Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Čím víc o tom slyším, tím míň se mi to líbí *7*
  • Kdo mohl napsat takovou slátaninu... autor byl snad opilá nebo nevím...
  • Jaké posunutí do steampunku??? - dyť Thief JE a BYL z velké části steampunk - nebo jsem si machinisty vycucal z prstu? o.O
    • To bych považoval spíše za clockpunk (ano, to existuje), ten posun od pseudostředověku do viktoriánštější stylizace je na novém Thiefovi prostě viditelný.
      • Pokud si dobře pamatuju, tak roboti v Metal Age fungovali na páru, takže jsme zpět u Steamu :)
        • Ano, ale například ve Warcraft universu mají trpaslíci tanky poháněné taky parou a určitě bys nenazval Warcraft steampunkem. U steampunku je důležitá i viktoriánská stylizace, jak psal kolega přede mnou.
          • Tak jasně - s tím souhlasím. Nicméně, co se zrovna Warcraftu týče - to je teď už takovej arbitrární fantasy miš-maš, že tam je jedno, co tam pobíhá :)
            • Mňo, nic není úplně čistý - i LOTR měl ve skřetech industriální prvky. Dneska je všechno hybridní reprezentace.
            • Kozy
              To je nádherný označení Warcraftů :D, supr.
        • "Clock punk: Thief has a fair share of this, along with a Darker and Edgier medieval take on typical Steam Punk."
          Via TV Tropes. Jako každá zkratka to není dokonalé, pointa však je, že steampunk je dnes brán více jako reprezentace průmyslové éry 19. století, kde jsou udělátka všudypřítomná, zatímco clockpunk je ukotvený v dřívějších dobách. Jako budiž, má to něco od obojího, mě však tím posunem šlo o to, že nyní to působí více jako 19. století a výrazně méně jako pseudostředověk.
          • Pokud jde o éru, pak to souhlasím - ale ještě se to může vše změnit, řekl bych (pár stillů + CGI video mne zatím nepřesvěčilo). Mne spíš šlo o fakt, že jako HC fanouškovi mi mechanické pomůcky a fičurky k Thiefu neodmyslitelně patří.
            • Já to chápu, ale mě jde zase o to, že existuje kritika toho posunu od středověku do industriálu. Vše se samozřejmě proměnit může, ale hodnotit můžu jenom momentálně dostupné informace a z těch vyplývá viz výše...
  • To se dalo čekat, že to poběží na UE3 a ne na UE4, to by bylo zcela proti logice chronologie, ledaže by to předělávali. Každopádně jsem zvědav jak to EIDOS po tak dlouhé odmlce zvládne a pokud možno omezí soudobé herní výstřelky, které by mohly hru zmastit. Nejlepší by bylo, kdyby se některé nesmysly, které nikdy s THIEFem nebyly spjaty, daly vypnout.
  • Pamatuju si ještě než vyšlo dishonored že říkali v nějakém tom vývojářském deníčku že se nechali inspirovat Thief sérií a že dlouho nic takového nevyšlo... to bylo samozřejmě před ohlášením Thief 4 *6*
    • Magister_Peditum
      To je zvláštní, protože nový Thief byl ohlášen dřív než Dishonored.
      • Musel jsem si to ověřit ale musím s tebou souhlasit, jen tak jsem si uvědomil, že v květnu to budou již 4 roky co lačně čekám na každou novou informaci o této hře.
  • BoB.2
    Chudák dostal vobuchem do koulí.
  • teda skoda ze proste nejedou na puvodni koncept hry, dishonord byl prehypovana pakarna ktera se tak bala drzet konceptu stealth ze tam narvala schopnosti kery z toho udelaly arkádu. Thief moh bejt silna stealth hra ale když se i autori boji jit jednou cestou a radsi zase udelaj sedej prumer pro všechny tak je mi do breku.
    • Přesně tak.
    • Trisska
      Nevím zač máš mínusy, když píšeš naprostou pravdu. Co je to za stealth hru, když se můžeš mžikem teleportovat jinam nebo v zastaveném čase likvidovat nepřátele, které vidíš i skrze zdi? Když se ti samo doplňuje zdraví... Takže vlastně o nic nejde a napětí je na nule. Superschopnosti, kterým se v jiných hrách říká cheaty... 0/10
      • Veskoslav
        Až na to, hlupačko, že Dishonored autoheal nemá.
      • Přesně tak, Dishonored je hra volby, jako Deus Ex, který už od prvního dílu šel hrát akčně nebo stealh způsobem. Podle mě by se tu někdo měl také trošku vzdělat a rozšířit si obzor, než tu začne házet takovéto komentáře stylem, jako ho*na do větráku...
        • coze ? hra volby? jaky volby? hra bud primitivni tak ze se problinkujes na druhej konec a nikdo si te ani nevsimne nebo hra tak primitivni ze se prosekas bez sebemenších problemu jak psala triss? nebo se smesnym predvidatelnym pribehem ze konec kerej je smesnej i samy co to hypovaly reknou ze je jemnej aby nemuseli rict ze je tak standartni a prumernej ze to ani vic nejde?
          • dobrovolne si zuzit dishonored na speedrun za pouzitia blinku a potom sa stazovat na neuspokojivy zazitok je celkom usmevne. zvolis si ten najprimitivnejsi postup a potom tvrdis, ze ta hra dostatocne neodmenila za tvoju demenciu? clap clap.
            • Tom: Stěžovat si na schopnosti u Dishonored mi příjde podobný, jako stěžovat si na plasmidy v Bioshocku. Spliceři je pokud vzpomínám taky neměli, plus si nemohli vylepšovat zbraně, atd. A navíc vita chambery, který tě oživily... Otázkou je, zda-li se chceš hrou pouze prokousat, nebo jí skutečně hrát.
            • Jo at na hru máš nároz jakýkoli ten ti brát nemužu, tak přecijenom máš pravdu i v tom že se hry dělají aby se líbily maximálnímu počtu lidí, jelikož je jasný že pokud si hru oblíbí jeden člověk na světě jdou vývojáři proti sobě a zkrachují. Hry se dělají tedy aby byly co nejlepší (v rámcích rozpočtů) a samozřejmě né každému to sedne. Mě se třeba moc nelíbilo zase nové Crysis 3, ani Bioshock Infinite mě kromě kulis zásadně neoslovil i když je to rozhodně nadprůměr. Ale nikomu tady se to nesnážím násilně vnutit, přeci jen názory by se měly respektovat. Jak zminuješ že hry jsou dnes dělány aby je dohrál každý, tak okej - ale třeba nedávno jsem hrál MGS 1 a obtížnost je stejná skoro jako novějších. Nyní hraji Staré díly god of war a také, nejsou těžší na střední obtížnost než ty nové a dokonce max payne 3 mě příjde těžší než byl třeba druhý díl. Souhlasím, něktré hry jsou lehké(skyrim), ale není to tak uplně fatální jak se zdá. Hry nyní disponují mnohem větší variabilitou obtížností. které mužeš zvolit, kvůli tomu bych opravdu neplakal. A co se týče kvality her, řekl bych že v poslední době hodně roste, jelikož kvuli krizi si málo firem muže dovolit riskova,t že by hra byla propadák, kdo to podělal, tak mě tak napadá akorát EA...
            • s téma moznostma si nepochopil co sem chtěl rict ale ok , hru sem si koupil pac sem samozrejme nevedel jaka je a cekal sem něco uplne jiného, navíc protože je konkurence tak se mam spokojit se vsim? protože se všechno dela tak aby se to libilo maximálnímu poctu lidi a moh to dohrat UPLNE kazdej tak mam bejt ticho?protoze je prumernost dneska brana jako to nejlepší co muzu dostat a kazdej ji tleska? za svoje peníze bych cekal kvalitu
            • tom: Tome takže bys radši hrál hru bez jakýchkoli možností? Situace na herním průmyslu je taková, že si konkurují (jelikož světu nevládnou komunisti tak je tu překvapivě trh) a na trhu se každý titul nesnaží zvýraznit.. všedností tím že nemáš možnosti, ale to čemu ty říkáš cheaty to jsou možnosti, kterým je hra zpestřena, ale pokud ti prvky nevyhovují, tak proč sis hru kupoval? (ano počítám že jsi hru zakoupil) Tak si zahraj něco jiného třeba Dark Souls nebo já nevím, her je na trhu plno a každá obsahuje, něco jiného dit to je přece fajn ne? Příjde mi, že lidi chodí sem na fórum hry jenom nenávidět, nic jiného...
            • tak to je vtipny a jak bych mel podle tebe tu hru hrat? jinak nez je koncipovana? mel sem se teda na všechno vysrat a hrat bez jakykoliv moznosti? nemel bych hrat taky cod jen s nozem? to by pak byla taky skvela stealth hra. nebo minecraft jen s rukama.nebo co kdybych si v nejakym rpg nelevloval postavu,to je prece ten nejprimitivnejsi způsob. to dela ze spatny hry skvělou když si ji nesmyslne stěžuju? když ta hra ma v zaklad cheaty a dovoluje ti to tak holt se musi smirit s kritikou,navic ani boje na ferovku nejsou vyhra ale prakticky smesny,promin tohle je argument typu - nemam argument a ale presto chci něco napsat. z vykalu bic neupletes
          • Nastav si nejtěžší obtížnost a "problinkuj se na druhej konec", ty hrdino... *7*
            • hru jsem dohral na hard, a ano asi sem hrdina protože jsem se ji skutecne problinkoval bez potizi
          • Hele nesouhlasíš nesouhlasíš, každý má svůj pohled na věc, to tu ani řešit nechci, jde mi spíš o mizernou prezentaci argumentů, co tu někteří viz trisska píšou zaostalým způsobem pětiletého dítěte.
      • Dishonored ale nebyla čistě stealth hra. A 0/10 snad ani nebudu komentovat.
  • To je fór? Stylizace posunutá do steampunku? Metal Age bylo co, space opera?
    • A to že má mechanický oko už od prvního dílu jim taky nedocvaklo :D
  • Malleth
    Myslim, že můžeme bejt rádi že taková hra vůbec ještě v dnešní době vzniká. Squeenix má koule, to se musí nechat.
  • Trisska
    Nechápu co pořád zkoušej, vždyť je to uplně stejný jako Dishonored, sem to říkala už dávno... Rovnou to měli nazvat Dishonored 2 a ne pořád mlžit a vymejšlet jakýsi kulišárny!
    • shmeck
      http://youtu.be/N7Bjd-5egeg?t=3m35s
    • Trisska
      Dokonce slovo Dishonored se v článku objevuje vícekrát než slovo Thief, což je jasnej důkaz, že se jedná o Dishonored 2.
      • Díky tomuto komentu jsem se do tebe zamiloval. Vezmeš si mně? *14* *14* *14* *14* *14*
        • Boom
          Aby jsi pak nebyl o svatební noci zklamaný z toho, co se bude houpat mezi nohama:)
          • Miluju ji/jeho až tak, že i tohle jsem schopen překonat. Trissko, vezmeš si mně, prosím? Už mám koupený i diamantový prsten.
      • tak ty máš už taky dost :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit