Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Vždyť je to všechno jen domluvený PR... Prostě dva čecháčci vymysleli originální způsob, jak propagovat svoji hru a vy jim to žerete i s navijákem! *6*
  • Black_Hand
    omlouvam se, precet jsem ten posledni odstavec moc rychle. ma chyba.
  • Co si Řekové vůbec vyskakují, když jim to už nepatří, držkovat by měli Němci a spol, ne? A roce 2035 to už dávno ani Řecké nebude...
  • asi jses jeste malinkej. casem mozna pochopis ze svet bohuzel funguje jinak.
  • ses normalni pako. nektera media se drzi porad oficialni recke zpravy. lidem jako jsi ty ze srdce preju aby sa jim stalo neco obdobnyho. a pak si mohli precist na forech jiny paka kery je budou soudit.
  • x_ander
    V tom případě je tvůj příspěvek jenom plácání do prázdna...
  • spochybnovat informace rozhlasu? kdeze, jak by se vubec dalo spochybnit neco co je okresano na kost a pak ucelove ohnuto jak to zrovna te ktere casti spolecnosti vyhovuje...
  • Lidi mají přátelé. A s přáteli taky jezdí na dovolenou si povyrazit. :) Nechápu, co je na tom divnýho.
  • Lol takže ono to je jeste jinak jo :D to je super pokud to teda je takle tak ty rekova jsou opravdu praveci demen** ..A uz jim z ty krize hrabe a berou vsechno spolu ..
    Ja si budu natacet v Recku reku nikdo nikde najednou vyskoci Rek a hned bude mektat tohle je spionaz a anglicky na me "Vy jste nevidel,ze tamhle 10 km je nas bungr,kde schovavame prachy?" jasna spionaz ..
  • BelaJBB
    Jedna aj druhá strana teraz musí tvrdiť to, čo je v ich záujme pred súdnym procesom. Ja od začiatku rozmýšľam, ako nazvať dvoch kolegov, ktorí sa ponorkovej (i keď v tomto prípade viac lietadlovej) nemoci z firmy zbavujú na spoločnej dovolenke. Navyše na ostrove, kde ich zamestnávateľa nemajú miestne úrady príliš v láske. Ako nazvať človeka, ktorý nechá rodinu doma a ide si povyraziť s kolegom ? Načo by fotili objekty pre hru, keď si ich môžu kúpiť od googlu, načo by zháňali textúry, keď ich je plný google ? Neviem prečo, ale nenapadá ma iný výraz ako Vášho ministra.
  • na to nemám čas, hledej si sám. Já čerpám převážně z Českého rozhlasu. Zpochybnuješ jejich informace?
  • No to je ale pravda a to se před rokem řešil stejnej případ v nějakej banánovej republice uprostřed afriky, kde si jenom pár kluků fotilo stíhačku vystavenou před kasárnama. Tenkrát byli propuštění na kauci a složky naší policie je "unesli", na místnim letišti měli pronajatý soukromí letadlo a bylo ...
  • Mam obavu ze ministr se omlouvat nebude... ale buhvi...
  • pošli link já tuto variantu nikde nevidel
  • Ghost47
    Ostatní nepracujou pro firmu, kterou místní starosta zrovna nemusí... a chytit "nebezpečné turecké špióny", to je před volbama přesně to, co zajistí plné koryto na dalších 10 let... *9*
  • můžeš mě poslat odkaz na to vyjádření úřadů?
  • Tak vyjádření BI studia je asi stejně "důvěryhodné" jako vyjádření TV Noha (použil bych jiný výraz, ale to se prý nesmí). Dle vyjádření úřadů, byli tito dva přichyceni přímo příslušníky policejních jednotek, kdy fotili za výstražnými cedulemi, takže vina je jasná.

    Kdyby se raději oficiálně omluivli, možná by udělali líp. 20let flastru za něco takovýho je dost nepřiměřenej trest. Snad jim špionáž nikdo nepřišije..ale jak se říká, spravedlnost je slepá, no...
  • Kde jsou ti chytráci, kteří mě za to mínuskovali... *7*
    Už by tam neměli nechat ty teroristy uhnít zaživa? *15*
  • tahle ale není ta modrakova
  • kotty
    At uz je to jakkoliv, obvineni ze spionaze je absurdni. I proto jsem petici podporil. Uz jen doufat, ze mistni soudce nebude mit jiny nazor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit