Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspoň budu mít víc času dopsat 1000+ důvodů proč nenávidím Kingdom Come: Deliverance, zatím jsem jen u bodu 567.
    • To spis napise bethesda 1000+ duvodu,proc je Kingdom Come: Deliverance spatna hra *15* .
    • Nakonec to seškrtaj a bude z toho free to play moba na mobily
  • Držme Vávrovi palce.. už jen to že dělá hru z naší historie by jsme mu měli přát jen to nej a ještě více.. hra se povede a bude dobrá i kdyby měla být jen dobrá... další díly mohou být už jen lepší :-)
    • nějaký hater hacendo se tu v diskuzi vyžívá pod pěti různými nicky. Místo aby byl rád, že vyjde hra z českého prostředí a třeba se prosadí i ve světě, tak akorát plodí nesmysly.
      • hra jako hra a je mi úplně jedno jestli je indická nebo česká. Hlavně ať je dobrá. Jinak tohle téma středověku je tuze nezajímavé. Za pár hodin to bude nuda. Doufám, že se pletu...
        • náhodou, pár bollywoodských hudebně tanečních čísel pro oživení atmosféry nemůže uškodit žádné hře *1*
      • *1* tak to opravdu nemám zapotřebí. Protože mi je víc než 15, fakani. *1*
        • MikeR
          ...na ta slova se sebevědomím protřelého lva salonů sáhl do kapsy u kraťasů, proštrachal se mezi klíči od všeho a zuřivě mával občankou, z které ještě kapala čerstvá barva. "Vidíte, borci? To čumíte. A dneska smím být venku až do osmi!"
          • ja jen do sesti. Jsem zenatej...
          • Takový milý vtipálek. *1* Chceš za odměnu cukřík? *15*
            • Takhle mají ty diskuze vypadat - urážet se kreativně a s vtipem. Oba máte +1 !
            • I´m touching myself tonight
            • ... a radostně poskočil, že to v diskuzi nandal haterovi Hacendadovi a napadlo ho: "to je lepší než sex". *15*
            • MikeR
              ...a sáhnul do druhé kapsy, kde se mezi ulepenými bonbóny, skleněnkami, hřebínkem a rok starým prezervativem, páč člověk nikdy neví, skutečně schovávala kostka cukru. Šetřil si jí, kdyby mu náhodou prodali francovku.
  • V dnešní módě je strašně v kurzu hejtit vydavatelský společnosti. Jenže Vávra je člověk, kterej očividně vydavatele nad sebou potřebuje. Už z týmu Mafie II se rozneslo, že se to uměle prodlužovalo kvůli naprostejm blbostem. Vávra je perfekcionista, jenže to v rámci vývoje není něco, co zaručí úspěch.

    Pořád jim držím palce, ale pokud například nevylepší animace soubojů a jejich navazování, ani to hrát nebudu, i přesto, že jsem to backnul. Vypadá to strašně strojeně. Pokud se mu tenhle projekt nepovede, ostatní ho roznesou na kopytech. Vávrova kritika všeho okolo se mu vrátí dvojnásob. Skyrim možná není super realisticky perfektní, ale je hratelnej a zábavnej.
    • Blendovani animaci by v pripade normalniho pouzivani enginu mela byt zalezitost jednoho dne.
    • Kritika Bethesdy je naprosto oprávněná. Vezměme si třeba Skyrim. Ten vývojáři prakticky vydali se slovy "tady máte škaredou nedodělanou hru a tady nástroje pro modování, tak si to spravte."
      • což by nevadilo, kdyby ta hra měla zajímavý příběh questy a zapamatovatelné postavy, Fallout New Vegas byl taky ošklivý a zabugovaný když vyšel a přesto je považován mnohými za jeden z nej dílů Falloutu

        naschvál, zkus vyjmenovat 5 zajímavých postav ze Skyrimu co sis zapamatoval
        • Marcus Tullius
          Lord Harkon
          Drakozrozeny
          Dremora
          Lydia

          Prvni minuta co me napadlo...ale uznam ze ty jmena sem lovil par minut pak a zajimave to muze prijit jen me no...
    • Ale tak třeba to aspoň bude pro Vávru lekce, že ty zápory co se tak snadno hanily u Skyrimu v té hře byly z nějakého důvodu. A že prostě za určitou sumu nelze mít ve hře všechno. A člověk někdy musí oželet reálně zrpacované a rozmístěné záchody na úkor něčeho důležitého pro hratelnost.
      • sry, ale Bethesdu bych neomlouval. Problémy jejích her jsou už dob Morrowindu a jsou pořád stejné, navíc se jedná o obrovské studio s obrovskými zdroji a velmi zkušeným týmem. Nejde ani tak o zabugovanost těch her, jako spíš o fakt špatný design.
        • 100 lidi neni moc obrovske studio. A podle rozhovoru s vyvojari, jejich pocet se skoro vubec nemeni.

          Pokud vim, tak Warhorse je take velmi, velmi zkusene studio a zdroju nema zrovna malo. :-P
        • No já bych řekl, že problémy fakt nemají pořád stejné. A i když ty hry nejsou dokonalé, každá je krok dopředu. Když vezmeš v jakém stavu vyšel třeba Daggerfall (téměř nehratelné) a porovnáš se Skyrimem (v pohodě hratelné), tak je to úplně o něčem jiné. Když vezmeš jak šílený měli level scalling v Oblivion a že to úplně překopali ve Skyrimu k lepšímu. Systém dialogů taky doznal brutálním změn k lepšímu od hypertextu v Morrowindu, přes hesla v Oblivion až po normální dialogy (někdy i s více postavami najednou) ve Skyrmu... I RPG systém vylepšují (již nelze tolik explotovat jako ve starších hrách. Ta cesta směrem vpřed je tam celkme vidět.
          • Rikat nemusis, ale v cely seri sou porad presne stejny bugy. Coz se da trivialne dohledat a oni na to naprosto kaslou.
    • to se přece taky tvrdilo o Kojimovi, jaký je to perfekcionista, jak své hry brousí k dokonalosti jako diamanty, a nakonec z toho vyleze nudná stealth hra s repetitivní hratelností a hloupým příběhem, která nevím proč vyhrává hry roku (MGS V).

      Doufám že KC se povede. Co jsem zatím viděl videa, tak se mi to líbilo, ale záležet bude na příběhu. Animace bojů mě nezajímají.
      • no kdyby to dopadlo jako MGS5, tak budou vsichni jasat nadsenim
        • asi tak a to MGSV není kompletní hra, ale i tak je to výborné a strávil jsem tam přes 100 hodin...
          • Já 90 a teda za žádnej klenot to nepovažuju. Doufám, že Kingdom Come vyjde nakonec podstatně líp než Kojima.
            • klenot je v oblasti gameplay. Je smutné, že takový Zaklínač, který má hratelnost naprosto clunky je více glorifikovaný...

              Teď už ten gameplay je na třetí řadě.
      • dyť jsi tvrdil, že jsi nehrál ani jeden díl MGS, tak jak to můžeš vůbec nějak hodnotit. Minimálně hratelnost v pětce je fantastická. Minimálně první tři díly mají fantastické příběhy i hratelnost. Takže jsi se jdi bodnout...
  • No možná už lidi pochopí, proč je všichni odmítali, když obíhali publishery (kterým mimojiné nabízeli hru komplet - tedy hru trojnásobného rozsahu). Všichni tehdy křičeli, jak jsou publisheři zlí a neochotní investovat do hry bez draků. Jak se ukazuje, možná nebyl vůbec problém v dracích. Ale v tom, že mají víc zkušeností než Vávra a dokázali si spočítat, že za požadované peníze, není ve slíbeném čase dodat hru slíbeného rozsahu v rozumné kvalitě? A že ve výsledku by buď museli sypat prachy třikrát tak dlouho (aby to mělo slušnou kvalitu) nebo požadovat vydání ve slíbeném čase, což by se podepsalo na kvalitě (a paradoxně by to hráči dávali za vinu publisherovi a ne Vávrovi)
    • Přesně tak, když si člověk projde Vávrovo přednášky z GDS 2013 - 2015 tak to je samé "to jsme nevěděli", "to jsme netušili", "to nás překvapilo" ale k tomu to byly samé prkotiny které, někdo kdo už RPG před tím dělal, měl dávno pořešený. Že by náhodou ti publišeři nebyli takoví blbci ? :-)
  • prý nebudou děti, teď zase odklad, to je zlé, aspoň že černoši a možnost hrát za ženskou postavu tam zůstali
    • Mart9
      A co, že nebudou děti? Ve které hře ti chyběly? Pokud se nepletu, ani v Mafii nebyly. Snad pouze Frankova dcera.
      • Má to být opravdová hra dle středověku? Jo. Pak tam mají být haranti. V té době jich bylo dost.
        Navíc když to odložili tak je tam mohou dodělat. Mají na to zase rok...

        Jestli je někdo zabije apod je problém hráče a ne studia.
        • MikeR
          Jestli někdo zabije děti, tak je to problém právě studia a vydavatele, protože PEGI a ESRB.
          • použiji argument Daniela Vávry: "ve Falloutu to šlo"
          • No a co? Nic neudělají protože to je problém hráče. Budou kecat. Nic víc. Hráč koná, ne studio. I kdyby jsi tam zabil psa tak to bude problém studia? *15*

            To je zajímavé. Koupím si SW a něco tam udělám a je to pak chyby toho kdo ten SW udělal.
            Tak je dáš nesmrtelné jestliže to je mega problém a cheatem si to pak vypneš.
            • tak když ne děti, tak aspoň trpaslíci by být mohli, koukni jaká je z Petera Dinklage v Game of Thrones hvězda, nejlepší postava
            • MikeR
              A pak že je Jack případ.
  • Víte co, já jsem rád. Když jsem viděl záběry z hraní, říkal jsem si, proboha, jen ať tohle nevyjde s tím, že se během půl roku objeví půl stovka patchů. Je fajn, že hru doladí a vydají ji v podobě, v jaké by měly vycházet všechny hry.
    • palver
      Jen aby to Vávra s tím negováním Bethesdy nedotáhl do krajnosti. Ze strachu, že to nebude realistické a v době vydání to bude mít chyby udělá přesný opak.

      Hru, která bude zcela realistická, nebude mít vůbec žádné chyby... a pro jistotu nikdy nevyjde.
  • Ted je vidět proč jim na to nikdo nechtěl dát ze začátku peníze.

    Mít už dva odklady u 1/3 původně planované hry tak to tu asi něco smrdí.

    Z bety si co vím nikdo na zadek nesedl. A to je možná i odpověd na Vávrovo proč nikdo realistické RPG nedělá.
    • Já bych řekl, že Vávra bude rád když po těch letech vydá hru, která se bude moci měřit s tutoriálvých White Orchard z Witchera 3 (vždyť když to člověk hraje důkladně, tak než se dostane do Velenu, tak tam stráví klidně přes 10h. A nečekám že bych v Kingdom wont Come: Undeliverence dostal delší herní dobu)
  • takže komplet trilogii můžeme čekat někdy okolo roku 2030? *7*
    • Ty si vazne myslis, ze vsechnu praci po dokonceni smazou z HDD a pracovni prostory pro jistotu zapali a pujdou delat pokracovani od nuly ?
      • jestli ne, tak bych se skoro obával, že Cryengine bude za 15 let působit trochu zastarale
        • cryengine dostava nove buildy stejne jako ostatni komercne uspesne enginy...
          • To ano. Ale v pripade, ze si zacnes prepisovat engine a doupravovat framework, muze se prechod na novej build stat trochu vetsi komplikaci.
    • Dle informací od spolehlivého zdroje, plánují udělat každý díl na novou generaci konzolí.
      Díl první KC:D na tuhle generaci a pak díl druhý na další díl třetí opět na další. *5*
    • Předběžně ano, 2030, pak se odloží do 2040...
      • snad do té doby lidstvo nevymítí nějká globální epidemie, třetí světová válka nebo náraz asteroidu, nebo nezavřou toho Bakalu no.. chci vidět jak to dopadne *1*
  • To je tak VSUDE jedno jestli herni vyvojar, nebo remeslnik, jak zaplatite predem PRUS€R! Najednou se veskere prace hrozne tahnou, plno vymluv proc to a to nejde a ze to bude trvat dyl nakonec to bude drazsi urcite *1*
    • Tunel Blanka Come Deliverance :o)
    • Nebo to nebude vůbec... A vůbec, beta vám stačí, za ty prachy. Co mají říkat děti v Africe, ty nejenže nemají betu, ale často nemají ani co jíst.. *1*
  • palver
    Být jimi, tak neříkám "vyjde to v roce 2017", ale raději "nevyjde to v roce 2016". Protože to je jediná jistota *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit