Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jeden trolí debill si notuje s druhým trolím debilem.....
  • Veskoslav
    Akční MMO, co si pod tím představuješ? To je i Terra online. Já chci bojiště, zabíjet tisíce nepřátel, protože chci být geneticky upravený člen Hvězdné pěchoty, chci zabíjet ve jménu císaře. Nějaké srandy, kdy budu zabíjet X příšer jenom proto, abych měl další level je nesmysl.
  • Viktor_H
    A nebo pro ty, kterým intelekt dovoluje náročnější činnosti, než držet tlačítko pro střelbu. *3*
  • Cypri
    Neřekl jsem řezničinu. Chci strategii s pěkným singlem, skirmishe když nebude náhodou s kým hrát nebo se to nechyti u komunity a Multak kdyby se to chytlo. Standard kterej bejval skoro vždy u strategií samozřejmostí.
  • Black_Hand
    :D velice EPICKE.
  • bože, to je zase blábol *7*
  • na druhou stranu, Panzer Korps jsou velice komplexni, maji velke mapy a obrovske mnozstvi jednotek, takze doufam, ze to bude v podobnem duchu
  • Trisska
    Tahovky sou dobrý pro lidi v důchodovym věku a pro lidi pomalu uvažující. A takovejch lidí je poměrně dost, takže já bych to neodsuzovala...
  • Kvalitní SP zážitek na 5 hodin s AI ve stylu CoD:MW 1-3 (nebo jakýkoli jiný)? Tedy žádný, plný scriptu. Mulťák se skrimishem mají stejně dlouhou životnost jako SP. Po týdnu hraní by sis na něj ani nevzpomněl (případ Space Marine). Ne. Prostě buď akční MMORPG, nebo jako strategie (což se War40K asi více hodí, než akční řezničina)
  • Tahovky jsou náhodou skvělé. Mám je raději, než dnešní rychlé strategie typu Starcraft 2 apod.
    Navíc to k War40K padne jak vyšité, když je to stolní hra *5*
  • Ja se obavam, ze to bude neco snadno stravitelneho. Jak tady zminuje Mike, neco jako Rites of War, ktere ani na svou dobu nebyly nijak zavratne komplexni tahovou strategii. Velke hexy, male mapy, male mnozstvi jednotek. Ani ne tak strategie v duchu Panzer Generala nebo Final Liberation jako spis takove hejbani panacku a kombinovani efektu - proste neco jako byl novy XCOM v porovnani s drivejsimi tituly serie UFO. Ano, tahova a mozna i takticka vec, ale vlastne uz ne "valecna" strategie.
  • Cypri
    Taky moc onlinovku nechci. Chci kvalitní SP zážitek, případně ať tam jsou skirmishe a dobrá AI která nebude jednoduchá. MP proti lidem k tomu a máme titul, který může dlouho žít. Retribution hraju do teď odedne vydání.
  • to by bylo velice epicke! :)
  • Cypri
    No nevim, ale od THQ se mi všechny jejich hry líbily. Takže to jak dopadne toto je jen ve hvězdách.
  • haha you funny guy
  • Black_Hand
    to bychom se mohli dockat i titanu :).
  • a co teprve počeštěnou tahovku
  • *7* Bože proč zas nějaká tahovka. To nemůže vzniknout taky někdy nějaká normální hra
  • zda se mi to, nebo krach THQ Warhammer hram naopak prospel?
  • Zerathus
    Sem s tím! Každodenně se modlím za novinky ze světa WH40K

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit