Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasný, že to chtějí nahnat na dalším datadisku se Sargerasem jako hlavním protivníkem (bossem) a na mikrotransakcích na nový Hearthstone. Nic jinýho jim nezbývá.
  • Hraju WoWko od jeho vydání 12 let 6 hodin denně. Za tu dobu jsem dotáhl paladina až na level 43. S guildou děláme denně questy a dungeony a ta hra je úplně nejvíc *14* Minule mi padnul hustej uber meč. Na Titan se prostě teším ta hra bude super *3*
    • Super sarkarmus. Nechapu jak na to nekdo muze nekdo reagovat vazne *1* *1* *1*
    • 43. lvl se da dat za den. I 60.lvl se da dat za den, ale ne ze bych to tak hral :D Nejlepsi zpusob, jak si znechutit hru...
    • Shania
      To máte na tom free serveru rollback kazdou hodin, ne?
    • tak ten matros co sis fouknul chci takyyyyy :D
    • to tam tech 12 let zabijis veverky po 1xp?
    • Az na to ze wow neni 12 let a lvl 43 da i podprumerny hrac do dvou tydnu
      • Ne, mě brácha vypnul levelování a já nevím kde to zas zapnout *9*
      • fizola
        No kedysi si dal 43 do dvoch tyždňov, dnes aj za take 3 intenzivne dni :D aj menej možno ak má šťastie a Dungeon finder ťa volá každých pár minút, bonusové XP atď.
        • tohle mi zni silene prestrelene ja jsem na catalysmu dal 60 level za 24hodin a 60-85 za 5 dnu pravdou je ze jsem nesel ani jeden dungeon nebo bg jen jsem plnil questy nekde mam snad i screen z herni dobou
          • fizola
            Tak pri 1.12.1 na ktorom som začinal ja, trvala 60ka kludne aj mesiac, bolo to naozaj drsne, na nic si nemal peniaze, od lvlu 50 boli vsade elity takze bez spoluhracov to bol naozaj bud grind alebo permanentna smrt apod. A to vraj bolo oproti uplne prvej verzii o dost lepsie.
            Teraz je to naozaj rychle, zacal som alt pred dvoma tyzdnami (navrat do wow po dlhsom case), poriadne nemam cas hrat a vcera som dal 89, dneska dokoncim za dve hodky posledny lvl, ale vobec to nevadi, ked vacsina obsahu dnes zacina na max lvli (to kedysi bola hra nastavena tak aby aj dungeony cestou mali vvznam inaksi ako bonus XP) tak prečo trapiť ludí úmorným lvlovaním, stále je to dosť času na to aby sa človek zžil so svojou postavou (myslim mechaniky, ovladanie atď.) a ten kto hrá wowko prvý raz, tomu to určite trvá dlhšie lebo všetko skúma a objavuje *3*
    • 12 let? :DDD
      43. lvl ???
      Tak ty sis asi něco střelil....
  • michelangelo
    U blizzardu mam problem s jejich originalitou. Zadna se v nich totiz neprojevuje. Prozkoumat herni trh, najit v nem, co funguje a pak to nejak narvat do vlastnich znacek - tak nejak si predstavuju jejich proces tvorby. A fakt, ze svoje znacky drenej, co to da, tuhle teorii jen potvrzuje. To studio zkratka nema koule experimentovat a zkouset novy veci.

    Treti Diablo se jim podle me povedlo (i kdyz bez CGI pribehovych predelu, by to asi zdaleka tak dobre nefungovalo, tim zahrali na tu spravnou nostalgickou notu). Ovsem problem potencionalniho pokracovani Diabla tkvi v tom, ze se hra jemnuje Diablo a pro pokracovani uz neni kam hnout s pribehem. Diablo prece nemuze porad dokola vstavat z mrtvych a nechavat se vzdy na konci znicit hraci porad dokola a dokola.

    A Warcraft? Ten uz musi mit pribeh tak rozredenej a svet tak rozpadlej, ze si vubec nedovedu predstavit, co by ve me dokazal vzbudil alespon trochu zajmu, teda krome jednoho CGI videa rocne doprovazejiciho dalsi datadisk.

    Starcraft jsem (z tech novych) hral jen prvni. Bylo to fajn, ale ze by mi ta hra nejak obvzast utkvela v pameti? Vubec. Navic jsem originalku neprodal o moc levneji nez puvodne koupil, tak me to ani financne moc nebolelo :)

    Suma sumarum Blizzardu zkratka neduveruju a prave TITANem me muze jen prijemne prekvapit. Zklamat asi tezko .)
    • Shania
      Tohle je jen o uhlu pohledu, nejmíň inovativní hra Blizzardu je SC 2, ale i presto jsou tam novinky dost vyrazne videt.

      Diablo 3 - experiment s akci, hra se v nekterych aspektech dostl lisi od D2.

      Warcraft 3 - napriklad hrdinove, invetar

      WOW- temer neustale nejaka zmena, kazdy datadisk prekopani hernich mechanik, zrovna ted obrovske PvP zmeny.
      • Kr.Pa
        ehm, u W3 jsou hrdinove a predmety kopirka ze hry Kingdom Under Fire
    • Nelze čekat od jedné z vedoucích firem na trhu originalitu ve všech směrech, každopádně je jisté, že mají jaždý krok promyšlený a generování CF pro majitele je obdivuhodné. Akcie jsem sice před měsícem prodal, ale jakmile zakolísají dolů, znovu je dokoupím, protože jim zcela důvěřuji. Jako hráč jsem mentálně zůstal u W2...
      • michelangelo
        Kdyby jim ten neskutecny, z wowka porad plynouci (i z $/€ diablo aukci si neco berou) budget kryl zada u finance mene potencionalne ziskovych, ale nejak inovativnich, kreativinich a zajimavych her, tak s tim nelze mit problem. Ale co vidime ted, je jen uspesny rejzovani a aplikovani stale stejnych principu jimz propadaji slabsi jedinci herniho publika. Duchodci maji svoje vylety za hrnci. Nudici se, lepsi cas zabijejici cinnost nechazejici hraci zase wowko.
    • " Diablo prece nemuze porad dokola vstavat z mrtvych a nechavat se vzdy na konci znicit hraci porad dokola a dokola. "

      My odkojenci hororu z osumdesatek (Patek 13. 9 dilu, Halloween 13 dilu, Nocni Mura z Elm Street 8 dilu) vime ze to rohodne neni pravda *1*
      • To sem si taky rikal, ze sem toho Diabla jednou provzdy zabil uz nekolikrat :D Ale zas co ma Blizz delat? Diablo hra bez Diabla? To prece nejde...
  • Já bych viděl hlavní problém v přesycenosti trhu MMO projektama. Pokud něco opravdu Blizzard umí, tak kvalitní marketing. Pozná kdy vypustit hru, která bude žádaná. MMO trh má kopu her, které se tváří strašně odlišně, ale stále tu je jediná originání MMO a to je EVE. Dřív tu bylo milion MMORPG, teď se začíná trh plnit ještě MMOstřílečkama a z pohledu fanouška MMO her je toho fakt hodně na výběr :).
    Jednou Titan určitě vyjde, ale věřím, že větší hlad je po posledním SC 2 a následném W4, který je dle velmi staré zmíňky v plánu po dokončení Starcraft 2 trilogie :)
    • Kr.Pa
      jak chces z toho gulase co udelalo WoW udelat W4 ?
      • On v tom bordel neudělal, naopak zase takovej dějovej posun se tam nekoná :) Pár mocenských bojů a zabito pár potvor.
    • kazdy zaner trhu je presyceny, tvoja logika neplati
      • Pokud si hráč FPS a RPG her, tak pro tebe jo :)
    • akorát že to všechno jsou propadáky
      • Pethulla
        většina firem by si přála takové "propadáky" vydávat.
  • proto jsem dal to slovo do uvozovek, a sry že človek očekáva od "massive multiplayer online" hry interakci s jinými hráči *1*
    • to mela byt reakce na salashaska
      • je to shalashaska
  • Třeba potřebují vyladit Diablo a připravit pro něj super datadisk, jak se vyjádřili z něj mít nejlepší hru jakou kdy Blizzard udělal. No a taky asi nečekali jak bude wowko fenomenálně úspěšné i po tolika letech, třeba měli plán jít s max levelem jen do 100 a pak rozjet Titan, ale když to ještě lidi hrají tak poslali lidi zpět na tvorbu dalších datadisků :)
    Nebo je možné, že Titan bylo MMO ze světa Diabla. A protože jsou miliony hráčů Diablem zklamány, tak by se to určitě odrazilo na celkovém úspěchu hry, proto mění svět titanu, zachovávají herní styl ale musí změnit svět, ergo + 2 roky :)
    Nebo jim došlo po průzkumech trhu, že herní komunita je neskutečně rychlý žrout contentu a na tomhle pohořelo mnoho nových MMO jako třeba SWTOR, prostě toho měli málo tak musejí přidat. A nebo po reakcích hráčů prostě dělají restrukturalizaci firmy a vyhazují lemply a amatéry. Prostě jim dají padáka a řeknou, že byli převeleni jinam, viz. Jay Wilson. No a s třetinovou zaměstnaností je jasné, že se vývoj protáhne....
    • Tak ze světa Diablo to být nemělo, z informací co uteklo o Titanu se vědělo, že to bude nové Universum :)
  • myslíte že po cataclysmu, diablu 3 a starcraftu 2 (hra bez zoomu a animaci), blizzard najednou otočí o 180 ˚ a vyda skvelou hru Titan?
    • Jako Blizard taky moc nemusím, ale Starcraft je srdcovka a dvojka se jim skutečně povedla. Od prvního spuštění dvojky se mi vrhly do koutků očí slzy vzpomínek na jedničku a jsem rád, že SC 2 je totožná s jedničkou (na pár vylepšení) a že tam není zoom? No a co? Stejně je na prd. V Total War je taky zoom a stejně ho nepoužiješ, protože potřebuješ vidět na celou plochu bitvy
    • Ja musim uznat ze Diablo 3 je na tom rozhodne lepe nez tomu bylo po vydani. Hraju ted s kamaradama HC a fakt me to docela chytlo zase.
      • Diablo 3 je s kazdym novym patchem lepsi a lepsi. Co teprv, az vydaj datadisk. Diablo 2 bylo na zacatku taky jen "skvely", ale az datadisk a patche z neho udelaly legendu.
      • Mno, jelikoz ja sam jsem se k nemu po roce vradil, tak musim uznat ze se to zlepsilo. A ted i premyslim znovu o HC, ale samotnemu se me to nechce, leda ukecat kamose :)
    • nevim jak jsi prisel na to ze je Starcraft bez animaci, hra obsahuje

      1) Renderovane animovane CGI sekvence - imho nejlepsi co jsou v herni branzi k videni
      2) Animace v enginu hry mezi misemi - opet jedny z nejlepsich
      3) Plne animovane UI (tedy materskou lod, kde ti v HOTS pobihaji vselijake potvory a vse se hybe)
      4)PHYSx animace smrti jednotek, tedy vselijake vychytavky kdy se treba po narazu Ultraliska marinaci rozleti na ruzne strany a je to pokazde jine
      5) Standartni animace hernich modelu
      • jo vážne? nektere jednotky animace mají nektere ne, treba chybí animace leteckych manevru leteckych jednotek, nebo tanku. proste se jen otočí na miste o 180 ˚ (marinaci jsou fajn ale tim ultraliskem bych si nebyl tak jistej *1* )
        • animace tanku? hybou se jim pasy, otaci vez, strili, tresou se pri jizde, maji nekolik animaci smrti a cool animaci prechodu do siege modu, nejak nechapu co vic bys jeste chtel?
          • p.s.
            a je toho víc, animace byl jen takovy priklad
            • Kr.Pa
              prosimte, jak muzes srovnavat SC2 s hernima legendama jako je Duna 2, Homewordl, Total Annihilation nebo Warcraft 1, styd se
            • Je toho vic ale vsadim botu ze SC 2 bude jedna z nejuspesnejsich RTS vubec.
          • s tema tankama jsem se seknul, oni se i ve skutečnosti otaceji na miste, myslel jsem spis vozidla a letecke jednotky ale už bych to nerešil proste si to užij když se ti to líbí.
            • to mas pravdu, kazdy at hraje co se mu libi, jako me se taky v CoH libilo ze jde strilet u tanku na zadni pancir, znicit motor, pasy, hlavni delo a otočka o 360° mu trva 5 vterin, ale do Starcraftu se tyhle veci fakt nehodi
    • A co je na těch hrách špatného? Vše co jsi vyjmenoval je vynikajicí herní záležitost, vše mne baví a jsem rád za to že jsem si to koupil.
      • to je tvuj nazor ja ti ho neberu, spousta lidi ma ale jiny nazor. co je špatne podle me na tech hrách jsem tady psal už mnohokrát v diskuzi k tem hrám a nechci tu psat offtopic (ale treba k tomu sc jsem alespon neco dal do zavorek)
        • Shaker
          si natvrdly ho*ado... duvody mas napsany pod jinyma svyma commentama ve clancich o ostatnich hrach blizzu a dalsich. nechci tu totiz psat offtopic :)
          • jdi dpči buzno zjistím kde bydlíš a zabiju te
            • Shaker
              mental breakdown alert!
          • žadny duvody
        • Spousta animaci a jineho balastu byva ve hrach naopak ke skode. Napriklad XCOM, kdy se to nastesti da vypnout. Zezacatku se to cloveku libi, ale pak to vidis po tisickrat jedno a to same a chces aby ty tahy a hra odcejpala.
          PS: Ano diablo jsem hral az na inferno nebo jaka je ta posledni obtiznost, ale nejak me to nebralo a radeji jsem si zahral neco jineho. Ted si to rad zahraji jen pro oddech i kdyz vim, ze tam spoustu veci podelali. Porad to ma neco do sebe.
        • no zrovna ten starcraft2 s datadiskem je to nejlepší co blizz vydal za poslední dobu, recenze to potvrzují a miliony fanoušků taky, jsi mimo, bye
  • x_ander
    Je to sice jen shoda náhod, ale název Titan mi vždycky připomene svět z gamebooků edice Fighting Fantasy od Steva Jacksona a Iana Livingstona - http://fightingfantasy.wikia.com/wiki/Titan_(world) (EDIT: tag mi nějak nechce vzít funkční odkaz, protože končí závorkou, tak kdyžtak je třeba jen doplnit konec závorky na konci odkazu)

    Znalí mi určitě dají za pravdu, že hra, ve které by bylo možno křížem krážem prokráčet Alansii nebo Khul, navštívit Město zlodějů Blacksand nebo bájný Labyrint smrti ve Fangu, by stála za to... z tohohle udělat MMORPG, tak bych ty onlinovky fakt začal hrát :)
    • Shaker
      ono i takovy Kethersky bratrstvo nebo Vesmirnej zabijak meli neco do sebe, nemusi to nutne bejt fantasy
      • x_ander
        No ty jejich sci-fi (případně superhrdinský úlet Najdi S.M.R.T) taky stály za to, o tom žádná. Ale u těch fantasy bylo fajn, že se (skoro) všechny odehrávaly v jednom obrovském světě, takže některé postavy (Yaztromo), místa nebo události se prolínaly více knížkama. A překlopit celý Titan do slušné hry by bylo supr (ať už jako MMORPG nebo jako klasické single open-world RPG).
    • Taková blbost, není nad Lone Wolfa!
  • no hold hosi si uvedomili ze s TAB targetingem a kreslenou grafikou to nikam nepovede :D tenhle a dalsi rok vyjdou docela dechberouci mmocka aspon co se vyzualni stranky tyce mno
    • Ze by konecne vysel ten myticky wow killer? :D No nemyslim...
    • myslim, ze lidi cekaji zasadni zmeny hlavne v jednotlivych systemech nez v grafice...
      • ne ne o grafiku de a vzdy slo jen lidi co maj spatnou grafiku nebo nechteji moc investovat do pc se ohrazuji nazory ze o grafiku nejde ;)
        • Shaker
          o grafiku jde jen na zacatku, kdyz chces nalakat lidi... jenze ty se pak casto vrati ke hre s horsi grafikou, ale lepsi hratelnosti
          • no bohuzel je treba udelat hru s dechberouci grafikou a dobrou hratelnosti :p
    • ono ne kazdy chce dechberouci v-y-zual, imo stačí dobra hratelnost
  • ja už blizzardu neverim a o hry od nich nemám zájem, po zkušenostech co delaji a vydavaji v poslednim čase. Ješte bych rekl ze ani neverim tem zpravam o 8 mil platicich uzivatelu. Možna je par servru kde je plno ale zbytek je mrtev a servry vymírají.
    navíc ve wowku krome jinych zmen uz chybí ten pocit ktery dela mmo, proste takova ta vzajemna interakce a "život". Tady se to zmenilo uz jen na čekani na LFR, pripadne farmeni honoru prostrednictvim bot programu.
    Takže jaksi neni duvod si myslet že by se jejich nový titan posunul jinym smerem
    • Neni to v te hre (WoW), je to v lidech. To ze te ta hra po temer deseti letech existence nebavi se snad neda brat ani jako vitka, nebo jeji zapor. Ktera hra to kdy dokazala? Bavit X milionu hracu den co den po dobu nekolika let? Kdyz sem prijel poprve do Prahy a prosel se po starym meste, byl to pro me magickej zazitek, stejne jako zacatky ve WoWku. Prosel sem kazdej zapadlej kram, fotil si kazdou ulicku. Dnes tamtudy chodim a je to normalka. Ta pocatecni magie se pomalu vytraci. Ta Praha za to nemuze, je porad stejna a kdo se v ni dnes projde poprve, zazije to samy co ja tehdy.
    • jestli chces interakci a "zivot" bez ven ty debYle
      • A jestli chces prudit lidi, tak jdi ven a rekni jim to do tvare, co si o tom myslis. Na takovýhle typy tu nikdo neni zvedavej.
        • a proc bych mel JA chodit ven a rikat to do oci takovejm mentalum jako je joe a podobni? what the hell? ja mam na to takovej nazor ze blizzard pousti ven AAA tituly a basta, mam vse so vydal blizzard a nemuzu si stezovat. to co vypousti joe z prstu to se mi chce blejt
        • a proc bych mel JA chodit ven a rikat to do oci takovejm mentalum jako je joe a podobni? what the hell? ja mam na to takovej nazor ze blizzard pousti ven AAA tituly a basta, mam vse so vydal blizzard a nemuzu si stezovat. to co vypousti joe z prstu to se mi chce blejt
    • Četl jsem a četl tenhle příspěvek a nechápal...pak se podíval na jméno a vše je jasné... Aspoň že vás hned poznáme...
      • Já ho docela chápu.. původní wowko bylo super, ale plné balastu, který žral čas.. tak se začalo vylepšovat.. teleporty, LFG systémy.. no a člověku jednoho dne došlo, že ten balast tvořil tu hru :-) Jak jsem se těšil na dung, když jsem k němu musel půl hodiny utíkat :-) To samé BG.. když jsem hrál naposled, tak se kliklo na LFG, člověka to hodilo do dungu a začal sprint, který skončil až když padnul poslední boss.. ano, je to stále MMORPG, ale kdyby tam byli boti, asi bych nepoznal rozdíl.
        • kvuli tomuhle zjednodusovani jako je LFR a LFG ztratil blizz nekolik mega hracu
          • A stejně tolik jich získal.. dnešní hráčská komunita z velký většiny neocení půl hodinový dobíhání k dungu.
      • to je mi líto, nejsem čech ale snažim se. kdybys treba upresnil co presne jsi nepochopil mohl bych to vysvetlit
        • Nejde o jazyk, ale o to, ze placas hovadiny
          • chcípni kkte ty mas v hlave nasrano zmrde
          • true story
          • když nereknes co konretne tak to beru ze se jen chces navazet. Treba co se týče toho ubytku hráču - vystridal jsem za tu dobu nekolik serveru a je to muj dojem a taky dojem jinych hraču ktere jsem poslouchal. Ale nemusí to být pravda proto jsem to napsal jen jako muj nazor.
            • tak to nečti pčo a tahni dopči
            • Shaker
              mozna to je tim, ze kam prijdes, tam to lidi radsi bali, aby nemuseli cist tvoje kecy ;-p
            • kdyz neumis poradne tocit dépé-es tak se neni cemu divit ze te ta hra nebavi... taky bych nesnesl aby mi furt nekdo pri hre psal jaka sem lama a radsi at dam alt f4 . format c:/ a jdu ven - koho by to taky bavilo ze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit