Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Soudného člověka už tyto dnešní virálky nemohou nijak překvapit... *6*
  • Tak dle tisku sa jedna o film s budovou civilniho letiste. Jukni na Google Earth. Vojenske objekty jsou az po stranach. A podle zpravy jejich advokata jsou na filmu videt jenom kratce ve vzdalenem pozadi. Mozna ze ty mas zrak jak orel. Ja bych ty cedule na tu vzdalenost nevidel.
  • Trol.diskuzni
    Tvá interpretace mých slov je chybná...
  • To je docela stary. V mediich byl i oficialni protest starosty nakyho mesta na Limnosu. Staci zagooglit.
  • Ale oni tam skutecne byli s cestovkou. Proc z toho hned delate utajenou pracovni misi za kazdou cenu? To jsou ty konspirace narodni nemoc nebo co? Vam asi hrabe.
    Kdybych chtel poslat nafotit vojenske objekty pak bych musel byt uplne na hlavu abych tam poslal herniho designera s proflaknutym ksichtem ze vsech predvadecek.
  • To jsem nevedel, ze jim vadila Arma 3. Nikdy jsem o zadne stiznosti na BI necetl. Jsou k tomu nejake zdroje nebo to, ze je nemaji radi vzniklo az nyni?
  • Keyz
    Alespoň to je v EU a dle toho co se píše se nic závažného neprovedli tedy je velká šance,že to bude OK.Kdyby to bylo jinde kde se*ou na nějakou diplomacii tak by to bylo horší.
  • ze to nejsou spioni, ale blbci
  • většině lidí stačí, když je okolo normální drátěnej plot a na něm zákaz, aby nic nefotili... a patrolující hlídky jsou levnejší než stavět kilometry zdí
  • "Doufám, že si řecká vládá uvědomuje, že nemá co do činění se špióny, nýbrž blbci."
  • Media ted jasne zverejnila ze se jedna jenom o kratke video na kterym vojenske objekty nejsou v podstate videt. Navic jsou ty objekty podel verejne komunikace oplocene jenom pletivem. Takze tvuj koment nak postrada logiku pane a pripadna odpoved by to asi nevylepsila.
  • říct, že tam nebyli pracovně, jen natáčeli domácí video a dělali normální fotky z dovolené, je pro ně teď ta nejbezpečnější a nejvýhodnější varianta, jak se dostat z basy...

    snad to vyjde a brzy půjdou domů.
  • Jen abych byl v obraze co zas řekl ten Schvarzenbleblerk?
  • Já to říkám pořád, todle je přímo učebnicový příklad žido-bolševicko-illuminátního spiknutí.
    A ty masakry na školách atd. po kterých jsou vždycky obvyněný nějaký konkretní hry tak to maj taky na svědím ti borečci z PR.
  • Asi proto ze to je prave ten duvod proc je rekove zadrzeli. Arma3 jim s Limnosem neni po chuti a chytli se prilezitosti jak to BI vyuctovat. Turistu co si nafotili nebo natocili cestu z letiste musi byt stovky a kdyby je rekove zadrzeli byla by to prachvobycejna vostuda a spatna reklama pro cestovni ruch. Jenomze vyvojari to je jiny kafe.
    At mi nekdo rekne kdyz uz maji ty objekty tak tajny a jsou vedle verejny komunikace proc si je neohradi vysokym nepruhlednym oplocenim?
  • Jestlipak by starosta prahy dokazal sejmout nejake vyvojare z japonskeho studia, kteri by prileteli navstivit prahu? Tvoje hypoteza mi prijde absurdni.
  • zdenek.sipek
    Každopádně je to pěkná reklama pro Armu 3
  • BelaJBB
    Áno tak to poviem inak. Boli na služobnej ceste a fotili zábery pre potreby zamestnávateľa. Vedeli, že gréci čakajú na ich chybný krok a to sa presne stalo.
  • V pripade, ze tam byli jako turiste, proc je vsude zduraznovano, ze jsou z BI? Chapu, ze se toho chopili media, aby to kolem toho roztocili, prece jenom valecna hra a spionaz jsou tak lakave tema. Nechapu, proc to tak zdruraznuji i v oficialnich peticich. V podobnych pripadech jsem nikdy necetl, ze zadrzeny je Venca z firmy Propiska s.r.o
  • Je smiesne, ze miestna hlupa konzumna luza veri korporatnym masmediam to co im zrovna vyhovuje,. Ucelovo sirenym bachorkam o lenivych grekoch slepo bez overenia veria, ale pokial ide o niekoho, kto je zrovna cech (alebo vtedy ked sa im to hodi do kramu), tak vtedy tym istym mediam neveria. Proste klasicke farizejske nekriticke zmyslanie.

    BTW: pripadna odpoved nebude. Na tomto serveri som tak dva krat za rok. Mam dolezitejsie veci na praci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit