Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Dle tehdy známých informací na tom stále nebylo nic špatného ani v případě těch dvou.
  • Ty nevyjmenováváš náhody, ale prostý fakty, na tom není nic náhodnýho. Jede s kolegem na místo, o kterým dělají na hře, takže ho chtěli navštívit. Že se starosta nesnáší s jejich zaměstnavatelem není vůbec jejich starost ani vina. Kdo by si fotil muzeum? Zajímala je třeba příroda a okolí, každej někam jede za jiným účelem, neber si to zle, ale podle mě jsi jen paranoidní. Tady jim není ani co věřit, vždyť..tohle jsou uplně normální věci, který člověk třeba dělá každý prázdniny, jen ho za to nezavíraj.
  • BelaJBB
    Odpor starostu voči avizovanej Arme bola známa, takže si čírou náhodou vybrali najhoršie. Tých náhod ako som naznačil je na môj vkus priveľa, aby som im uveril. Náhodou šli bez rodín, náhodou s kolegom a nie iným lepším priateľom, náhodou na ostrov, ktorého pixely vidia každodenne v práci, náhodou je starosta z ich zamestnávateľa na vetvi, náhodou nefotia miestne múzeum ...
  • Že ty se furt biješ do hrudi, že když někomu vadí, co píšeš, tak hned každýho hrozně zajímáš a seš duležitej..Ježiši...vážně máš nějakej solidní problém, věnují ti lidi málo pozornosti? Kompenzuješ si to..smutně.
  • Thorleif_cz
    Nevidím důvod, proč zatracovat lidi, který baví jejich práce a kteří mají v práci přátele... Je nadšení pro svou práci opravdu tak nepochopitelný? Navíc, ne každej chce na dovolený vidět jen milionkrát sfocený, v tísících dokumentárních filmů vyskytující se památky. Kdyby jeli na Krétu a zatkli je tam za to samý, tak by to bylo něco jinýho?

    Ani tyto informace nemusí být konečné.
  • Magister_Peditum
    Staletí pod tureckou nadvládou udělají své. *3*
  • Jenže většina tady odsuzovala focení v kontextu těch dvou. Že by někdo mluvil o nějaké obecné situaci jsem si moc nevšiml.
  • Vrook
    Tyhle rádoby světácký moudra nesnášim. *11*
  • V tomhle vážně nic dinvýho neividím. Právě do takové destinace jedině s kamarádem, ne s rodinou. Mrknou se do okolí Černobylu taku nepojedu s dcerou a se psem, ale s kamarádem a nafotit si to.
    Ale až tak problémová destinace to není, přeháníš.
  • Tikov
    Kdo si fotí vojenské objekty je buď blbec nebo špion. Na tomto prohlášení nebylo nic špatného před týdnem a není na něm nic špatného ani teď.
  • Cahir
    Je docela smutný, kam to nejvýznamnější národ všech dob dopracoval.
  • BelaJBB
    A najlepšie do "problémovej"destinácie" ... Neviem, či tomu veríš, ale tých náhod je na môj vkus akosi priveľa.
  • Trol.diskuzni
    Pokud si pod "tapetováním" představuješ mé většinové odpovědi reakcím jiných diskutérů na můj občasný příspěvek ke článku, který mne z určitého hlediska zaujal, pak na tom nevidím nic špatného... Nereagujte na mě, když už NIKOHO nezajímám, a máte vystaráno. *3*
  • To bylo: Se Sovětským Svazem na věčné časy ale ani o minutu déle
  • to je pravda, škoda že tolik tapetuješ, někdy méně znamená opravdu více, v tvém případě to platí stonásob.
  • Trol.diskuzni
    Musíte snášet? Stačí mé příspěvky nečíst, když už tady každý vehementně prohlašuje, jak NIKOHO nezajímám... *3*
  • Obvykle příjdeš s nějakou blbostí, ale toto je v jejich situaci docela "vtipné", i když přiznávám že sranda by měla jít stranou.
  • oni maj v tom řecku aspoň štěstí že tam nejsou takový trotlové, který musíme snášet my tady, jako jsi třeba ty.
  • Magister_Peditum
    Já zapomněl, ty ses teď dal na konspirační teorie. *1*
  • Magister_Peditum
    Taky se říkalo se Sovětským svazem na věčné časy a jak to dopadlo. Já bych tohle hádání budoucnosti nechal na věštcích a podobných šarlatánech. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit