Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://online.gaijinent.com/single.php?type=buy&id=4327
  • Kdyby nekdo chtel usetrit, muzete koupit packy ( jak letadla tak tanky nebo GE ) prez rusky web namisto toho evropskeho. Neplatite eurama s danovou prirazkou, ale rubly. Startovaci balicek s Shermanem ktery mimochodem v evropskem obchode neni vyjde na cca 25 euro.
  • God-of-War
    Momentálně to pařim na PS4 a sem fakt překvapenej. Hodně dobrá hra a na Ground forces se fakt těšim.
  • No myslím že ohraničení bude potřeba, protože letadla mají velkou mapu a v ní je menší výřez přístupný pro tanky, takže logicky je potřebuješ nějak uzavřít. Ta fyzika mi vrtá hlavou, ten pohyb tanků fakt vypadá divně.
    Ještě bych dodal že na některých leaklých screenech je vidět grafika tak na úrovni roku 2000. Každopadně většinou jsou tam nápisy v azbuce, a většina rusů hraje na strašně slabých pc.
    Anebo je to záměr, aby byl při releasu větší wow grafický efekt.
    V MMO opravdu nečekej extra porci spolupráce, na to si vždycky sežeň peruť/klan/guildu
  • http://warthunder.com/en/news/392-The-Second-Wave-en

    neco malo k druhe vlne a vynatek co se tyce tech serveru, ale co ja vim tak ani to jim poradne nefunguje a nekdy jsou online nonstop a nekdy nefungujou vubec...cert aby se v tech rusacich vyznal.

    Testing schedule: Thursday and Saturday from 02:00 to 06:00 GMT and from 13:00 GMT to 17:00 GMT. Today, on December 26th the test will run until 21:59 GMT.
  • tomocz
    Je to tak, ale někde to oficiálně psali, kdy ty servery běhaj.
  • Pokud jsi za půl roku neměl víc jak 5krát spolupracující tým, tak bylo něco špatně. Hrál jsi HB, anebo Arkádu?
  • FeebeE
    ještě že si to napsal :D to by mě právě ani nenapadlo
  • Čekal jsem, že to bude lepší, sledoval jsem nějaké gameplaye z bety a příjde mi to takové nemastné, neslané. Všechny mapy se odehrávají v nějakém ošklivém kamenolomu (ze všech stran je mapa uzavřena aby někoho náhodou nenapadlo odjet pryč), krajina je strašně nepřirozená ve srovnání s historickými mapami pro letecké souboje a tanky občas plavou bokem (špatná fyzika, možná se časem zlepší)... Jako asi to bude nejlepší hra s tankama, ale pořád tam bude obrovský prostor pro zlepšení. Největší slabina WT je teamplay, který je v 99% případů na bodu mrazu, během půl roku hraní jsem měl asi pouze 5x tým, který trochu komunikoval a spolupracoval. Chtělo by to hráče víc motivovat k tomu vyhrát kolo a ne aby jen sbírali fragy jak blbouni
  • martyEF
    no počkám si na open betu a pokud mě zaujmou tak je třeba i nějakým 50 éčkovým balíčkem podpořím, přeji jim velký úspěch a jako hráč WoT v něj dokonce i doufám, jelikož WoT jde do řádné ****
  • Ještě bys tam měl připsat, že za nejlevnější balíček 49.95 EUR dostaneš closed betu která běží 2 DNY v týdnu a 4 hodiny v PST case, tedy u nas od 2 rano do 6ti. a pak od 3 do 7i. Takže pokud někdo chce do bety a čeka nonstop servery ať to nekupuje. To uz gajove z gaijinu nikde neuvádí, protože by se jim každej na bonusovej tank za 50ecek vykáknul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit