Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joe nám nějak měkne. Se ti oživují mozkové buňky nebo co?
  • KONECNE tahovka!!!!
  • Veskoslav
    Dík. Zdá se, že mi to uniklo:)
  • Je to lopata, no...
  • to bylo na Veskoslava dole :)
  • Creative Assembly chystaji i oficialni Warhammer hru ve stylu Total War

    http://www.creative-assembly.com/sega-and-creative-assembly-announce-partnership-with-games-workshop-to-create-warhammer-games/
  • Veskoslav
    Tak to je upravený mód pro Total War, ne? To není samostatná hra? Nebo mi zase něco uniká?:-D
  • Warhammer Total War od Segy, to sice neni 40k, ale myslim ze se taky pocita
  • Veskoslav
    Dvě? Ty jo, něco mi uniká. Která je prosím Tě ta druhá:)
  • Tahovky budou zase v mode ? Konecne *14*
  • dobre, to jsem trochu prehnal, ale dve nove ohlasene hry za posledni mesic povazuji i tak za uspech, kdyz bylo predtim rok ticho po pesine :D
  • Veskoslav
    A ještě k tomu blbá jak tágo.
  • Trisska
    Proboha, co vám zas je... Nechápu, co sem jako napsala špatnýho... *9*
  • ani ne spíš je to pro lidi co radi uvažují pri hraní
  • Veskoslav
    Roztrhl? No já ti nevím, ale roztrhnutí pytle si přestavuji trochu jinak:)
  • Veskoslav
    No taky se podívej na TSW dopadl;) Není to špatné MMO, právě naopak. Ale tento systém MMO je skutečně okrajová záležitost. Warhammer online je klasické MMO, kolik by asi hrálo lidí netypické MMO jako TSW?:) Já už mám MMORPG her plné zuby. Jsou jich na trhu desítky a to bohatě stačí. A je jedno že W40K má silnou základnu. Lidé pomalu opouští svět MMORPG a chtějí i kvalitní hry v rámci SP.
  • me se taky libily, jde spis o to, ze jich moc nevychazelo a najednou se s warhammer hrami roztrhl pytel
  • Akční MMO..... to jsem špatně napsal. Mělo to být Akční nebo MMO.
    Copak musí být v MMo pokaždý lvlování? Podívej se na systém TSW.
    Bys valil za hvězdnou pěchotu? Mě by spíše více láká (a je mi bližší) spíš být jedním z milionů gardistů, vrhající se před, kdy kolem tebe padají tví spolubojovníci, samý řev, beznaděj a zoufalost. Tohle je něco pro mě, než ,,neohrožení" maríny
  • nahodou, ja bych si nejakou vysokorozpoctovou AAA skriptarnu na 5 hodin zahral, kdyz by tam byly obri bitvy, titani, bitvy ve vesmiru, vybuchy, jeste vetsi bitvy, greater demoni.. jen by nesmela vypadat jako Space Marine :)
  • jen jestli to neni jeden a ten samy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit