Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je, ale ve hře ne z důvodu DMG modelu a navíc kdokoliv ti to chce vyvrátit, že tam 0DMG nejsou ti řekne že střílíš buď ze špatného úhlu (tedy že se střela odrazí) nebo že střelíš do spaced armor a popřou že 0DMG hity existují :D
  • Letadla nejsou tanky, nebe není země. Já bych se teda neodvážil porovnávat tyto dvě části co do náročnosti, přecijen tanková část bude mít detailnější modely, stromy, zem,...
  • "grafika Hollywood" tam ale je ;) jeden příklad za všechny: Lens Flare, typický hollywoodský efekt, nebo třeba přepálené HDR, DoF, a bůh ví co ještě ;)
    Výňatek z webu panzernet.net: "Potom ovšem přišlo setkání s vyspělými středními tanky T-34 a těžkými kolosy KV-1 a KV-2, které přineslo Němcům velké rozčarování.

    Kanony jejich tanků najednou již nestačily na protivníkovy stroje; vlastní pancéřování nebylo sto odolat nepřátelské palbě na mnohem větší vzdálenosti, než na které mohly sami efektivně střílet."
    (řeč je o prvních verzích Pz4 a dřívějsích tancích)
    Toliko k tvému udivení z Pz4 vs KV-1 ;)
  • Doporučuji zhlédnout všem, kdo se o hru aspoň trochu zajímají.
    https://www.youtube.com/watch?v=VwYbnYXjdRg
  • Lidi už chtej víc!!! Jako WTO!!!
  • Přesně tak, také nepozoruji po patchi 1.37 výrazný úbytek hráčů. Hromadá lidí stále nadává na změnu ve výzkumu letadel, ale já osobně v tom vidím i dost pozitiv. Co se zrychlilo je výzkum modulu do letadel. Dřív na vyšších tierech to šlo mnohem pomaleji. Dále s přechodem na další level se mi dost často odemklo víc letadel, na která jsem neměl peníze. Teď si aspoň v pohodě na každé letadlo našetřím.
    Dáls se nadává na MM a zmenšení počtu tierů. Osobně hraji AB a HB a zatím jsem žádný problém s MM nepozoroval. Naopak se díky zmenšenému počtu tieru zkrátila čeakcí doba na zápas. Což byl hlavně problém u vyšších tierů.
  • A čo ti príde na tom dívné, že tank bol zničený čelne od KV? Si mýslíš, že PZ4 bol nejak extra obrnený tank? Hral si lietadlá? Tie su tiež v krásnej grafike a bude to ten istý engine a šlapú krásne aj na starších mašinách.
  • Engine ve WoT je zastaralý, i kdyby se Wargaming rozkrájel, tak s tím nic pořádného udělat nemůže. Jen na něj věšet další grafická vylepšení, což extrémně zvyšuje hardwarovou náročnost. Spousta lidí si už pěkně dlouho stěžuje, že fps je děsně nevyrovnaná. Mám doma slušnou sestavu a i mě fps lítá jak "párek klokanů v době páření".
    Spící Wargaming se po letech probral a zjistíl, že mu roste konkurence. Teď jim hoří koudel u zadku a tak slibují, jak diví. Warplanes je propadák do kterého vložili hodně práce i peněz, místo aby raději zapracovali na WoT, případně začali vyvíjet hru úplně od začátku na novém enginu a vytvořili "WoT 2" Vzhledem k dobré hráčské základně by se jim to určitě vyplatilo.
  • Mě se libi jak všichni nadhazujou hru vidí HD podvozek a tank připominajci koráb na vlách a už je to pecka co překoná vše *1* Fajn je to hezky zpracované krasna grafika .. a kolik lidi si to muže zahrát na full bez lagů a s dobrými FPS ? *3* aby to neskončilo jako BF 4 taky slibovali grafika Hollywood a ted to samej bug. *6* Na videu sem koukal KV 1 zničila Pz4 čelně na 1 zasah wtf ? to mi přišlo divný kdyby zboku zezadu ale čelně *5* ja si počkám otestuju otevřu pivo pak zhodnotim full verzi žadnou alfa ! Pěkný den hraju WOT i Warthunder . *2* *1*
  • Tak zrovna zasah bez poskozeni je zcela realnej.
  • Grafiku bych nějak neřešil, nemá to cenu. BigWorld engine už má nějakých pár let za sebou a ani přidáním grafických efektů se nedostane na úroveň toho čím disponuje Gaijin (+ BW engine vůbec není stavěný na takovýhle typ hry, klobouk dolů co s tím WG udělal).

    Souhasím s tebou, patch 1.37 ukázal extrém který jaksi Gaijin neumí řešit - pay model, já s tím momentálně seknul (+ nefunguje MM, alespoň že "100% historical FM" u B-25j opravili v mini patchi na skutečně historický) a stáhl WoT :D, jinak Open beta by měla byt myslím v prvním kvartále příštího roku (nebo ne ?)

    Ale i tak souhlasím s "x", WoT mění každým patchem balanc úplně špatně, koupil sem Tigry (I a II) a nešlo s něma jezdit, KTčko měl přední horní plát papír (testováno) a 88ma dávala menší DMG než je papírově AVG (testováno), teď je to úplně o něčem jiném a pak sou tu ty jejich legendární sliby, bylo toho naslibováno spoustu už v Beta verzi hry (kterou sem odehrál od začátku do konce) a spousta z těch věcí stále v nedohlednu.
  • AFAIK ohledně tanků a PS4 prva popírali a až pak oznámili CB ;) "si hrajou na NDA" si napsal dost blbě, spíš si hrajou na NDA a stejně je tuna videí a informací venku, TO je ta blbost. A jen tak mimochodem NDA je skoro u každé CB her :)
  • jj, oficielne to mas napsany v sekcich pro betatestery ... potom co si ten balik koupis ... ;D.
  • "co je plánováno do WoT" lol lol lol

    Jak dlouho hrajes wotko? Vis co vsecho slibovali jeste v bete? Ale skutek jaksi ... utek. Takze si nedelej iluze, protoze oni proste nic rozumnyho udelat neumej. Samo, ted kdyz zjistili,z e letadykla sypat nebudou ... tak jim nezbude, nez konecne zacit nelat neco na tancich ... ale.

    Wotko naopak postupne umira, 90% lepsich hracu stim davno seklo, a ted je to uz jen reta.dplay.

    O grafiku vubec nejde ... podivej se na videa z WT, tankum podvozky ... FUNGUJOU, nejsou to sanky ala WoT. A o balancu ve wotku snad nema smyslu mluvit vubec ... jejich neustaly nerfy a buffy ... porad dokola ... lol si koupis tank, dneska snim prostrelis cokoli, a zejtra ani plechovku.
  • Obavam se ... ze to bude jeste horsi :/ ... uz ted lagujou letadla ... a jako bonus se objevuje PL ... kterej te spolehlive pri prizemnim letu zabije ... coz potesi.

    Kazdopadne, letadla sou i pri tom ze je tam spousta "ale" o par radu jinde nez od wargamingu ... s tankama to spis vypada, ze neco hrube nezvladli, protoze puvodne propagovali termin "uvedeni PS4" jako "to datum", kdy budou (vsem) dostupny tanky. A kde nic tu nic + si hrajou na NDA, coz logicky vede na predpoklad, ze to je peknej pru…ser. Dalsi co k tomu vede je zverejneny video, kde tamky mizej uprostred travy ... takze opet zadny boje na 1000m+ ... a opet pifani na 20-30m, protoze dal nevidis.

    Hlavne si nedovedu predstavit, jak chtej balancovat kombinaci tanku a letadel ... kdyz (trebas) vsichni z jednoho tymu vemou letadlo ... sice to (pry) ma byt nejak omezeno, ale nezabranej situaci, kdy ve slotu vsem jen to letadlo zbude, a stejne tak, ze enemaci tam trebas budou mit jeste tanky ...
  • Kein
    Aby to chlapci krapet nepřekombinovali...na to dojelo už hodně her. WoT mi přijde, jako takový tankový Counter Strike. Má chudší grafiku, je jednoduchý, ale má vcelku promakaný systém střelby => lidi ho hrajou doteď. Jakmile se k tomu začne přidávat nějaké to čudlíkování navíc, může to ztratit na zábavnosti.
  • Kein
    Nebyl bych si tím tak jistý. WoT nezůstane dlouho ve stavu v jakém je teď. Já teda hodlal přejít na WT a ještě před týdnem pro mě byl jasný vítěz WT od Gaijinu, ale vzhledem k tomu, co je plánováno do WoT, tak to bude velmi, velmi vyrovnaný souboj. Troufám si tvrdit. Nehledě na to, že kucí z Gaijinu, jaksi neumí moc vybalancovat pay model a konkrétně letadla jsou teď nesmyslně drahý, vvoj extremně pomalý, open beta bude kdoví kdy a mezitím si WoT buduje základnu. Akce jsou každý den, jsou mega výhodné (udělej 50tis dmg za den a máš 1den prámium acc apod.).

    Co se týče grafiky. Pokud WoT předělá podvozky tanků do HD tak tanky získají zcela jiný vzhled. Po posledním patchi je grafika už velmi pěkná. Co se musí WoT nechat je to, že nejen, že položil základ novému hernímu žánru, ale pořád na te hře maká a kdo ví jak bude WoT vypadat, jak vyjde WT. Tak či tak, jako hráči z konkurenčního boje budem jedině těžit.
  • ale je to sranda je vést na konec mapy daleko od hlavních úkolů :D
  • Pokud vím, tak sem někde četl že oni nechtějí být pro WoT konkurence ale spíš jiná alternativa. Kamarád je v betě a nemůže si to vynachválit.

    Prej i v arkádě musíš během jízdy řadit, žádná stabilizace osy kanónu (zapomeň na to, že budeš střílet za jízdy) když ti vyřadím motor, tak prostě stojíš a hotovo, pak musíš i nastartovat a i chování tanku je tentokrát podobný opravdu........tanku :D
  • to dělala už patch předtím. Mě prostě ten nový systém nas*al, lítám fakt málo a s takovou se už vůbec nepohnu dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit