Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela trapny jak jset mi smazali docela nezavadny komentar s namety pro hru. ale tak snad si se pri tom udelal ty kokutku. je jedno jestli to byla prace cenzora, nebo nekoho z redakce, jsi jen uboha nula a parazit
    • jestli te nekdo necte a hned maze, tak mu fandim velice
  • Neví někdo ze zdejších čtenářů KC:D fóra jestli jsou animace (chůze, pohyby při boji atd) už finální? Zatím mi to osobně přijde docela bída, hlavně návaznost těch animací na sebe.
  • Jack1947
    Tož, to je drsné tohleto že tam bude aj dabing *8*
  • Nezdá se vám ten vávra hrozně tlustej sádloprd?
    • To je tvůj odraz v monitoru, zatáhni si rolety *3*
  • Tak to se musím omluvit. Moc sem jim nevěřil a vydání plné jsem tipoval nejdříve za deset let nebo vůbec. A oni už to dokončují. Tak to tedy smekám.
    • Pozor, dokončujou zatim jenom příběhovej scénář. Hra jako taková má před sebou ještě nejmíň rok a půl (spíš ale asi víc) dlouhou cestu.
      • wenceslaus
        To nám neprozradíš přesnou hodinu, den ba ani týden? Co jsi to za odborníka...
        • stoupeek
          Vyjde to 25.8., ve 14:33:23. Někdy kolem roku 2018.:)
  • Patřím mezi odvěké kritiky megalomanstvi Dana Vavry i jeho KCD, nicméně musím uznat, že na sve hře skutečně pokročil a snazi se dostát slibům a závazkům. Doufám, že jej nestihne osud Elite Dangerous nebo Star Citizen, které měly rovněž obrovské plány a nakonec, přinejmenším v případě ED se z nich zcela vytratila samotná hra a zbyl jen efektní avšak prázdný a nudný obal. Více v tomto případě neznamená lépe, spíš naopak a moje skepse vůči KCD proto i nadále trvá. Nedovedu si představit, ze by se během necelého roku mohlo podařit propojit veškeré technické i herni aspekty v jeden zcela sourody a kompaktní celek. Ale rád se nechám překvapit.
    • del0
      "Doufám, že jej nestihne osud Elite Dangerous nebo Star Citizen, které měly rovněž obrovské plány a nakonec..."

      Líbí se mi, jak mluví v minulém čase o hrách, které ještě nebyly dokončeny a neustále se rozvijí. Mno, co čekat z úst hovňouska, než to hnědé... *15*
    • samozrejme ze se to nepodari, bude to propadak roku
      • to bylo tve splozeni taky ;)
    • Troufám si hádat, že osud Star Citizen je vlhkým snem každého vývojáře. Ale tady pánovi je to očividně málo.
  • Podle výrazu pana Vávry to vypadá, že jde všechno dobře. Už se těším. *14* *14* *14*
    • MikeR
      No právě. Neříkám, že se Dan neumí usmát, ale aby zářil jako sluníčko? A ty tři prázdný kuželky na to vliv mít nemohly, zas tak silnej matroš to asi není. Tohle je naopak velmi, velmi neobvyklé, ba až znervózňující. *1*
  • Kus a pes, to nesmi chybet v zadne originalni hre. Napr. Star Wars Battlefront ma kus a pribude i vesmirny pes.
  • Gratulace k hladkymu vyvoji, co licuje s planem (!)—tak at to vydrzi. Ale tu slzu nad absenci deti zamackavam doted.
    • Tilwaen
      Zvlášť poté, co Dan prohlásil, že všechny bude možno zabít, že? *1*
      • Mno ... ve spravny (a stredoveky kazdopadne) rubacce by v kazdym pripade melo byt implemenotvany rabovani, znasilnovani, ... protoze to bezne bylo soucasti odmeny viteznyho vojska. A husiti se taky nijak nezinyrovali. Jen to vylepsili o to, ze (potom) ty jeptisky upalili. ;D
  • https://twitter.com/danielvavra/status/507995903521615872
    https://twitter.com/danielvavra/status/610534413898682369

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit