Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre mna na tejto hre jedine plus, ta variacia kuziel, to je parada, ostatne, nuda, dik, ani nahodou to nechcem, ani za tak malo penazi, mozno full hra moze byt zabavnejsie, a coop urcite je tiez, ale to uz ma nezaujima a vy ostatny co sa vam hra paci, prajem vela zabavy
  • Kdyby steam nezacal praktikovat Dolar=Euro tak by se tam dali bezproblremu kupovat hry...ted me prijde stahnuta hra bez dvd manualu a krabice i o nekolik stovek draz nez krabicova...
  • Kdybys je nepodporoval tím, že tam nic nekoupíš, pochopím, ale demo? lol
  • Plants vs Zombies je aktuálně moje hra číslo jedna. Je to prostě totálně vychytaná hra u které hlavně oceňuju, že jí můžu hrát třeba jen pár minut denně. Je to trošku takový undead Farmville, zvlášť, když nehrajete minihry, neřešíte puzzles a staráte se jen o svojí Zen Garden.

    http://www.1up.cz
  • Ono to hlavně chce se podívat na steam jednou za den, co sou za akce. Takhle pak jde pořídit jednou za čas vždycky něco pořádného.
  • Iba taka poznamka k STEAM lebo vsetci to chvalia tak som sa aj ja na to dal ale musim povedat ze ceny hier tam niesu nejako male. Hovorim hlavne o novych alebo novsich hrach. Zlavy na starsie hry su naozaj paradne ale bezne pol rocnu hru kupim lacnejsie v krabicovej verzii. Ale asi to ma aj ine vyhody na but na STEAMe o ktorych zatial neviem. Ale celkovo s cien niesom moc nadseny :(
  • Swords & Soldiers byla pecka už na Wii. Je dobře že to udělali i pro PC a na Steam.
  • no neviem, čo to prežijú. Mimochodom, vieš, že registrácia a demo sú zadarmo? Nevieš o čo prichádzaš... Možno objavíš Steam, keď sa budeš chcieť vrátiť k staršej hre a nepôjde ti, aj keď si za ňu zaplatil hromadu peňazí. Potom si spomenieš, že na Steame by ti zaručene išla, no DVD z krabicovej verzie môže slúžiť už len pod pivo.
  • mají to trochu zabugované, do pátku by prý měli vydat nové demo. já jsem na tom stejně a ještě mám přesvícenou scénu.
  • premna rozhodne skvele prekvapenie a spestrenie cakania na AAA tituly a ak mate kamosov na coop tak to je zabava na dlhe hodiny. dufam ze opravia tie bugy a spravia lepsiu optimalizaciu ale autori boli konecne napaditi a urobili nieco tak jednoduche ale zaroven genialne ako je tato hra klobuk dolu 9/10 nie max koli bugom
  • Ty jsi drsný, právě se ve Valve museli všichni psychicky zhroutit z toho, že je nepodporuješ.
  • Hra je to skvělá! Oceňuji hlavně hratelnost a humor + nárážky na různé filmy/události na každém koutě. Momentálně vývojáři opravují bugy, kterých ve hře není málo, ale pokud se jim to podaří vše odstranit, neváhal bych s 9kou z 10ti.
  • Snad to bude podobná božárna jako Deathspank, u něj sem se nedávno výtečně pobavil.
  • smejki
    i když... :"DRM: Requires a 3rd party download and account"
  • smejki
    tak si to kup přímo u pana domácího
    http://www.gamersgate.com/DD-MAGICKA/magicka
  • Jen takovej detail, zkoušel jsem demo, a měl jsem asi 4 fps, to je to tak náročný nebo je problém jen u mě? :D
  • On Tě ten Steam nepokouše, víš?:D
  • Demo jen na Steamu, tak to je škoda. Už jsem si myslel, že si stáhnu demo a před jasnou koupí vyzkouším, ale steam nepodporuji, takže mám zčásti smůlu. Doufám, že vyjde i plná verze, která nebude požadovat steam. Jestli ne, tak nebudu ani kupovat a ani hrát.
  • fixcz
    To bys musel vidět :)
    ! Spoiler !: např. najdeš legendární meč Excalibur zabodnutý ve skále, ale protože nejsi Artuš, tak ho sice můžeš vzít, ale i s velkým kusem té skály :)
  • Este pre tych co to nahodou minuly, Plants vs Zombies bola dalsia indie pecka, ale nedavno tiez vysiel Swords & Soldiers - totalna pecka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit