Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    a hlavně tahovku
  • Panzer Korps jsou super, tohle bude hadam neco jako stare Rites of War, ale se vsemi vychytavkami z PC, ja se velice tesim
  • Magister_Peditum
    Novou strategii z W40k jsem si přál, ale tahovku? No, uvidíme.
  • Mě právě hry poslední dobou jako SP a ani MP typu Battlefield apod. už nějak moc nebaví.
    I když Mount and Blade: Napoleonic wars je vyjímka :D

    Warhammer fantasy a Warhammer 40 000 je celkem solidní rozdíl a dle mě by měla větší šanci se uchytit. Určitě by neměla miliony hráčů, ale stačilo by rozumný počet (a stabilní) hráčů, kteří by pro tvůrce mělo smysl hru dál rozvíjet. Viz třeba RIFT a Warhammer online hraji od prvního dne doteď. SIce to není žádná sláva s populací, ale lepší než nic
  • Veskoslav
    Onlinovku ne. Skončila by jako Warhammer online:( Raději pořádnou SP s MP:) Sice Space Marine nebyla až tak špatná hra, ale uvítal bych lepší, otevřenější svět. A takový příběh za Vlky či naopak za Tisíce Synů z Chaosu:)
  • Black_Hand
    mlask :). 40k hru? rozhodne :).
  • Na každou hru z tohoto světa se těším!
    Osobně bych si přál (a doufám, i když to je mizivé), že se obnoví Warhammer 40 000: Dark Millenium online

    Sci-fi Warhammer by si zasloužil mít vlastní onlinovku (ale v dnešní době to je těžký být úspěšný, zvlášť v MMORPG)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit