rozumnej důvod proč by to mělo být tak jak tvrdíš? Poslouchám *7*
  • Promin, ale hodnotit situaci MMORPG ze statistik na XFIRU je jako hledat odpoved na otazku proc ti nestartuje auto v bravicku.
  • Shania
    Spíš majorita lidi co hru koupila, si ji zahrali a pak sli dal, jako u kterekoliv jine hry, ne vsichni v d3 hledaji smysl zivota, nebo jak se uzivit.
  • No podle tvyho inteligentniho prispevku ses nejvetsi decko ty *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit