Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry ale věta v části o bombardérech: "Ale není to nic ve srovnání s britským Lancasterem, na který můžete navěsit dvě čtyřtunové pumy." asi vám uniklo že v UK se užívá míra pro hmotnost Lb-libra....tudíž ten Lancaster nese pouze 2x 4000Lb a to jest cca 2x 1815Kg a můj dojem je že i 1000Kg vážící německé nebo japonské pumy toho zvládnou mnohem víc.
    *1* právě se totiž koukám proč ty zatracená 2000Lb vážící pumny na mojí B-17 nějak málo devastují oproti 500Kg co mám na Stuka *10*
  • WarThunder je suprová věc!Letadlům moc neholduji,ale od doby,co jsou pozemní jednotky,nic jiného ani nehraju.Za rusy už nějaké ty pětky mám a zábava je to skvělá :)
    • wenceslaus
      Za Rusy je to asi ještě větší zábava, to je fakt :D
      • problém s Rusy je v tom, že oni svoji techniku nedělají záměrně OP, oni jsou skálopevně přesvědčeni, že jejich technika prostě opravdu byla a je nejlepší na světě, tak prostě jen tu jejich realitu převádějí do hry *1*
        • A mají pravdu ve většině případů *3*
          • wenceslaus
            Kdy měli Rusové nejlepší techniku?
            • wenceslaus
              Ne vážně... když mi dáváte mínus, tak mi alespoň uveďte příklad.
          • ne, nemají, oni u své techniky často zdůrazňují pozitiva, ale už jaksi zapomínají započítat negativa (holt v Rusku neni zvykem moc kritizovat), takže je sice super že Yer unese 3 tuny bomb, ale už jaksi zapomenou dodat že by se v reálu neodlepil ani s polovičním nákladem, z Yaku udělají nedostižné UFO, ale jaksi zapomenou započítat že se v reálu přehříval jak ovce na sahaře atd. *4*
            • Firingo
              Jak ovce na Sahaře... to mě rozsekalo *1* *1*
            • Coffin.Corner
              Sakra lidi, píšete o tom jaký měla mašina tvar nýtů a nejste schopní napsat Jak, nebo Jer? Vždyť to trhá oči...
            • Nebyla řeč o hře, nehledě, že je to arkáda jak poleno, radši si zahrajte DCS *2*
          • Rusi vyhrali kvantitou ne kvalitou
            • wenceslaus
              xy: Ale postrádal pružnost, což je nevýhoda proti střelám s vysokou rychlostí, které zrovna Němci použivali. Ale ano, klopenej pancíř byl většinou zásadní výhodou.

              T–34 v té době trpěl obrovskou poruchovostí, věž pouze pro dvoučlennou posádku bez velitelské kopule a často bez vysílačky... a hlavně, bylo jich málo.
            • 2Firingo: Ale kdepak, do kvality tanku se pocita udrzba, nemecky tanky byly na udrzbu extremne narocny. Dyk tygra neslo ani nalozit na vlak, musel se nejdriv prezout, coz, pokud bys to nekdy videl, je prace na celej den.

              2wenceslaus: Litej pancir je tvrdsi, coz byl za wwII celkem zasadni parametr. Navic mely rusky tanky pancir sklonenej, coz nemci opsali az u pantera a KT. Takze tu byla dost velka pravdepodobnost, ze strela skouzne. Co vic, pri utoku na rusko, uz meli rusove ve vyzbroji T-34. To ze ji v ten okamzik nezvladli vyuzit, nic nemeni na tom, ze nemci nemeli vubec NIC, co by se tomu mohlo postavit. Dyk oni utocili na rusko stim samym, cim obsadili francii a polsko. A 34ka si se svoji 76mm dala k snidani cokoli, co potkala (pokud mela munici a naftu).
            • Firingo
              Kámo ono to bylo přesně naopak *3* Němci měli mnohem lepší tanky ale k čemu jim to bylo když na jeden Tiger připadlo minimálně deset T-34 *1*
            • wenceslaus
              xy:
              Pancíř měl tendenci se tříštit v pozdější části války, kdy se začalo s mohutným bombardovávání Německa. Jinak nebyl německý pancíř o nic horší - naopak lepší, než litý.

              V podvozku zamrzalo bláto a Tiger se tak stával nepohyblivý. Taky docházelo k nadměrnému zatížení torzních tyčí. Proto se podvozek později upravil.

              Trochu se zapomíná, že podobné a horší problémy měli i ruské tanky.
            • Nemci to projeli prave na kvalitu - jejich pancir byl vyrazne horsi (specielne v druhy pulce valky), jejich technika vyrazne poruchovejsi. Nekde sem onehda cet, ze 50% tygru z celkovyho stavu bylo defakto stale neschopnych boje, protoze se neco (podvozky) porouchalo.
            • To víš, že jo, to je ten hlavní důvod *3*
  • Když se již debatuje o tancích... Jaký je váš historicky oblíbený?

    Můj Tiger a Jagdpanzer IV

    Tiger má klasické drsné hranaté tvary. Prostě doslova bestie. Viz některé popisy bojů. Kdy jsem četl, jak amíci spatřili Tigra a utekli z tanku. Němci pak ten tank zabrali... Anebo jak Tiger útočil na nějaké postavení nepřátel u vesnice, vše zničil "rychle" to projel a zase odjel. Během toho byl často zasažen a nic...Také jeho slavná posádka v čele s velitelem Michaelem Wittmannem

    Navíc se mi libí jak měli Němci techniku pojmenovanou a vůbec označení pro tank "Panzer". Dá se to dobře vyslovit a evokuje to nějakou pancéřovou bestii. Tank je prostě klasické slovo nic extra a ty ruské výrazy nikdo nepřečte... Navíc ruské názvy tanků to je komedie "Josif Stalin"... rusové no. Ani Němci neměli tank který by se jmenoval Hitler.

    Jak zde stojí v radě, to vypadá prostě skvěle
    https://www.youtube.com/watch?v=-Nvn7hIbKWM#t=67
    • Walldstein
      Tigr je sice klasika, ale vzhledem k tomu, že mi vzhledem silně připomíná PzKfW IV tak ho moc nemusím, osobně mám nejraději SdKfz 171 (PzKpfW V) tedy Panther. To je podle mě nejlepší tank celé druhé války. Rychlý, silně obrněný se silnou výzbrojí. Jasně skosený pancíř je okoukaný u Rusů, ale i tak je Panther prostě hezčí *4*

      Jinak nevim proč ti označení německých tanků evokuje pancéřovou bestii, když označení Panzerkampfwagen jde volně (ale poměrně přesně) přeložit: obrněné bojové vozidlo.
      • Bargud
        To je na mě? Já jen souhlasil s tím, že v první Tiger byl ve své době bestie. A když byla řeč o takových tancích, tak jsem jen ze zajímavosti napsal tanky, které si může kdokoliv ze svého zájmu najít a podívat se na Hitlerovy tehdejší plány.
    • Bargud
      Když je řeč o bestii (souhlas), mrkni na Panzerkampfwagen VIII Maus (prototyp) a Landkreuzer P. 1000 Ratte + další verze. Dost děsivý si představit.
    • Za mně to je rozhodně Panther. Nádherný na pohled, obávaný na bojišti. Opět předběhl dobu, jak bylo u Německých tanků zvykem - viz. stabilizátor. Kanón, který rozlouskl kde co, sklopený pancích odrazil výstřel nepřítele. Silný motor mu dal velkou rychlost a přitom byl robustný a odolný. Pro mě takový zlom ve vývoji tanků a ukázal cestu pro budoucí MBT. Potom samozřejmě Tiger, Ferda (Elefant) a JadgPanther. Z moderních tanků T-55, Leopard 2, Challenger 2.
      • Musím trochu upřesnit, Panter poddimenzovany podvozek původně konstruovaný na nějakých 32t. Vzhledem k tomu, že Hitler neustále zasahoval do konstrukce a požadoval navýšení pancéřování a výzbroje, tak se ten drobeček dostal na 45t. Nekvalitní rozežrané málo výkonné motory Maybach tomu také nedávaly. Nekvalitní a poruchové rozvodovky, které defacto nebyly schopny fungovat více jak 500km v kuse :-), proto se tanky transportovaly k frontě na vagonech :-). Nemožnost provádět složité opravy v terénu, vadná těsnění v palivových pumpách díky kterým prosakující palivo hořelo v motorovém prostoru a zapalovalo tanky za jízdy. Vysoká nespolehlivost vzduchových filtrů v prašné prostředí. Zamrzání hlíny a kamení mezi jednotlivými pojezdovými koly tanku způsobovalo nemožnost rozjezdu a poruchy pojezdového segmentu tanku. Slabé boční pancéřování největší slabina tohoto jinak vynikajícího konceptu středního tanku. Zbytek popsal kolega ve spodním komentáři. Ale respektuji, že WT i WoT jsou jen "arkády". Pokud někdo rád zajímavější a trochu "věrnější" simulace, sáhne na toto: https://www.youtube.com/watch?v=kmyM-WLyd8U

        Žádný "flame", jen jsem chtěl trochu rozšířit obzory hráčům WT a WoT, že Panter byl fajn, ale reality se v těchto arkádách hráči nedohledají a není dobré se řídit informacemi z těchto her. Realita byla tvrdší a neodpouštěla chyby na bojišti.....
      • Stabilizator Nemci sehnali opravdu brzo a to uz u M47/M48 po valce, kdezto M4 sherman jej mel o trochu drive. (ale on tehdesi WWII stabik moc nepomahal).
        Panter je 45tunovy otesanek pretizeny a nespolehlivy s enormi spotrebou paliva, v podobne tezke kategorii vznikli zajimvasi kostrukce, ale mladsi takze se to spatne porovnava (M26, T44).
        Diky vaze panteru meli dost "prostou" tam nacpat tezke delo a tlusty celni pancir Pozor jen ceni. boky ma lepe chranena preba T34.
        Jinak vsechny Nemecke taky te doby trpeli pretucnenim a snahou o absolutni dokonalost i za cenu extremni slozitosti a velikosti.
    • V současné době jsou super kousky :
      Němci - Pz Kpfw IV F-2, první solidní stroj s dlouhou 75mm. Pz Kpfw III aulf. M - opravdovej krasavec, kterej toho zvládne moc a moc, velmi soildní stroj. Tiger I - klasika nejklasičtější a v této hře hora oceli hrající nejčastěji proti chudákům T-34/85 - tiger vládne :-). Jagdpanther - nejkrásnější stíhač ve hře s vynikajícím kanónem a pancířem, kterej někdy odrazí každou střelu.

      Rusáci - T-50 na prvním ranku neuvěřitelnej stroj, kterej už má poladěnej BR, i tak ale velmi dobrý lehký tank. T-34/1940 první "téčko" který bejvalo ještě líp losovaný ale pořád je to na svým ranku opravdový killer. T-44 vynikající střeďák s mizernými losy, který si ale i tak umí poradit s lecčíms a je velmi zábavný. T-54 prostě TOP medko, netřeba nic dodávat. IS-3 opravdový držák co zastane hromadu práce, stejně tak IS-4, ta je téměř neprůstřelná. SU-100 velmi zábavný stíhač se skvělým dělem. Víc mně takhle z fleku nenapadá.
  • jinak jedna rada ode mě pro nováčky do tanků: využívejte náklonu terénu ke zvýšení efektivity pancíře, když budete stát ve svahu, bude vás o dost těžší prostřelit než na rovině
  • jak mam obsadit vzdušnou nadvládu poraďte mi prosím *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ehm, tak bohužel, tady je perfektně vidět, že rady chce udílet někdo, kdo nejen hru v podstatě moc nehrál, ale navíc o lítání, taktice boje, letadlech natož tancích nic neví. Když mám ještě teplý papíry na fichtla a půjdu někam na dopravku poučovat policajty jak se řídí auto, vysmějou se mi. Pokud někdo odlítá pár bitev v letadle a odjezdí čtyři v tanku a hned napíše návod, je to taky k smíchu. Je hezký, že se asi i ptal okolo, soudě podle vět "někdo vám doporučí to, někdo ono", svědčí to ale i o tom, že sám autor prostě neví, protože nemá znalosti. Ale návod asi napsat musel. Některé rady jsou takové obecné nic neříkající, další pak vyloženě nesmyslné. Tenhle článek sis, autore, klidně mohl odpustit.
    • Jdi k věci mudrci a v bodech napiš, co je v článku špatně. Nebo jen trpíš tou chorobou super skilled hráče, co má v této hře nahráno stovky hodin a potřeboval si nám to tak trochu oklikou všem sdělit?
      • OK, něco napíšu :

        Hned na úvod totální omyl a mystifikace - ovládání stačí myš?! Naprostý nesmysl! Aby člověk mohl vůbec někomu konkurovat, bezpodmínečně musí používat klávesnici a namapovat si dobře směrovky i výškovku a hlavně klapky! Říkat, že stačí myš je prostě kravina.
        Stíhače - cílem je vymanévrovat protivníka a dostat se za něj - další naprostá pitomost. Nejhorší misto na zásah nepřátelského letounu je za jeho ocasem.
        S němci je lepší praktikovat B&Z - no potěš, zkus si to s čímkoli jiným než s FW a umřeš. Na boom and zoom jsou NĚKTEŘÍ němci, ale rozhodně ne všichni!
        Střílejte v arkádě dávkami - taky mi to ze začátku říkali - pitomost. V arkádě se to prostě kropí a pokud budete zkoušet nějaký dávky, tak vás nepřítel rozseká na nudličky jedna dvě. Navíc se v arkádě při aspoň trochu naskillovaný posádce zbraně nezasekávají, prostě ne.
        nestřílejte na 700m, leťte blíž a palte na jistotu - jo, to ať si každej říká a ostatní budou mít žně. Pokud na vás letí zkušenější pilot, tak na 700 už umřete, pokud budete tupě čekat až doletíte blíž, jak radil Olejník.
        Bitevníky jsou super vyzbrojená letadla, která slouží k sestřelování bombardérů - boha jeho, takovou pitomost napsat, tohle je prostě kravina, nemá smysl se tím dál zaobírat.
        IL-2 šturmovik dokáže někdy i zničit tank, díky výkonným kulometům - no, ehm, mistrovi by měl někdo vysvětlit rozdíl mezi kulometem a kanonem. A pak si má do šturmovika sednout, nabít munici proti pozemním cílům a zjistí, že tank v pohodě rozlouskne tak, jako to bylo ve válce.
        Tak a dál už mně nebaví psát, pojdtě do mně. :-)
        • jnsCZ
          Zdar, díky za reakci. S tou myší je to jenom nešťastně formulováno. Samozřejmě že je klávesnice potřeba kvůli vývrtkám, klapkám, vysouvání podvozku, shazování bomb atd. Smysl té věty je, že v arkádovém režimu prostě někam namíříš kurzor a letadlo tam bez keců letí - tzn. hromada věcí je zanedbána.
          - Co se týče dostat se za protivníka - pro začátečníka mi to přijde lepší rada než říct "jděte do nich čelně", protože pak to končí otravnýma head-on kolizema.
          - Dávkování střelby - to je asi na dlouhou debatu. Já když jsem jel zezačátku nonstop kropení, tak se mi ty kulomety/kánony fakt často zasekly. Skilloval jsem spíš vitalitu pilota, protože mě štvaly takový ty náhodný sestřely.
          - Vzdálenost střelby - zase, nejde to brát univerzálně a doslova ve všech případech. Ale co je teda lepší: když hráč zahájí nonstop palbu jakmile uvidí v dálce naváděcí terč nebo když raději pár vteřin vydrží a dostane se do lepší pozice? Když zahájí palbu hned, možná něco zasáhne. Možná vyplýtvá všechnu munici a netrefí nic.
          - Bitevníky - nejsou to moje oblíbený letadla, moc s nima nelétám. Hledal jsem si proto různé informace na netu a mimo jiné jsem našel třeba tohle: http://www.reddit.com/r/Warthunder/comments/1wb6e1/tips_on_heavy_fighters/ - hodně lidí tam zmiňuje: útoky na bombardéry, útoky na pozemní cíle, boom and zoom atd. Jo, zaměnil jsem kulomety a kanóny, chybka.
          • Přiznej barvu. Já říkám, že podle celkovýho vyznění tvýho článku bych tipnul, že máš nalítáno v podstatě prd (možná pár set bitev) a naježděno ještě míň. Tedy dost málo na to, abys mohl psát návod - to byl hlavní důvod mých příspěvků. Osobně bych si tipnul, že z jednoho národa máš odemčený letadla tak to třetího, max. čtvrtýho tieru a tím to skoro hasne. Jinými slovy, ze hry jsi vyzkoušel v podstatě tak malou část, že to prostě na psaní objektivního návodu není. Opakuji, že je to pouze můj dojem, nabytý po přečtení tvého článku, nic víc. Je mi jasný, že pokud toho člověk trochu odlítal, může se cítit dost silný v kramflecích na návod, ke kterému se přilípne titulek "pro začátečníky", ale to bych mohl po týdnu třeba v Lineage II taky začít psát návody a všem bych byl pro legraci.
            Stejně tak bych si tipnul, že rozhodně nejsi fanda letectví, letadel a už vůbec ne tanků či prostě vojenské techniky, opět jen můj dojem. Jinak samozřejmě nic ve zlým, jsem letitý čtenář a samozřejmě i pravidelný kupující Levelu. Zdar. *3*
            • Nic, Honzíku? Žádná reakce?
            • Tak teď to prosím neberte jako nějaké haterství, ale spíš jako dobře míněnou kritiku. Honza Olejník má opravdu nahráno ve War Thunder velmi, velmi málo na to aby psal manuál... Podívejte se na nedávné gamesplay video s Pavlem Dobrovským a Honzou Olejníkem https://www.youtube.com/watch?v=2Mn-rT6SoxM a snadno zjistíte, že janys_CZ, což je Honzův nick ve hře má na začátku videa 7 lvl a končí na 8 lvl . Dále se dá snadno zjistit, že na 3 tier se dostal jen s Rusy. Zbytek národů jen 1 tier, dvojplošníkové zálohy. Vzhledem k tomu, že se v článku vyjadřuje k různým taktikám létání u různých tipů letadel a národů, tak je mi jasné, že nám nepředává svou vlastní zkušenost. A já se ptám, byl pro redakci Games.tiscali.cz takový problém sehnat si člověka, jako poradce, který už má se hrou víc zkušenosti a s jeho pomocí napsat mnohem erudovanější návod pro začátečníky a nespoléhat se jen na "strýčka Googla"??
              Na závěr bych ještě rád zmínil jednu úžasnou závěrečnou scénu s Gamesplay videa cca od 1:19:45 (realistická bitva), která myslím hovoří o zkušenostech autora návodu za vše. Pavel právě zkusil se svým dvouplošníkem zautočit na nepřátelské letadlo, Pavel: "ono mi to neukazovalo zaměřovací ten" (myšlen terč předstřelu, který se zobrazuje v arkádovém režimu hry), Honza: "hmm, hmm, a smích". Místo aby Pavlovi vysvětlil, že v realistické bitvě se předstřelový terčík nezobrazuje a zaleží jen na hráčově zkušenosti a umu jestli se trefí, tak se Honza s prominutím jen tlemí. Dále je vidět že po útoku na nepřátelské letadlo hra Pavlovi hlásí "asistence při zničení" což jasně značí, že protivník byl zničen a Pavel jako začátečník se ptá: "to znamená, že jde k zemi"?? Honza: "no asi jo, moh by, střel ho ještě, aha došla munice" atd... No nezlobte se na mě, ale tohe je vážně fraška. Z toho úplně čiší, že Honza Olejník poprvé v životě viděl realistickou bitvu a měl Pavlovi, jako ještě většímu začátečníkovy radit. Tak tomu říkám skvělé profesionální letsplay video milý čtenáři, které Vás má navnadit k hraní WT.
        • Dík. To si měl napsat původně a ušetřil by sis nic neříkající věty. *3*

          Já neumím posoudit. War Thunder mě vůbec nebavil. Rád létám v FSX a tohle mi přišlo dost mimo. Ale grafika pěkná.
        • wenceslaus
          Souhlasím, že klávesnice je prostě nutnost (i když za hlavní považuju spíš tu výškovku). Promiň, ale dostat se na 6 hodinu je nejčastější taktika a funguje - pro začátek je tohle OK. B&Z se dá praktikovat skoro se vším, kdy máš dobrou vejšku. Zvláště v arkádě, kde rychlost netrhá křídla a nepřetočí se ti motor... ale ano, netvrdil bych to o Němcích obecně, protože i s lecjakou 109 je poslední dobu lepší točit, než zdrhat.
          Stejný je to s dávkou. Pokud máš 109E3 nebo první Spitfire s kanónem, tak té munice moc nemáš, a prostě ti nezbyde, než střílet na jistotu a neplýtvat. U Typhoona už se zas vyplatí prostě kropit :-)
    • Nedá mi to se nezastat autora článku. Já vůbec nechápu, odkud se tady berou tyhle negativistické postoje. Autor si dal zjevně velkou snahu napsat článek, který má začínající hráče, jak už nadpis článků napoví, seznámit se základními prvky hry a že se jedná o opravdu obsáhlý článek, aby těmto hráčům pomohl se v začátcích zorientovat a stejně se tu najde někdo, kdo snahu autora musí za každou cenu pošlapat. Ten článek jsi číst nemusel, evidentně jsi hráč, který má odehráno mnoho hodin, autorovi jsi rovněž nic neplatil za přečtení, pravděpodobně už vše dobře znáš, ale mohou tu být i lidé, kteří se hrou začali nebo se chystají a pro ně byl článek určen. A poslední větu: "Tenhle článek sis, autore, klidně mohl odpustit.", beru už jen jako očividnou neúctu k autorovi. No jo, na internetu je každý drsný jako Chuck Norris. *5*
      • Jakožto dlouholetý hráč warthunder mužu říct na 100% že článek je uplně k ničemu i noobom ...gameplay byla vysměch...vydaval tam realistickou bitvu na konci za nejtežší mod ..sou tam 3.... na simulátor uplně zapomněl..takže sorry někdo kdo ani neví že hra má 3!!! herní mody a realistická bitva rozhodně není ta nejtěší z nich svedčí o tom ..že si ho fak mohl odpustit.:D..tak zase prachy se před vánocema hodily chápu volejníka.:D ...vzpomenu si na slova Franty Fuky 100kč za odstavec kdo z vás to má.:D...volejník udělal hodně odstavců sice uplnně zbytečnejch a o ničem ale co už .:D
      • Počkej, přečti si mou reakci klidně ještě jednou. Nejsem žádnej internetovej uřvanec, kterej jenom nadává a pomlouvá! Normálně a věcně jsem vyjádřil svůj názor a všimni si, že do osoby autora jsem se nijak netrefoval, pouze do jeho znalostí hry. Nevím, co je špatného na tom, vyjádřit svůj názor o podle mně zbytečné činnosti. Že si někdo dá práci s věcí, která je nesmyslná, ještě přece neznamená, že budeme všichni mlčet a obdivovat to,protože "se tolik nadřel".
        Beru, že nějakému naprostému začátečníkovi by mohly nějaké body pomoci, body typu "je výhodné mít výškovou převahu". No to by blbej neřek, že v boji je výhodnější být nahoře :-)
        Argument, že jsem článek nemusel číst, nechápu. Zásadně se nevyjadřuju k něčemu, čemu nerozumím nebo jsem to nečetl. Mimochodem, to samé mohl udělat autor :-)
        • wenceslaus
          A přesto — takovejch lidí, co si ve hře hraje na sekačku :-)
          • Bargud
            Výšková převaha je jasná, ale někdy se držet těsně nad zemí vyplatí. A je to vtipný...když letíte těsně nad nerovným terénem a manévrujete, a nepřítel se srazí třeba o skálu :D
            Takhle jsem setřásl už nejednoho protivníka třeba na mapě Jungle (jestli se nepletu).
            Platí ale jen pro "nezkušené" kteří to pak nestihnou vybrat :)
            • wenceslaus
              JJ. Ono prakticky všechna taková pravidla se občas vyplatí porušit.
  • Hezký, ale to už radši IL2 Battle of Stalingrad *3*
  • War Thunder? Pche, stavte se v klubu DCS...
    • wenceslaus
      Me - 109 za 49,99 Dolaru? To už raději IL – 2: BoS
      • A co je k divení? Při úrovni simulace je cena plně pochopitelná :) U těchto modulů to není jako ve War Thunder - pay 2 win, ale learn 2 win, což dnešní "hráči" nezvládají... IL-2 není špatnej, ale já raději vrnění GAU-8 Avenger
        • wenceslaus
          Jenže ne každej hledá takovou úroveň simulace a pro ty je War Thunder lepší volba - většina lidí tam hraje arkádu a ne simulator.

          Pay 2 win to rozhodně není. Hrál jsme to s prémiovým účtem (i letadlem) i normálně a nevětší rozdíl je v čase, kdy šlověk dosáhne lepšího stroje. Ve hře to mé výsledky moc neovlivnilo.
          Upřímně, spíš se leknu Yak-9 než kohokoliv s prémiovým účtem v jiným letadle :-D
          • Tak tak... a hlavně se lidi bojí mě, když v tom Yak-9T lítám jí *1*
  • Pro začínající hráče bych asi doporučil Američany. Mají výborné bombardéry i stíhačky. Jinak pokud jste se ještě neregistrovali tak se registrujte přes http://warthunder.g6.cz/. Já dostanu odměnu ve hře a vy dostanete taky odměnu v podobě 50 Golden Eagle do startu navíc!
    • Ja americany nedoporucuju. Na nizkych rancich je to s nima opravdovy ocistec.
      • a ty vyšší ještě neodemkli *4*
        • wenceslaus
          On asi myslí letadal... i když nechápu proč. Každopádně podle mě maj dobrej začátek v obojím.
          • Walldstein
            Ani ne, ona ta jejich P26 stojí za starou bačkoru..
    • Já zase nedoporučuji podporovat tyhle spamující příživníky *16*
  • sakra... to měla byt reakce na Michala sry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit