Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J tak díky oběma.
  • Je to hra, není :D Dokud jsou i Machinarium nebo Zeno Clash indie hry, fakt to není moc...
  • RavenHolm
    Drobnost - Magicka není RPG.
  • Demo jsem nezkoušel, dlouho čekám na nějaky rpg co vypada slušně, koukl jsem na videa a už koupeno a stahuju. vypadá to moc pěkně:-)
  • RavenHolm
    Je to Indie hra, nejsi moc náročnej?
  • Jen po odehrání části dema jsem věděl, že tohle musím mít. Ani jsem nedohrál demu a už jsem kupoval. A kombinace kouzel mě nepřestávali překvapovat. Už se těším až budem kombit kouzla v coopu:)
  • Pre tych co uz hrali:
    Drzi vas hra do konca? Pribeh? Nejake hrady a zamky? Ina motivace? Je prostredie(i v ramci jedneho levelu) dost variabilne? dik
  • osobne jsem nezkousel, ale melo by to jit i na lanu, viz kdesi na steam foru.
  • RavenHolm
    Jop. Jen Steam.
  • No to je mně jasné, ale jinak je to jenom přes STEAM?
  • RavenHolm
    Hra je v podstatě zaměřená na coop, který musí být skvělý.
  • Mno tyhle diablovky mě moc neberou, ale mám jeden dotaz, dá se hrát po LANu? Na LANce bych si to docela rád zahrál, jako změnu.
  • RavenHolm
    Zkusil jsem warez a v pátek kupuji.... Úžasná hra. Smekám před tvůrci.
  • Juhúúú : )
  • Měl jsem přesně opačný problém - menu jelo tak na 5 FPS, až jsem to málem vypl dřív, než jsem spustil hru, ale hra samotná běhala svižně. Kdo ví, kde mají zakopaného psa.
  • ucho
    kde jste vzali těch bratru 170,- . euro snad ještě tolik nekleslo (10 eur hra stojí) a v dolarech nakupovat na steamu je porušení podmínek...

    jinak demo mi nejede, tedy menu ano, hra pak jede tak 5fps a ani se mi pořádně nevykreslí scéna (nic nevidím). takže ten beta test zatím financovat nebudu, i když cena pěkná. ale beztak to bude do půl roku za polovic v akci.
  • norskou mytologií??? vždyť jsou to švédové :-)
  • Satirického nevím, ale ...

    http://www.rockpapershotgun.com/2011/01/24/spell-check-5-mistakes-to-avoid-in-magicka/

    Tak nějak, RPS všechno popisuje dokonale :D
  • co je na tom satiricke ? vyzera to standardna diablovka
  • Demo je fajn. Grafika vypadá mnohem líp než na trailerech, což je dobře. Hlavně kouzla mají parádní efekty. Jinak na steamu stojí necelých 250,-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit